Jump to content
Sign in to follow this  
RoCkY

Faruri Cu Lupa Sau Angel-eyes

Recommended Posts

Pai noi aici vorbim de farurile pentru Cielo. Pentru Nubira II strange 50 de oameni sau 50 de comenzi si cred ca se pot aduce si deastea, la fel si pentru stopuri. Bafta!

Edited by Maniac22

Share this post


Link to post

Cum stam cu farurile cu lupa pentru Cielo? A mai miscat ceva?

Share this post


Link to post

corect! uitati ce face tipu ala :D

nu merita sa dam bani pe faruri ... sau :http://www.geocities.com/jvxdriver/eagle_eyes.htm

Share this post


Link to post

ok..dak va hotarati ma bag si eu pt o pereche de faruri

Share this post


Link to post
Cum stam cu farurile cu lupa pentru Cielo? A mai miscat ceva?

 

 

Daca se face o lista cu ci doritori pt faruri cu lupa ma bag si eu!

Share this post


Link to post

Salut baieti!

Si subsemnatul doreste un set de faruri negre cu lupa pt Cielo. Sper sa avem sanse!

Curaj pentru alti colegi!

Share this post


Link to post
Salut baieti!

Si subsemnatul doreste un set de faruri negre cu lupa pt Cielo. Sper sa avem sanse!

Curaj pentru alti colegi!

 

Salut,

 

vorbiti cumva de faruri de tipul celor de mai jos ? Cam cat costa ceva asemnanator pentru cielo ? Set-faruri-cu-angel-1-173981.jpg

Share this post


Link to post

@nonadam Trebuia sa citesti doar o pagina in urma :P

Se pot aduce asemenea faruri , va garantez eu, doar ca rebuie sa fim minim 50 de doritori si pretul ajunge undeva intre 450-500 Ron pentru un set.

deci inca 38 de oameni , costa 450 ron si ajung in 2 sapt de la comanda.

Share this post


Link to post

Ce spuneti in loc de Angel Eyes pozitie tip Audi. Este mult mai usor de rezolvat. Sper cat mai repede sa fac rost de aceste (baghete flexibile) leduri. Ce parere aveti de fotografii, cred ca o sa iasa super.

post-10385-1221576511_thumb.jpg

post-10385-1221576750_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Mie unul personal nu imi place curba aia prea lunga... parca e un bastonas din clasa I . Ideea este ok, dar nu asa drept si deodata semicerc arata urat.

Share this post


Link to post

ok, mai veniti cu idei si poate iese ceva bun... =D>

Share this post


Link to post

Eventual ai putea sa incerci dupa curba farului din partea de sus...

Share this post


Link to post

Fără supărare, dar cu sigla GTi, baghete magice, etc. să nu o dai în kitsch. Dacă totuşi te apuci, sfatul meu e să faci ceva finuţ, chiar cu acele baghete.

Share this post


Link to post
Eventual ai putea sa incerci dupa curba farului din partea de sus...

 

 

m-am gandit si la acest lucru, intrebarea este daca nu o sa deranjeze la faza scurta/lunga? sa nu bata destul de bine...

 

Fără supărare, dar cu sigla GTi, baghete magice, etc. să nu o dai în kitsch. Dacă totuşi te apuci, sfatul meu e să faci ceva finuţ, chiar cu acele baghete.

 

 

ma gandesc acum serios sa schimb GTI-ul pe un GPL (avand in vedere ca am instalatie gas... :D )

sau sa il dau jos definitiv...

Share this post


Link to post

Sper sa nu te superi, dar ai Cielo nu Audi, deci nu merge bagheta aia de leduri! :) )

 

Pentru faruri cu lupa pe negru ma bag si eu, ca vreau xenon si fara lupa nu merge!

Share this post


Link to post
vreau xenon si fara lupa nu merge!

 

Nu zau? Chiar nu merge? Mai intereseaza-te!

 

Eu de exemplu, am xenon pe faruri normale, si pot sa-ti spun ca am lumina mult mai buna ca pe halogene, si nici nu deranjez pe ceilalti participanti la trafic(am dedus asta din faptul ca nu am primit pana acum mai mult de 5 flashuri in 15.000 de km de cand le am )

Share this post


Link to post

bagheta de leduri... kitsch...

 

iar xenonul pe faruri fara lupa, spalare si autolevelling este un compromis care nu ar trebui sa treaca de ITP...

nu cred ca sunt singurul satul de tot felul de obiecte pe roti care la orice denivelare "fac cu ochiul" sau iti dau senzatia ca vin extraterestrii cand se apropie din spate...

 

dar deh, faceti cum vreti...

Share this post


Link to post

xenonul merge si fara lupa 100%.

legat de bagheta de leduri sunt curios cum o sa arate montat pe masina...

daca aceasta este un kitsch preluat de la audi, s-ar putea ca si angel eyes-ul sa fie la fel pentru unii :-?

Share this post


Link to post

nu merge... adica becul se potriveste si atata...

nu zic decat sa cautati o masina cu xenoane stock fara blocuri optice cu lupa si spalator faruri ...

 

mai mult nu mai zic, nu ma intereseaza subiectul decat cand ma orbeste cate unul ca voi...

Share this post


Link to post
daca aceasta este un kitsch preluat de la audi, s-ar putea ca si angel eyes-ul sa fie la fel pentru unii :-?

 

Este. Si inca unul mare. Unul mai mare ca altul.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...