Jump to content
Sign in to follow this  
uskt2005

White Astra

Recommended Posts

Azi mai mult m-am uitat in geamurile magazinelor cand mergeam cu masina sa vad jantele :)

 

Ca fetele, moaaama ce bine arat. =))

 

Eu am preferat sa dau masina altora sa o admir de afara :P

 

PS. Tine ochii la drum ca te trezesti in ala din fata :D .

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Lasa-l bre sa si-o vada in oglinda =))

(masina)

Share this post


Link to post

Gata si etapa asta, sau aproape gata, tre sa mai pun folie neagra pe stalpii dintre usi :

 

post-4881-1234354796_thumb.jpgpost-4881-1234354831_thumb.jpg

post-4881-1234354851_thumb.jpg

 

Urmeaza faruri si stopuri pe negru

Share this post


Link to post

Super-frumos, mai putin banda aia alba de pe parbriz.

Share this post


Link to post

Ce transparenta e folia? Fata respectiv spate?

Share this post


Link to post

Am curatat putin inimioara ei care se murdarise in 6 luni de cand o am :

 

post-4881-1238427953_thumb.jpgpost-4881-1238427963_thumb.jpg

 

Si ca multumire ea m-a dus la:

 

post-4881-1238427998_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cu ce ai curatat motorul?

Unde ai pus folia?Ti-au certificato si pe fata?

Share this post


Link to post

@uskt

Bree, mai lasa pozele cu telefonul mobil ca ne plang ochii de blur... Gaseste un aparat foto decent, chiar daca are mobilul 2 megapixeli pozele tot blurate sunt. Faine jantele, sa le stapanesti sanatos. De curatat motor nu am nevoie, am aruncat o ocheada saptamana trecuta, dar cocosata mea alearga pe alte sosele acum, vezi avatarul. Cand oi aduce-o in tara, se schimba socoteala.

Share this post


Link to post

:o fftopic: Mai apuci matale sa "potrivesti" pe vitezometru un aparat foto cu 'sdemii de pixeli la viteza aia?

Share this post


Link to post

Dupa ce ca-i cocotata te mai dai si cu viteza demna de prohod :D

Share this post


Link to post

Mie imi place cutia. La aproape 6000 ture ai aproape 210. Scurta in draci. Eu la 190 am fix 5000 si nu se mai duce decat daca ii "cant" intr-un anume fel :) .

Share this post


Link to post
@uskt

Bree, mai lasa pozele cu telefonul mobil ca ne plang ochii de blur... Gaseste un aparat foto decent, chiar daca are mobilul 2 megapixeli pozele tot blurate sunt. Faine jantele, sa le stapanesti sanatos.

 

Telefonul era fixat pe volan intre partea de sus a volanului si centrul lui. Si probabil de la trepidatii s-a miscat telefonul si au iesit asa

 

:o fftopic: Mai apuci matale sa "potrivesti" pe vitezometru un aparat foto cu 'sdemii de pixeli la viteza aia?

 

Mai ales singur nu poti face asta, tre sa mai tii si mainile pe volan :D

 

 

Dupa ce ca-i cocotata te mai dai si cu viteza demna de prohod :D

 

Cu Dumnezeu inainte [-O<

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Noutati:

 

post-4881-1238667549_thumb.jpgpost-4881-1238667564_thumb.jpg

 

Urmeaza sa montez si farurile

Share this post


Link to post

Nu pot sa zic ca imi plac foarte mult, dar decat sa le inegresti pe cele originale... mai bine asa. Sa le stapanesti sanatos! :)

Edited by banzay

Share this post


Link to post

io-s mai sincer de felul meu...

sunt urate stopurile - nu o lua pe panta asta ca uratesti masina... parerea mea' hic!

Share this post


Link to post

In poza 2, in partea stanga sus apare o distanta destul de considerabila, este mai ingust cumva decat cel OEM?

Share this post


Link to post
Nu pot sa zic ca imi plac foarte mult, dar decat sa le inegresti pe cele originale... mai bine asa. Sa le stapanesti sanatos! :)

 

Nu sunt deloc adeptul acestei metode

 

io-s mai sincer de felul meu...

sunt urate stopurile - nu o lua pe panta asta ca uratesti masina... parerea mea' hic!

 

Nu imi placeau deloc cum venea cele originale cu rosu si galben pe masina alb cu negru. Si asta e singurul model pt astra care imi place. Unde mai pui sa sunt si pe led si se reduce consumul.

 

 

In poza 2, in partea stanga sus apare o distanta destul de considerabila, este mai ingust cumva decat cel OEM?

 

Vin exact la fel ca si cele originale. Poate unghiul din care e facuta poza e de vina.

Share this post


Link to post

Uskat...Nu te supara si nu mio lua i9n nume de rau , dar sunt urate...

 

Sory ...

 

"E ca tico meu cu dungi pe el" :D

Share this post


Link to post

Uscate, cu tiuningu asta ai facut-o cam manelista :)

Share this post


Link to post

Asta e...imi pare rau ca asa credeti, dar mie in comparatie cu vechile stopuri mi se pare ca da mai bine cu astea

 

Repet nu am gasit niciun alt model pe negru mai bun ca asta... si vroiam neaparat sa scap de cele originale.

Share this post


Link to post

De ce sa-ti para rau, doar ai facut-o pt tine, nu pentru noi.

Share this post


Link to post

Nu imi pare rau ca am pus stopurile astea, mie chiar imi plac cum vin comparativ cu cele originale, ci imi pare rau ca nu va plac voua cum vin pe masina.

 

Si incep sa ma gandesc la vorba aia: Cand doi iti spun ca esti beat , inseamna ca trebuie sa te duci sa te culci :(

Share this post


Link to post
(...) Repet nu am gasit niciun alt model pe negru mai bun ca asta... si vroiam neaparat sa scap de cele originale.

O intrebare: la ITP nu ai sa fii respins cu stopurile astea? Banuiesc ca nu sunt omologate pt. ca (de obicei) nu se omologheaza decat cele cu care masina a venit din uzina. Dupa parerea mea era bine sa le tii si pe cele originale. Si inca ceva: mie imi plac (sunt adeptul noului in tehnica) dar - sa nu te superi - s-ar putea ca lui nenea Garcea sa nu-i placa...

Share this post


Link to post

Pe mine ma distreaza ca fiecare led e bagat intr-o ventuza cromata. Am vazut unele din astea pe o masina in Bucuresti si ventuzele erau inegale, unele dintre ele si turtite...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...