Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Se Cauta Diverse Chestii

Recommended Posts

Da, la www.worldclassfragrances.co.uk :)

 

detalii cost transport

Adaugi in cos (default e cantitatea 0), apoi new customer, alegi Romania, judet, etc... (sistemul este OSCommerce)

Share this post


Link to post
Caut o informatie: cat ulei si cata benzina consuma o drujba (de ex. Huskvarna) pentru taierea unui metru cub de lemn (de salcam). Multumesc anticipat!

Pentru cine are antrenament 1/2 rezervor, altfel 2 rezervoare, rezervorul are 1/2 litri.

Share this post


Link to post

Multumesc frumos. Mircea, ai dreptate cu microundele.

Share this post


Link to post

Pentru cine are antrenament 1/2 rezervor, altfel 2 rezervoare, rezervorul are 1/2 litri.

Multumesc! Voi lua 10 litri pentru mai multa siguranta.

Share this post


Link to post

Se cauta electronist care sa imi repare aspiratorul Samsung sc7821 .

La un moment dat a murit si a scos un miros de ars, fara fum vizibil.

Banuiesc ca este vorba de rotor ars.

Asta presupunand ca se mai merita reparat, multumesc !

Share this post


Link to post

Dupa furtuna de alaltaieri, din Iasi, masina unei cunostinte a fost avariata de acoperisul unui bloc. Nu are Casco. Are vreo sansa sa recupereze contravaloarea reparatiei daca da in judecata Asociatia de proprietari (acoperisul a fost construit fara autorizatie acum 4 ani) sau de vina e numai furtuna ? Multumesc.

Share this post


Link to post

Da, dar nu stiu ce cauta postul acesta in acest topic...

Share this post


Link to post

Cred ca informatiile pot fi utile pentru mai multi (fenomene tot mai frecvente), aici e greu de gasit.

Share this post


Link to post

Cine ma poate ajuta cu un manual de utilizare pentru alarma auto Premier CL5600X :osanale:

Ramin dator :drinkers:

Edited by CARABUSU

Share this post


Link to post

Stie cineva vreun model de microbuz 4X4 disponibil in Romania? Stiam de Mercedes dar cica nu mai fac...

Share this post


Link to post

Vw Transporter syncro 4x4 - exista sigur. Mai aveau astfel de modele si Kia - nu stiu daca e valabil in Romania si Gaz(gazelle) - nu recomand.

Share this post


Link to post

Multumesc mult. Daca mai stiti modele nu ma supar. :D

Share this post


Link to post
Cine ma poate ajuta cu un manual de utilizare pentru alarma auto Premier CL5600X :osanale:

Ramin dator :drinkers:

 

Sa sti ca nu te ajuta cu mai nimic.

In general nu are poze si oricum iti spune numai ce functii ai la indemana nu si cum sa le activezi.

Share this post


Link to post

Iveco a scos unul tare de tot. http://www.off-road.iveco.com/ Si are si diferentiale blocabile fata/spate deci super potent...

Share this post


Link to post
Cine ma poate ajuta cu un manual de utilizare pentru alarma auto Premier CL5600X :osanale:

Ramin dator :drinkers:

Cred ca eu am alarma asta pe masina, am sa verific mai tarziu, am manualul in masina. Daca da, maine scanez manualul si ti-l trimit.

Share this post


Link to post
Iveco a scos unul tare de tot. http://www.off-road.iveco.com/ Si are si diferentiale blocabile fata/spate deci super potent...

 

 

Din pacate nu vad vreunul carosat. Ar trebui sa fie si suprainaltat.

Share this post


Link to post

MIsto rau Iveco Massif ,mi-a furat ochi inca de acum juma' de an cand l-am vazut intr-o revista. :-> :X

 

Ps:Sorry daca am fost off.

Share this post


Link to post
Cine ma poate ajuta cu un manual de utilizare pentru alarma auto Premier CL5600X :osanale:

Ramin dator :drinkers:

Poftim :)

post-79-1218906354_thumb.jpg

post-79-1218906360_thumb.jpg

post-79-1218906365_thumb.jpg

post-79-1218906370_thumb.jpg

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Se cauta un acumulator de rezerva pentru iPod Mini, care arata precum in pagina asta. Aduce cineva in Romania ?

Share this post


Link to post

Ultrapro avea uniross, acum nu stiu daca exact ca asta.

Share this post


Link to post
Poftim :)

Mersi mult :drinkers:

Share this post


Link to post

..sorry..gresisem topicul.

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Se cauta 4 statii w-t, distanta maxima in camp liber 6-10km, usor de folosit, cu acumulatori, incarcatoare si ce le-o mai trebui. Toate vor functiona pe aceeasi frecventa.

Buget maxim 250 ron perechea. E nevoie si de factura.

Share this post


Link to post

Vezi ca au la Metro si Sellgros.

 

Eu mi-am luat cu 1.5 mil cu tot cu 6 acumulatori. De 250 ron cred ca gasesti ceva mai puternic.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...