Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

eu tot nu inteleg: ai sau nu ai?

Nu am.

Am spus femeia pe care o iubesc, nu iubita mea, deci eu o iubesc, ea nu pe mine.

Share this post


Link to post

Are motor femeia pe care o iubesti?

Share this post


Link to post

=))

Va rog frumos, fiecare cu parerile lui! Si placerile lui!

Edited by DGT

Share this post


Link to post
Nu am.

Am spus femeia pe care o iubesc, nu iubita mea, deci eu o iubesc, ea nu pe mine.

 

I-ai cerut prietenia si a zis ca nu ti-o da?

Edited by Esperatul

Share this post


Link to post

@Ileana: nu, are masina, un SUV, Hyundai Tucson. De ce?

 

@Esperatul: nu intru in detalii mai mult decat atat.

Edited by balanel

Share this post


Link to post

Am inteles... cavalerismul te impiedica sa dai detalii picante.

Dar ca sa ramanem ontopic, poti sa ne dai totusi informatii despre cum e dansa la volan.

Share this post


Link to post

=)) =)) =)) ...Ma jur ca nu mai pot de ras!!! Chiar mi-ati facut seara mai buna! Saracu om, ii interziceti sa aiba o iubire interzisa si , mai presus de atat, o dam in sentimentalisme deja =)) .

In ritmul asta, in curand, o sa se uneasca topicul asta cu cel de "caterinca"...

Ontopic: Ciudat, in ultimele zile nu am mai intalnit femei in trafic sa ma scoata din sarite...E vreun fashion show zilele astea prin CT de nu mai intalnesc don'soare care se machiaza la semafor cand e verde? :P

Share this post


Link to post
Femeile mai au si PAR! Majoritatea il au lung, deci il vei observa fara probleme.

 

Uneori si...barba... =))

 

 

Dar ca sa ramanem ontopic, poti sa ne dai totusi informatii despre cum e dansa la volan.

 

Esti sigur ca poti face fata adevarului? :D

Share this post


Link to post
Am inteles... cavalerismul te impiedica sa dai detalii picante.

Dar ca sa ramanem ontopic, poti sa ne dai totusi informatii despre cum e dansa la volan.

 

N-am ce detalii picante sa dau, pentru ca nu s-a intamplat nimic. Nu vreau insa sa dau mai multe detalii despre viata mea privata. Consider ca ce am spus pana acum, e de ajuns.

 

La volan, este o soferita foarte buna, in devenire. Si-a luat permisul in mai anul trecut, si cred ca sunteti de acord, este inca in perioada in care se perfectioneaza. De fapt, un sofer bun, se perfectioneaza o viata intreaga, si invata din experientele obtinute. Cred ca intr-un an, doi, ma va depasi, ca si calitate a condusului.

Poate sunt si subiectiv, asa ca nu trebuie sa luati ad literam ce scriu eu aici: consider ca e cea mai frumoasa, cea mai desteapta, si ca orice ar face, face mai bine ca restul lumii.

Share this post


Link to post
Poate sunt si subiectiv, asa ca nu trebuie sa luati ad literam ce scriu eu aici: consider ca e cea mai frumoasa, cea mai desteapta, si ca orice ar face, face mai bine ca restul lumii.

 

Pai asta ziceai si de Reno Symbol.

Share this post


Link to post

:o fftopic: Dar macar stie ca tu o iubesti si ea pa tine nu? Iai spus (marturisit )dragostea ta?

Nu te supara de intrebare, dar sa stim ce final are povestea!

@Esperatul,si pe ala il iubeste , ca tot omu, propia masina!

Edited by DGT

Share this post


Link to post

Deja o dam il love story! =))

Share this post


Link to post
:o fftopic: Dar macar stie ca tu o iubesti si ea pa tine nu? Iai spus (marturisit )dragostea ta?

Nu te supara de intrebare, dar sa stim ce final are povestea!

