Jump to content
Sign in to follow this  
balanel

Virginitatea

Recommended Posts

Cale de mijloc nu exista?

 

A, si e normal si un buchet de flori, o cutie de bomboane, o plimbare prin parc, etc, da bagi si o limba-n gat dup-aia, ca doar asta vrea si ea, numai ca nu va lasa niciodata sa se inteleaga ca "ie curva". :D

 

 

si nu numai in gat...

Share this post


Link to post

Inca nu-i trecut de miezul noptii si nici n-am gasit la add reply optiunea cu patratelul rosu, ca sa putem trece la lucruri mai profunde. Asa ca...

Share this post


Link to post

De fapt nici nu merita sa dai add reply unei clone tupeiste.

Si gata cu offtopicul, aici vorbim de virginitate nu despre cocalari limbisti.

Orice post in afara subiectului, va fi sters.

Share this post


Link to post

Eu nu am cumparat niciodata uneia pe care am vrut sa o cuceresc flori. De ce sa fac asta? Ce, e ziua ei in fiecare zi? Bine, niciodata nu am incercat sa agat pitipoance, ca sa fiu nevoit sa le dau cadouri doar ca sa stea langa mine la o masa sau intr-un pat.

 

Ah, ba da, o data am platit masa la restaurant si i-am dat intelesul de mai sus. Brrr, ce m-am mai parlit atunci!

Edited by Zmeul cel rau

Share this post


Link to post

Te-ai parlit sau te-ai ars?

 

Cu tristete spun ca de obicei intalnesc lucrurile astea in forme mult mai concrete..

Share this post


Link to post

OMG, unde a ajuns subiectul asta...

Nu vom sti niciodata cat de serios vorbea balanel la inceput, dar pare sa-i fi trecut.

Acum mai trebe doar sa lase povara si sa cedeze comoara. > :)

 

Viorel, super textul din ghilimele, unde naiba l-ai gasit? =D>

Share this post


Link to post

Pe forumul daciot, insa acolo se pare ca-s useri mai descuiati, nu s-a ofensat nimeni... :D

Share this post


Link to post

Stai linistit, ca nici aici nu s-a ofenst nimeni.

Doar au gasit prilejul sa ascunda barna din ochiul propriu dupa aschia din ochiul tau.

Un asemenea text e o forma de arta, discutabila, desigur, ca mai toate artele... si arta nu cunoaste bariere lingvistice.

Share this post


Link to post

Corect, si eu am luat textul ca pe un ...pamflet sa zicem si pt. frumusetea limbajului dezbracat de eufemisme l-am postat aici...

Share this post


Link to post

Da' Bălănel de câteva zile văd că a aruncat piatra şi ne-a lăsat s-o scoatem...

Sau o fi renegociat termenele din poliţă? :D

Share this post


Link to post

Deh, mai exista si altceva in viata, in afara de forum.

Share this post


Link to post

Cine stie ce pedale da acuma balanel si-si rade in pumni de noi... :) )

Share this post


Link to post

Pedale?... poate pompe... funebre.

Share this post


Link to post

Poate s-a razgindit si nu mai asteapta pina in Mai anul viitor. :twisted:

Share this post


Link to post

Sau poate acuma e la faza de "Arata-i soarele, arata-i luna, arata-i cum se scoala p*** !", asta ca sa impacam atat tabara platonicilor cat si a scarpinatorilor acolo unde nu intra soarele.

Share this post


Link to post

L-ai intrebat pe tatal-tau, ca de la barbat la barbat: tot asa a procedat cu mama ta ?

 

Ma indoiesc ca toti forumistii de pe aici sunt rodul unor marlanii. Altfel, inteleg ca, doar, "filosofia" abjectiei va da raspunsuri la toate nereusitele, e calea cea mai lejera, nu aduce dureri de cap.

Share this post


Link to post

N-ai inteles nimic. N-am zis nici sa fii marlan, dar nici platonic. Nu cuceresti o fata daca o umpli de cadouri, dar nici daca iti bati joc de ea, ci trebuie sa gasesti o cale de mijloc pentru asta.

Important este sa ajungi sa i-o tragi. Daca ai ajuns la punctul asta, restul vin de la sine. :D

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Fa-ma sa inteleg, de ce-i asa de important sa i-o tragi si ce vine dupa aceea ? Daca o femeie vrea sa si-o traga cu tine, o face, nimic n-o opreste, evident, daca n-o refuzi, desi, am vazut ca nici asta n-o opreste. Si ce rezolva asta, daca ea vrea sa si-o traga cu altul, va proceda la fel, indiferent de parerea sau de prestatia ta.

Si daca i-ai tras-o, abia atunci incepe ploaia de intrebari:

- cui i-ai mai tras-o ?

- ma mai iubesti ?

- unde te duci ?

- cand te intorci ?

- ce faci acolo ?

- cine mai vine ?

- dar ma mai iubesti ?

- cine-i colega aia ?

- la ce te gandesti acum ?

- de ce i-ai oferit locul uratei aleia ?

- stai langa mine ?

- de ce nu vorbesti frumos cu mama, ea nu stie ce sa-ti mai faca mai bun ?

- ce mi-ai adus ?

- de ce te uiti la sport, nu ma mai iubesti ?

- ai adus cartofii aia, doar la curve iti sta capul ?

...

Daca iau mot a mot ce ai spus, intr-adevar, "restul vine de la sine". Dar am o curiozitate: ti-a pus vreo femeie intrebarile de mai sus inainte sa i-o tragi ?

Share this post


Link to post

Tolin, aici pusesem sfaturi cum sa-l scapam pe balanel de povara. Te rog, nu complica lucrurile, cand vad intrebarile alea, ma doare capul. :P

Share this post


Link to post
...

Dar am o curiozitate: ti-a pus vreo femeie intrebarile de mai sus inainte sa i-o tragi ?

 

Mie da, am refuzat-o destul de nepoliticosdupa deci practic nu a fost inainte. :D Trebuia sa urmeze totusi. Doar sa nu fi deschis gura...

Share this post


Link to post
... cand vad intrebarile alea, ma doare capul.

Normal, atunci constientizezi ca ai fost avansat de la gradul de tractorist la cel de pulete.

 

Virginitatea balanelului se rezolva la cabinetul doctorului Ciomu.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Naspa atunci, stii ce misto e sa fii tractorist? :D

Mai ales ca am destui "tractoristi" pe langa mine.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Daaaa, bronzarea cu maioul pe tine (definitia tractoristului) iti da sentimentul de master, stapan pe tine, cel putin. Abia, dupa ce bagi penita in sticluta cu cerneala iti dai seama ca ai creat o dependenta.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...