Jump to content
Sign in to follow this  
MethodRO

Bug-uri Pe Forum!

Recommended Posts

Daca intru pe profilul meu de ex. si dau find topics, imi listeaza doar doua care nu se afla la cafenea.

Nici eu n-am mai găsit, căutând în profil, toate topicurile pe care le-am deschis, doar cele mai recente 5...  :rolleyes:

Share this post


Link to post

Ia incercati sa dati click unde am eu pointer-ul :rolleyes: (bine, la voi in profil...).

post-5484-125615646754_thumb.jpg

Share this post


Link to post

La mine apar ultimile 20 in care s-a postat :P

Share this post


Link to post

Iti recomand (de acum celebra replica) foloseste cu incredere functia ""

 

Asta am folosit pana la urma. :)

Share this post


Link to post

Ia incercati sa dati click unde am eu pointer-ul :rolleyes: (bine, la voi in profil...).

topics.JPG

 

Dâââââh  :wallbanger:  Nu văzusem "botoanele" alea  :osanale:

Share this post


Link to post

La "topics" din dreapta (tab-ul) apar ultimele nustiucate topicuri deschise, nu toate.

Share this post


Link to post

In profil imi apar ca as avea 1335 de posturi, iar in stanga imi apar doar 1040. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Posturili di la caterinca :D nu se contorizeaza :P Ai 1040 posturi tehnice si restul pana la 1335 la caterinca

Share this post


Link to post

Cred că e ce zice VAXXi aici la punctul 5  :rolleyes:

Share this post


Link to post

=)) si io care din viteza credeam ca am bifat 20 posturi pe pagina :D cand colo...doar posturi peste 20 puncte ;)

Share this post


Link to post

Bug ???

Bug-IPB.JPG

Share this post


Link to post

Nu, fast clicking :) Normal insa trebuiau unite automat.

Share this post


Link to post

Mi s-a întâmplat şi mie, mai demult, am "semnalat"  aici   :mrgreen:  Şi recent am "comis-o" (fie din pricina mouse-ului -care între timp s-a învechit- fie din pricina degetului :D ) când un post mi-a apărut triplat. 

Share this post


Link to post

Se intra greu pe forum, paginile se deschid greu si dupa logare.

 

Testat cu 3 browsere, 2 sisteme de op. mai multe IP si 2 provideri.

 

E "inghesuiala mare" pe forum, sau nu-mi merg mie jucariile? Dimineata pare mai accesibil, acum spre ex., incerc de 10 minute.

Edited by EM!L
înlăturare offtopic.

Share this post


Link to post

Salut !

 

Mie mi se pare ca merge f greu forumul ... cu toate ca am vazut ca serverul e din romania ! Ca ISP am rds ... cred ca e printre putinele site-uri pe care le folosesc frgvent care sa misca asa greu !

 

Se intampla numai la mine sau ?

 

Multumesc !

Share this post


Link to post

Bre, ce de oameni rai pe aici !!! Daca se misca prost forumul 2-3 zile, imediat se revigoreaza topicul asta !! De 2-3 zile forumul merge de rupe si nimeni nu se sesizeaza sa transmita un gind bun. Ei bine, multumiri adminului ;)

 

 

Share this post


Link to post

Eh, unii transmit salutari calduroase ( a se citi "Arza-l-ar focu'"), dar ne-am obisnuit, nu-i asa? :drinkers:

Share this post


Link to post

Deocamdata m-ar arde soarele, da' noroc ca-i innorat inca 2 zile :)

Share this post


Link to post

Bre, ce de oameni rai pe aici !!! Daca se misca prost forumul 2-3 zile, imediat se revigoreaza topicul asta !! De 2-3 zile forumul merge de rupe si nimeni nu se sesizeaza sa transmita un gind bun. Ei bine, multumiri adminului 30000000.gif

 

Unii au crezut ca e pura intimplare77000000.gif77000000.gif

Share this post


Link to post

Bre, ce de oameni rai pe aici !!! Daca se misca prost forumul 2-3 zile, imediat se revigoreaza topicul asta !! De 2-3 zile forumul merge de rupe si nimeni nu se sesizeaza sa transmita un gind bun. Ei bine, multumiri adminului ;)

Merge impecabil la mine :) ). Trai-v-ar serverul!

Share this post


Link to post

Merge merge super de la ultima interventie, am zis sa mai stam vreo doua zile sa nu dea Violeta cu deochi :D

Share this post


Link to post

Revin dupa citeva zile...merge SUPER bine... multumim77000000.gifok.gif77000000.gif

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...