Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

Aha. Asta e foarte bine! Daca e pe sistem "clichet" asta inseamna ca i se poate pune cap prelungitor!

 

Cat despre bordel, da, m-am gandit, dar nu vreau sa fac asta. Chiar daca as face-o, nu cred ca as considera ca mi-am pirdut virginitatea, pentru ca, daca platesc pentru acel serviciu, asta nu inseamna nimic.

 

Pai, depinde, daca bordelul emite factura fiscala, nu poti spune ca nu ti-ai pierdut virginitatea, ramane scris, negru pe alb, la rubrica servicii prestate.

Edited by guru

Share this post


Link to post

Alcool bei?

 

Ea consuma asa ceva?

 

Poate fi un desinhibant puternic.

Share this post


Link to post

Bai nene, ce e rau sa fii virgin? Adica, voi, baietilor, v-ati... spart? :D

Share this post


Link to post
Ptr tine nu mai am Laure, ca nu mai esti virgin.

Vreau si eu fosforescent si nu mai sunt virgin de 25 ani! Se pune?

Mi-l trimiti prin Guru ca el este !

Edited by DGT

Share this post


Link to post

Ca orice guru, eu sunt mai presus de orice placeri lumesti! Neinitiatule =))

Share this post


Link to post
... chiar daca e virgin sunt sigura ca ar putea face o femeie fericita. Nu-s de colo 19 cm!! :X

 

Deci, io am desprins două concluzii (până acum):

1. ne mândrim cu singurul virgin de 30 de ani, încă în viaţă;

2. şi-a tatuat pe p*lă o p*lă mai mare, de 19 cm.

 

Ce mai urmează? :)

Share this post


Link to post

Viata merge inainte! Ca vrem ,ca nu vrem , cu sau fara @balanel!

Share this post


Link to post

Ce mai urmeaza? O "pila" neunsa, fara vaselina care o sa se miste la fel de greu ca si caseta de directie de la matizu meu, dupa ce nu am mai umblat cu el vreo 3 luni, si se uscase vaselina de pe ea.

Edited by guru

Share this post


Link to post

Deci, să fie clar, io sunt curios cum de nu şi-a uns-o omu' atâta amar de kilometri... Se ştie că o femeie face minuni la caseta de direcţie. Chiar şi cu mâna...

Share this post


Link to post

Chiar daca e servo?

Share this post


Link to post

Nu foloseşte mâinile. Şi e clar profi! :)

Share this post


Link to post

Se face footjob?

Share this post


Link to post

Job, nu! Foot (pe româneşte), da! Şi scapă de problemă, se relaxează şi se duc pe pustii gândurile cu funia în jur de gât.

Share this post


Link to post
Dar medical vorbind, cred ca hormonii ti s-au ridicat la creier daca tu te gandesti la sinucidere. Fiindca nu cred ca iti usurezi apasarea trupului, singur in baie. E peste demnitatea ta si in plus metoda asta e tot un fel de a o insela pe EA. Sau ea sau deloc.

Cum te gandesti ca te poti inalta la ceruri daca pe pamant nu ai cunoscut Suprema Inaltare?! Cand te vor arde focurile iadului, iti vei spune in sinea ta "Prost am fost!" Dar va fi prea tarziu :(

 

La mine totul e gandit, pus la punct, pas cu pas. Nu cred ca e treaba doar de hormoni. Singurul lucru pe care l-am pierdut din vedere a fost asigurarea, din cauza careia mai trebuie sa stau un an. Am pastilele (obtinute in luni de zile, ca medicul de familie nu prescrie in cantitati industriale - 5 cutii am strans, cred ca ajung), testamentul, masina am trecut-o pe numele cui trebuie, etc. Mai trebuie doar sa iau urna si sa astept.

Nu stiu cum ti-ai dat seama ca nu fac ce ai zis tu acolo, ba chiar ai exprimat foarte bine motivele. Sa nu crezi ca nu am incercat, in adolescenta, dar m-am simtit nasol de tot, dupa aia (psihic).

Nu intentionez sa ajung in ceruri. Nu ma intereseaza daca exista ceva dupa viata asta, sau nu. Vreau doar sa nu mai stiu de mine sau de ea. Sa imi gasesc linistea.

