Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Da, e tare ce ai gasit tu, dar nici cu asta nu mi-e rusine.

 

FYI, situatia de acolo e foarte reala... iar haioasa e numai caterinca profanilor.

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Uitati-va filmul de mai jos, este incredibil!

(Filmuletul este 100% real si a fost filmat la iesirea de la o audienta pentru acte de coruptie a lui Silvio Berlusconi)

 

Share this post


Link to post

De unde esti asa convins ca e real? Daca citesti comentariile, o sa vezi ca si italienii sunt sceptici.

Share this post


Link to post

Pai, filmele acestea-s facute pentru a fi 100% reale.

Share this post


Link to post

Despre loganul picap:

PIATA ARE NEVOIE DE MASINA ASTA. Cu ea se vor face toate autostrazile din Romania.

Sursa- acelasi basarab de pe sp.

Share this post


Link to post

Ba da-l... =)) am ras de nu mai pot...

Share this post


Link to post

Pfoai sa-mi bag... io-mi vand masina ! :o

Share this post


Link to post

Eu nu ma prind daca tragea frana de mana... :D

Share this post


Link to post

 

Marti spre seara, ma uitam linistit la televizor, cind suna la usa doamna Bujor, cea mai simpatica vecina a mea din toate timpurile. “Domnu` Constantinescu, stiti cumva ce s-a intimplat la noi pe strada?”, ma intreaba doamna Bujor, complet transfigurata. Dat fiind ca domnul Constantinescu tocmai se pregatea sa traga un pui de somn si era complet rupt, de citeva ore bune, de realitatea strazii, habar n-avea. “Trotuarul din fata blocului de la saormarie e inchis de politie cu banda si pe perete e plin de singe. Acu` 5 minute a trecut doamna Cretulescu pe-acolo”. Imi sare brusc somnul si-i reamintesc doamnei Bujor ca locuim intr-un cartier nesigur, in care batrinele singure pot cadea oricind victime infractorilor de tot felul. Apoi, ii povestesc inca o data cum am fost jefuit chiar in fata blocului si cum, tot la noi in cartier, o femeie a fost atacata in lift cu un cutit, nu demult. Astept ca doamna Bujor sa se duca la vecernie, sa afle ultimele noutati, si pun televizorul pe Realitatea, sa vedem daca dau astia ceva. Intre timp, ma pregatesc sa scriu o noua filipica impotriva politistilor de la sectia 12, sa sterg pe jos cu ei, sa depling faptul ca, din cauza incompetentei lor, am ajuns sa traim cu frica de a iesi din casa.

In timp ce astept rezultatele vecerniei, imi aduc aminte ca in blocul cu saormaria sta prietenul meu Marian Ghiteanu de la “Ziua”. Pun mina pe telefon si-l sun: “Ma, ce crima a fost la tine in fata blocului?”. Omul ramine perplex, asa ca-l pun la curent: “Politia a inchis zona, e plin de singe pe pereti”. Amicul Ghiteanu, care are nevasta si copil mic acasa, se alarmeaza: “Bai, stai sa sun acasa, sa vad daca e totul in regula”. Peste doua minute, ma suna inapoi: “Isi inchide un vecin balconul, a pus banda ca sa nu parcheze cineva pe trotuar”.

Ma imbrac sa ma duc la vecernie, sa difuzez stirea: o batrinica a fost ucisa cu bestialitate in plina strada, cu 34 de lovituri de cutit, iar criminalul a reusit sa dispara.

Share this post


Link to post

Saorma dauneaza grav sanatatii, deci.

Share this post


Link to post

Primit pe mess...

 

LE: rog femeile sa nu acceseze link-ul- s-ar putea sa ma injure.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Sa va fereasca domnu sa dati peste un d-asta cu 20 mii euro bagati in motor ca va mananaca cu fulgi cu tot http://www.youtube.com/watch?v=rmNy-ajRV0U

 

NEAPARAT cu sunet !

 

 

Asta deja e prea mult

. Mereu mi-am dorit un skyline si candva o sa am !

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXxx

 

 

absolut absolut absolut incredibil http://www.piticu.ro/2007/12/12/baba-si-parcarea :) ))))))))

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Sfaturi extrem de utile :-

 

Cum sa nu va dati de gol ca ati inselat

 

- Nu va schimbati comportamentul sexual in cuplu, nici in bine, nici in rau;

- Nu va schimbati stilul de vestimentatie;

- Nu va schimbati parfumul;

- Atentie la gesturi si expresii. Orice noutate devine motiv de suspiciune;

- Nu umblati si nu aduceti acasa obiecte straine, in special vestimentatie;

- Nu lasati mesaje compromitatoare pe telefon sau calculator;

- Nu vorbiti la telefon la ore neobisnuite;

- Nu va cuplati cu persoane din anturajul comun cu cel al sotiei/sotului;

- Nu deveniti brusc excesiv de atenti cu partenerul;

- Evitati sa afisati ostentativ o relatie de familie armonioasa. Acest lucru se va razbuna intr-un fel sau altul.

 

Sursă: Libertatea

 

http://www.bihon.ro/stiri/romania/articol/...071214-08452829

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post

Pai, daca nu apare nicio schimbare, atunci ce rost mai are, doar asta cauti, nu ?

Share this post


Link to post

Aaaaa, nu stiai? Traiasca masinile frantuzesti, si service-urile de firma.

 

PS. Mie mi-a placut rau aia cu oglinda la 16 bulioane =)) si a mea tot la fel de electrica si incalzita mai mult de 4 milioane nu e desi cred ca e doua si ceva. Da' poate e heliomata, mai stii?

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Sper ca ai observat si asta:

 

Legat de preturi: schimbat la 60.000 kitul de distributie+curele+placute fata+filtru benzina, aer si ulei+antigelul tot+ulei cutie de viteze=47 milioane lei !!!!

 

PS: stiu de preturi de piese- insa nu-mi inchipuiam sa aiba atata nesimtire in ei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...