hai ca ai zis-o atunci eu sunt nevoit sa cumpar alte anvelope cu talon pe 70 75 ) pai la noi nu se termina niciodata treaba asta cu peticitu cel mai bine e sa fii cat poti de atent asta e mi-se rupe sufletu cand dau in cate o groapa...dar se poate merge cat de cat mai ales vara,poti sa le ocolesti daca esti atent...iarna e mai greu e ud nu prea le vezi... oricum nu le pun cat de curand pana nu vad soare 1 sapt incontinu nu le montez