Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Se Cauta Diverse Chestii

Recommended Posts

1.

Cum se numeste scarita aia pentru copii sa ajunga la chiuveta la baie ?

Am cautat in fel si chip pe gogu si n-am gasit nimic.

 

 

2. Are idee cineva de unde as putea lua o masuta rabatabila de dimensiuni mici ( pentru copil ) sa zicem 50X50 cu inaltimea maxim 60 cm ?

 

Multumesc !

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

1. IKEA.

2. IKEA. Masuta plianta de dimensiunile date de tine nu stiu, dar asta mai foloseste fi-miu din cand in cand.

IMAGE_00104.jpg

IMAGE_00105.jpg

IMAGE_00106.jpg

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Da, am gasit la ikea, intr-adevar se cheama inaltator si am luat si eu, tot la 20 ron dar mai micut pentru ca cel pus de tine acolo e inalt si mi-a fost frica sa nu pice de pe el. Tu probabil ca l-ai luat de la "baie" eu l-am luat de la "copii"

post-3313-1236523066_thumb.jpg

 

Cat despre masuta, pozele de mai sus imi par masute de mancat in pat.

Oricum am gasit si d-aia tot la Ikea si am preferat de plastic, ca si la gradinita, au 3 modele :

una rotunda

post-3313-1236522979_thumb.jpg

prea mare pentru apartement, una dreptungiulara aproape perfecta ( ar fi mers mai micuta putin ) si una care e mult prea mica si nu ii intra picioarele sub ea.

 

Multumesc pentru raspunsuri !

Share this post


Link to post

Am si eu nevoie de o pielarie sau ceva de genul asta, cu niste oameni smart.

Am niste manusi de moto la care tin foarte mult si le-am rupt nitel si ar trebui reparate. Nu e job greu, daca as avea piele si niste ata care sa reziste, m-as baga si eu, dar trebuie executat cu atentie si cu respect pentru scopul acestora.

Idei?

Share this post


Link to post

Incearca sa iei legatura cu Hussi poate te poate ajuta. Omul stie sa lucreze piele foarte foarte bine, si desi e specializat in huse de volan, schimbator si frana de mana, cu siguranta iti poate pune un petic la o manusa, ca banuiesc ca despre asta este vorba.

 

In alta ordine de idei, a vazut cineva pe undeva niste carlige din PVC, ABS sau metal ce pot fi montate in portbagaj pentru a prinde de ele o plasa de bagaje?

Share this post


Link to post

Un manual de utilizare Nubira 1 (Owner's Manual) unde gasesc si eu? Dau si bani eventual.

Share this post


Link to post

Licente pentru Kaspersky dintr-alea la 40 ron mai gasesc pe undeva? La 140 ron nu merita, prefer sa fac back-up si sa reinstalez windows-ul.

Share this post


Link to post

Daca incercai pe www.titrari.ro gaseai. Sigur trebuie sa-ti faci cont.

 

@laurentziu83 Ti-am trimis mail.

shooter.rar

Edited by Laurycã

Share this post


Link to post

Multam frumos, insa nu merge niciuna.

Share this post


Link to post

Saru'-manaaaaa! ><'

Merge!

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Acum a incarcat.

Share this post


Link to post

Caut si eu raspuns la o intrebare si nu gasesc.

Cine dracu e ala de e "asistentul" "colegul" sau cum vreti sa ii spuneti la Capatos la Antena1.

De unde si pana unde, ce stie sa faca de este acolo in 99 % din cazuri badaran si fals ?

Share this post


Link to post

Mircea N Stoian. Jurnalist, din cate am inteles.

Bre, cand o facut caterinca de prea-frumoasa Nikita, nu te-ai suparat :) ). "Mi-e scarba de batrani", ca sa-l citez pe Stoian. Sincer, mie mi-e simpatic (in marea majoritate a interventiilor sale).

Share this post


Link to post

Sincer intreg "shoul" este o scarba continua, cu 0 valoare.

Sa ajungi sa faci eimisiune cu nikita nu denota decat ca esti o curva patetica in stare sa lingi orice scuipat pentru rating/bani.

Iar Dl. Stoian mi se pare un fals ca si Badea, un buricul pamantului, un perfect si iarasi un fals. In general nu suport oamenii care rad singuri la glumele lor.

 

Ma rog, multumesc pentru raspuns, sunt offtopic !

Share this post


Link to post

URGENT!

 

Caut drivere pt un multifunctional Panasonic KX-MB773 . Nu gasesc, neam! S-a pierdut CD-ul de instalare.

Share this post


Link to post

Caut un proiect de licenta(orice) pentru specializarea Autovehicule Rutiere...contra cost.

Share this post


Link to post

 

P-alea de sus le gasisem si eu... alea de jos nu, cum naiba ai dat de ele?!?!? Multumesc.

 

Oricum, rezolvasem, am sunat la service Panasonic si mi le-au urcat pe rapidshare. :)

Share this post


Link to post

Din prima pagina pe care o gasisei si tu. :)

post-4049-1239124826_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Are idee cineva daca se mai gasec pe piata fiole de REGENT?

 

Pentru cine nu stie, e un insecticid excelent in lupta contra gandacilor, care bate la fundul gol tot ce inseamna Raid, Flit si alte porcarii, care sunt pentru gandaci, probabil. O fiola de Regent costa 2 ron parca, era ieftina, si nu mai vedeai picior de gandac dupa ce dadeai cu el.

 

Problema e ca s-ar fi interzis importul ei, ca ar fi daunator la naiba stie ce. Problema mea e ca moliile mele din casa n-au fost interzise, exista binemersi. Cu gandacii n-am probleme aici, cum aveam cand stateam la parinti.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Din fericire nu mi-a mai trebuit de mult şi nu te pot ajuta.

Mă bag însă în seamă doar ca să confirm eficacitatea substanţei.

E cea mai adevărată chestie cu care se poate scăpa de gândaci.

Când mai ajung pe la hala Obor (nu prea curând, probabil) o să întreb.

Sper să nu laud ceva... apus.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...