Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Se Cauta Diverse Chestii

Recommended Posts

Caut un iso la CD-ul cu drivere de la un Dell XPS M1210 sau echivalent.

Share this post


Link to post

Neaparat CD ? ca de descarcat manual, le gasesti aici.

Share this post


Link to post

Am instalat driverele de la support, ceva nu le place. Nu reusesc sa conving sunetul sa plece odata cu webcamu, indiferent ca e skype, YM sau altceva. Undeva isi dau peste picioare. De aceea as avea nevoie de o copie a cd-ului sau dvd-ului cu drivere care insoteste laptopul. Cine l-a cumparat nu l-a luat de nou, si nu avea SO pe el. Problema e ca persoana nu vrea decat win XP, de altceva nici nu poate fi vorba. (deci exclus linuxi si alti virusi :) )

Share this post


Link to post

Eu caut un trasport Romania-Belgia. Daca se poate, Galati-Bruxelles. Daca nu se poate, merge si vre-o raza de 150km in jurul celor doua orase.

Volum cam 6m3, greutate in jur de o tona, fragil dar nu foarte fragil, nimic periculos, interzis, etc.

Oricat dupa data de 15 sept, cu cat mai devreme, cu atat mai bine.

Share this post


Link to post

Caut semnul "Persoane cu handicap" daca il are cineva la o rezolutie de ajuns de buna pentru a putea fi printat pe autocolant si lipit pe masina.Nu e vb de mine sau pers. mea.Am tot cautat pe net dar nu am reusit sa gaesc decat la rezolutii foarte mici.Merci :)

Share this post


Link to post

Dupa o indelunga absenta (nu ca mi-ar fi simtit prea multi lipsa :D )- revin cu detalii: luat AEG din Metro, la 202 ron setul, raza de 8 km cica, ecran mare, tot ce trebe la ele.

Pe drum din Iasi spre casa am incercat sa intru si eu pe frecventa publica- din pacate n-am reusit.

Share this post


Link to post

Asta ce naiba mai e.. cuptor cu microunde? :)

Share this post


Link to post

Nu, bre, statii w-t AEG funky nu-stiu-cum. La naiba- daca ajung sa-mi folosesc cuptorul cu microunde pe post de statie emisie-receptie- inseamna ca tre sa-mi verific doagele =)) .

Share this post


Link to post

Statii emisie receptie.

Chiar, cum e cu frecventa asta. Am si eu un set de 2 Motorola (le-am folosit cu inca 6 tot Motorola dar unele erau modele diferite, insa compatibile), care parca "bat" 6 km, dar in camp deschis.

Pot folosi o statie d'asta in loc de cele montate de diversi colegi in masini?

Edited by john

Share this post


Link to post
Chiar, cum e cu frecventa asta. Am si eu un set de 2 Motorola (le-am folosit cu inca 6 tot Motorola dar unele erau modele diferite), care parca "bat" km, dar in camp deschis.

Pot folosi o statie d'asta in loc de cele montate de diversi colegi in masini?

 

http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showtopic=3168

 

http://en.wikipedia.org/wiki/PMR446

http://en.wikipedia.org/wiki/Cb_radio

 

Adica nu. Sunt frecvente mult diferite si mult departate.

Share this post


Link to post

@rm.popa, @Vaxxi, @VFX multumesc :D .Trebuie sa vorbesc cu astia de la Upc ca nu stiu ce internet mi-au dat, dar cand caut ceva important nu gasesc niciodata.Doar prostiile :)

Share this post


Link to post

Detaliaza putin, inainte de a ma pune pe muls. :)

Share this post


Link to post
Lapte de pisica, anyone?

Tzitzi di mitzi ?

Share this post


Link to post

Salut,

caut pe net un adaptor SD-WiFi pentru un PDA, nu am gasit nici pe okazii sau pe vreun magazin virtual. Are cineva idee pe unde sa mai caut?!

multumesc

Edited by atyqsound

Share this post


Link to post
Ia de aici.

 

Cred ca trebuia sa precizez ca e vorba de un mio p360 si din ce am citit eu pe forumuri sdio card nu se potriveste pe el.

Iti multumesc oricum

Share this post


Link to post

http://www.expansys.it/p.aspx?i=132725

 

It is working if you download the new drivers from SPECTEC site.

 

No problem I have the same tested.

 

To work you need to install the following programs + drivers

 

Mo To WLAN-11g Driver

 

Spectec SDIO WLAN-11g Card

 

and the new WM6 driver from Spectec site last of all.

 

After that you reset and enter the SDIO card in the slot.

 

http://www.expansys-usa.com/ft.aspx?k=108289

 

Daca nu ai de unde sa cumperi din RO, pot sa cumpar eu de aici si sa-ti trimit prin posta.

Edited by nrares

Share this post


Link to post
Eu caut un trasport Romania-Belgia. Daca se poate, Galati-Bruxelles. Daca nu se poate, merge si vre-o raza de 150km in jurul celor doua orase.

Volum cam 6m3, greutate in jur de o tona, fragil dar nu foarte fragil, nimic periculos, interzis, etc.

Oricat dupa data de 15 sept, cu cat mai devreme, cu atat mai bine.

Ai PM.

Share this post


Link to post

Vorbesc serios cu laptele de pisica. Diluat se foloseste pentru alaptat porci de guineea ramasi orfani...

Share this post


Link to post

Ceva de genul asta nu merge ?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...