 

Alcool bei?

 

Ea consuma asa ceva?

 

Poate fi un desinhibant puternic.

 

Da, eu nu prea beau, dar ea bea. Mai servesc si eu ocazional. Problema e ca ea evita cu orice pret sa fie singura cu mine.

De multe ori stam sa bem o cafea si sa fumam, sau, sa bem o bere, sau altceva, dar de fiecare data are grija sa fie si alte persoane de fata, din familie.

Pana la urma, nu stiu daca e o problema de desinhibare, ci de acceptul de a face asta cu mine. Fata de altii nu vad sa aiba vreo inhibare.

 

Cum zicea cineva, viata merge inainte, cu, sau fara mine.

 

Poate e mai bine asa, si din punctul de vedere ca poate o strezez cu insistenta mea. O sa fie fericita si o sa poata umbla cu cine vrea, fara sa se mai ascunda de mine.

Share this post


Link to post

Din familie? Eu pot sa cred multe dar...

Share this post


Link to post

Bă, ce puii mei e aici? E caterincă sau pompe funebre? Că nu mai înţeleg mare lucru...

Bălănele, tată, pe mine, unu', mă sperii. Dacă nu e cioacă, atunci chiar ai o problemă mare!

Share this post


Link to post
...O sa fie fericita si o sa poata umbla cu cine vrea, fara sa se mai ascunda de mine.

 

Din pacate (pt. tine) o s-o doara-n koor, asa ca uit-o repede... Cauta una disponibila (sunt garla) si pe asta o s-o uiti instant! ;)

Share this post


Link to post

Balanele, ai treijdeani, da' i-ai trait dijeaba. Si te-ai si facut de bafta pe forum. Ce ai scris tu pana acum trebuia sa tii pentru tine, ma mir unde s-a ajuns...

Share this post


Link to post

Mie mi se pare foarte greu de crezut ca multi nu isi dau seama ca "Mister" balanel face misto de toti si chiar pune suflet in asta =)) .Ceea ce se intampla in momentul asta e chiar subiect de caterinca, deci mie mi se pare ca e bine incadrat aici =)) .

Share this post


Link to post

Si daca omu' face caterinca de el insusi? E si asta un fel de autoflagelare, des intalnita la deznadajduitiii in dragoste... :) Mi-aduce aminte de Maitreyi.

Share this post


Link to post

http://www.reno.ro/index.php?showtopic=125...t&p=1546241

 

 

Despre ea, pot sa-ti spun doar, ca sincer cred ca e cea mai frumoasa femeie din lume.

Eu zic ca nu te-ai imbatat niciodata cu adevarat, sa traiesti sentimentul ala de "asa de beat am fost de am footot-o pe urata asta?" :tongue:

 

Pai, depinde, daca bordelul emite factura fiscala, nu poti spune ca nu ti-ai pierdut virginitatea, ramane scris, negru pe alb, la rubrica servicii prestate.

Exact, treci asta si in cartea ta de reviziii, e bun sa aiba in evidenta viitoarea sotie ca ai distrib...aaa, virginitatea pierduta.

 

Da, eu nu prea beau, dar ea bea. Mai servesc si eu ocazional. Problema e ca ea evita cu orice pret sa fie singura cu mine.

Pana la urma, nu stiu daca e o problema de desinhibare, ci de acceptul de a face asta cu mine. Fata de altii nu vad sa aiba vreo inhibare.

Poi daca nu bei destul...ia baga-i niste apropo-uri ca i se vad chiloteii si dup-aia mai vorbim. Toate sentimentele astea pleaca, atat la barbati, cat si la femei, de la sentimentul ala arhaic de "hai sa ne..."

Share this post


Link to post

Pai da, pot spune ca nu cred in dragoste.

Faptul ca eu iubesc, se poate considera o exceptie.

 

Pentru multi, iubire egal sex.

Pentru mine a face sex, e cu totul altceva de a face dragoste.

 

Faptul ca sunt virgin la varsta asta, este pentru ca nu am vrut sa fac sex, ci am vrut sa fac dragoste, cu marea iubire.

 

L.E. Nu ma prind ce e cu poza aia.

Edited by balanel

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...