 

Stai linistit, nu ma supar fara motiv.

Raspunsul este da, stie.

 

Daca nu intervine vreo minune, probabil finalul povestii va fi in mai, anul viitor. Trebuia sa fie anul acesta, dar nu s-a putut din cauza unei asigurari.

Share this post


Link to post

Creste suspansul ca si consumul la cielo cand ii dai pedala pana-n radiator.

Daca a intervenit asigurarea in discutie, putem emite ipoteza ca este maritata, si sotul ei nu a vrut sa isi incheie asigurarea de viata la valoarea asteptata...

Share this post


Link to post

Asigurarea e a mea, si o am din primavara anului trecut.

Edited by balanel

Share this post


Link to post

Daca e bal, bal sa fie!

Balanel, eu sunt mai blonda si nu am inteles. Ai spus initial ca EA nu iti impartaseste dragostea. Acum zici ca in luna mai se finalizeaza, fiindca pana atunci ai o asigurare. Ce sa intelegem noi din asta?! Eu vad doua variante.

1. In mai, d-na va fi a ta, pana atunci nu se poate ca ai o asigurare unde in caz ca dai ortu' popii, beneficiar e altcineva, o fosta de exemplu, si EA nu accepta asta.

2. In mai dupa ce iti expira asigurarea aia naspa (vezi pct. 1), te sui la volanul superbului tau Symbol si intri lateral stanga fata in SUV-ul doamnei, cand dansa este la volan, si asa veti fi de-a pururea impreuna.

 

Am fost pe aproape?!

Share this post


Link to post

Pai daca citeai cu atentie ai fi observat:

1. Nu exista vreo fosta, am spus ca nu am avut, nu am si probabil ca nu voi avea prietena;

1'. Am spus ca in mai se va finaliza, daca nu se intampla o minune, in urma careia sa fiu cu ea;

2. Nu i-as face vreodata vreun rau, indiferent de ce ar face ea (daca mai tii minte discutia "flegmatica" ca sa zic asa), deci si varianta 2 cade. Tot aici, nu-ti dai seama, daca as face ce zici tu, e posibil ca Symbolu' sa fie dauna totala, si Tucsonul un pic zgariat pe bara fata =))

 

Beneficiarii asigurarii sunt: fratele meu, care isi va lua masina anul viitor, si o persoana care a avut in ultimii ani grija de mine, ca de copilul ei.

Share this post


Link to post

...si noi despre ce vorbeam de fapt?

Share this post


Link to post

Vorbeati ca sa va aflati in treaba... femeilor la volan.

Apoi a aparut intrusul balanel.

Share this post


Link to post

@ balanel: Dar de ce ea? De ce nu alta?

Edited by Zmeul cel rau

Share this post


Link to post

Pe mine nu m-ai lamurit deloc. Cum poti determina o femeie pe care nu ai miscat-o cu nimic pana acum, in luna mai sa se schimbe total? Spune-mi si mie secretul, poate e aplicabil si la babrbati. Pot astepta si pana in iunie, daca e ceva serios.

Share this post


Link to post
Daca nu intervine vreo minune, probabil finalul povestii va fi in mai, anul viitor. Trebuia sa fie anul acesta, dar nu s-a putut din cauza unei asigurari.

 

 

Asigurarea e a mea, si o am din primavara anului trecut.

 

Eu zic sa te mai uiti odata. Poate va trebui sa mai astepti un an in plus...daca vrei ca...

...Beneficiarii asigurarii sunt: fratele meu, care isi va lua masina anul viitor, si o persoana care a avut in ultimii ani grija de mine, ca de copilul ei.

Share this post


Link to post

Pai nu trebuie sa fie 2 ani de la incheierea politei?

Share this post


Link to post

Ptr ce trebuie sa fie 2 ani?! lamureste-ne o data, ca vorbim numai prostii daca nu stim despre ce e vorba.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...