Jump to content
Sign in to follow this  
RoCkY

Faruri Cu Lupa Sau Angel-eyes

Recommended Posts

Ce ne-ai aratat tu EFZ-ule unt doar angeleyes ce se gasesc peste tot, ce v-am aratat eu si am spus ca putem sa ne alegem cu ele sunt "faruri cu lupa" ce nu exista decat in Bulgaria la pretul de 270Euro setul.

Hai sa facem listul . Hai sa vedem cati s-ar abona.

Share this post


Link to post

Desi sunt mai mult ca sigur ca nu se vor gasi aici 50 de doritori ...totusi..."speranta moare ultima"

 

1. uskt2005

Share this post


Link to post
Desi sunt mai mult ca sigur ca nu se vor gasi aici 50 de doritori ...totusi..."speranta moare ultima"

 

1. uskt2005

 

2. albanezu

Share this post


Link to post

3. Maniac22 doar daca se face comanda pentru faruri cu lupa cu ramana neagra de Cielo (ma gandesc ca poate le modez sa le pun la Espero).

 

Daca sunt doritori ma bag si la setul de stopuri cristal de Espero, cele cu semnalizarile albe.

post-4790-1201611495.jpg

post-4790-1201611517.jpg

post-4790-1201611523.jpg

Share this post


Link to post

4. Me, dar sunt de parere ca nu sunt OK cele cu fond negru si apoi daca vrea sa-l faca negru pe dinauntru nu-i ia mai mult de 1 ora sa dea geamul jos si sa-l vopseasca. Nu cred sa se potriveasca la espero farul de cielo sau sa-l poti adapta.

Dati zvonul si pe la cunostiinte care nu intra p-aici

Share this post


Link to post

Serban_PC: unde in bulgaria mai exact se gasesc?

Share this post


Link to post

o sa-l intreb pe baiatul ala de la care stiu si-ti zic. dar oare iti convine sa dai 1000ron in loc de 450ron ? te bagi in lista ?

Share this post


Link to post
3. Maniac22 doar daca se face comanda pentru faruri cu lupa cu ramana neagra de Cielo (ma gandesc ca poate le modez sa le pun la Espero).

 

Daca sunt doritori ma bag si la setul de stopuri cristal de Espero, cele cu semnalizarile albe.

 

Ma indoiesc ca vor veni pt espero ,,stopuri cristal'' ... ma bag si eu sa fiu pe lista :-?

Share this post


Link to post
o sa-l intreb pe baiatul ala de la care stiu si-ti zic. dar oare iti convine sa dai 1000ron in loc de 450ron ? te bagi in lista ?

In cazul asta raman la 450 ron si ma bag si eu in lista...numai ca nu stiu de care.Ori pe negru ori pe alb.chiar nu stiu.

Share this post


Link to post

Eu am zis ca pe argintiu, iar care vrea si le poate face negre imediat.

Plusez si eu cu inca 3, deci suntem 8 pina acum

Share this post


Link to post
Eu am zis ca pe argintiu, iar care vrea si le poate face negre imediat.

Plusez si eu cu inca 3, deci suntem 8 pina acum

 

 

Si cu mine 9. Inca putin si se fac 50 :) )

Share this post


Link to post

Doresc si eu o pereche de faruri pentru cielo.Multumesc

Share this post


Link to post

sunt perfect de acord cu tine , dar domnu de acolo a zis ca aduce minim 100bucati , eu am zis ca la 50 facem comanda, de aici si diferenta de pret.

Share this post


Link to post

scria cu o pagina inapoi :

Se pot aduce asemenea faruri , va garantez eu, doar ca rebuie sa fim minim 50 de doritori si pretul ajunge undeva intre 450-500 Ron pentru un set.

deci inca 38 de oameni , costa 450 ron si ajung in 2 sapt de la comanda.

Share this post


Link to post

ma bag si eu la un set de faruri de cielo

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

haideti fratilor, mai dati si voi zvonu la cunoscuti sa grabim odata agonia.

Share this post


Link to post

Si eu vreau faruri cu lupa,dar negre...oricum asta nu prea e important.m-am bagat si pe 4 tuning dar castiga cine le aduce primul.

Share this post


Link to post

si eu vreau far cu lupa si mai sunt multi oe 4 tuning care vor asa ceva :) :osanale:

Share this post


Link to post

Hop si eu! Vreau un set de faruri cu lupa pt Nubira II. si eventual stopuri cu LED-uri. Da, am dat Ticozaurului sa suga si a ajuns Nubirozaur :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...