Jump to content
Sign in to follow this  
argon

Jurnalul Meu

Recommended Posts

Si pe masina cum arata? > :)

 

Arata groaznic :mrgreen:

Share this post


Link to post

Multumesc de pareri, la masina de femei banuiesc ac merge, era mai bine roz? > :)

Share this post


Link to post

Eventual niste fluturasi. Asta e la moda. :)

Share this post


Link to post

Io` as fi facut o spita galbena, una mov si una rosie, da` e suficient de hidos si asa.

Edited by Englishman
  • Like 2

Share this post


Link to post

Greseala e ca le-ai facut mate; o culoare deschisa (ca galbenul tau) facuta mat va arata precum o spoiala orice i-ai face. Daca era o culoare inchisa, mai era cum mai era.

Share this post


Link to post
, la masina de femei banuiesc ac merge, era mai bine roz? :)

 

 

Sincer da, veneau mai bine roz! Am vazut pe multe masini chiar si live si dau bine jantele roz...tine doar de gusturi treaba :thumbl: In schimb culoarea asta a ta este... :shock:

  • Like 1

Share this post


Link to post

Jantele pe asfalt arata bine,dar pe masina,parca nu e locul lor acolo.

 

La acest albastru,mergea bine,negru chrome sau gri sobolan.

 

Oricum, daca tie iti place 67000000.gif ,ce mai conteaza. :)

Share this post


Link to post

Jante galbene nu sunt urate. Insa ai ales prost nuanta. Chiar foarte prost.

Share this post


Link to post

Gata , a inteles omul :) ) Nu-l mai faceti sa ii para rau.

Share this post


Link to post

Mergeau si orage,ca doar sunt complementare cu albastru

Share this post


Link to post

Greseala e ca le-ai facut mate;

 

Telefonul cu camera e de vina, se observa ca difera si nuanta de la o poza la alta, facuta una dupa alta dar de la distante diferite, de fapt sunt chiar lucioase, cu lac si tot ce trebuie, in realitate arata mai bine ca in poze, denatureaza culoarea telefonul, o sa incerc sa fac poza cu aparatul foto.

Edited by argon
  • Like 1

Share this post


Link to post

Espero automat a fost tinta unui control in trafic RAR, atrasi probabil de chestiile asteapost-3429-0-06180600-1302111204_thumb.jpg

 

A urmat un control de noxe care a iesit perfect, si alte nimicuri, care au fost tot OK. De pragul ruginit nu au zis absolut nimic, ca nu am apucat sa-l fac. Pentru csenoane am primit doar avertisment, le-am si schimbat deja cu becuri normale Osram nightbreaker, ce trebuie sa fac demult dar am tot amanat.

Share this post


Link to post

De cat e instalatia de xenon?

Share this post


Link to post

Stiu doar H1, o sa ma uit maine, ca e in portbagaj acum.

Share this post


Link to post

Arata a 6000k. Eu n-am patit pana acum nimic, de mufler-ul de la toba se iau tot timpul la itp, in rest, nimic, vedem anul asta ca s-au facut mai multe modificari.

Share this post


Link to post

ITP-ul l-am trecut pe bune, cu alea montate, dar s-au trezit astia in trafic, asa ca am zis sa le dau jos, sa scap de o grija.

Share this post


Link to post

ITP nu-i tot una cu RAR. Cand ai sa faci ITP-urile la o statie RAR, mai discutam. Pana atunci nu le baga barna in ochi, oamenii si-au facut doar datoria.

Edited by zeneseu

Share this post


Link to post

Ma bucur ca acele echipaje de RAR chiar isi fac datoria!

  • Like 2

Share this post


Link to post

ITP nu-i tot una cu RAR. Cand ai sa faci ITP-urile la o statie RAR, mai discutam. Pana atunci nu le baga barna in ochi, oamenii si-au facut doar datoria.

Poate oricand sa blocheza masina pentru controlul RAR la orice statie de ITP, teoretic normele sunt identice, si orice statie risca sanctiuni daca nu le respecta. Edited by argon

Share this post


Link to post

Intr-o replica celebra, regretatul prof. Tomescu a prevazut: "Miroane, se strange latul !"

  • Like 3

Share this post


Link to post

@Argon Sa nu dezvoltam subiectul despre statiile ITP. Supracontrolul se face cu un scop. Daca te prinzi care este ala si care este cauza lui - bine, daca nu...iar bine.

 

P.S. Daca te pica la ITP pentru xenoane, ce ziceai?

Edited by zeneseu

Share this post


Link to post

Le dadeam jos pe loc.

Share this post


Link to post

Ma bucur ca acele echipaje de RAR chiar isi fac datoria!

 

Subscriu. :D Sunt curios totusi, daca nu se gasesc becuri de xenon la aceeasi culoare cu becurile clasice. Atunci ar fi cam greu sa te dibuiasca.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

De treaba cu xenoanele nu-s prea lamurit ca inca nu am bijuterit dar stiu ca sunt masini de serie cu xenon intrebare :e specificat undeva in talon sau in carte.

Share this post


Link to post

nu este specificat dar masinile cu xenon din fabrica au spalator faruri si reglaj automat al nivelului farurilor, deci nu este prea greu sa isi dea seama

Edited by boditza

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...