Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Pafnutie, tura viitoare cand se pierde animalu' si or sa fie si noroaie, am sa te chem cu salupa. Asa, ai sa te convingi ce inseamna nevoia.

 

LE: mi-o dat una add pe mess aseara si azi trimite mesaje:

 

andreisa smechera (11/3/2007 7:50:06 PM): : cine e catine pana la morte sa uite la meci va rog al 8 sumate ca joca dinamo craiova????scuze de masssssss
andreisa smechera (11/3/2007 1:15:12 PM): cine mai da si mie conferinta plizzzzzzzzzzzzz

 

Inca un candidat acerb la lista de spam si ignore... al paispelea...

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

...ti-au trebuit pitipoance in lista...Nevasta stie? :P

Share this post


Link to post

O fi vreo eleva de a ta, Luciane :D

Share this post


Link to post

Si daca tot e de la tine din clasa.. scoate-o la tabla.. sau pune-o sa urce pe franghie :D

Share this post


Link to post

Cand ma plictisesc la semofor in Bucuresti mai descopar si mai invat cateva scheme noi. Cum ar fi:

post-9422-1194126362_thumb.jpg

post-9422-1194126405_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Da' nu stiu ce e cu ea. I-am scris cate ceva si nu da raspuns. Va fi nr. 14 in catea minute.

Share this post


Link to post

Da id-ul ei luciane sa o intreb in ce clasa e =))

Share this post


Link to post

Mah profilor, voi va tineti de goange...

Share this post


Link to post

Pai ce goange mai nene? Sa aflam daca e eleva de a lui sau nu? Am si eu o lista de ignore de la elevii mei, deja refuleaza, am aproape 30 de iduri de la elevi in ignore. Nu de alta dar ma streseaza enorm . Luciane, la cine ai dat nota mica de te streseaza pe mess? Hai ca deja avem o pista in identificarea faptasului :tongue:

Share this post


Link to post

Neah, cred ca a gasit pe net id-ul meu si i-a dat add. Oricum, a primit ignore. Foarte sictirita, tipa a spus ca nu ma cunoaste si ca n-are timp. Si m-am inselat, e "abia" nr. 13 (nu m-am uitat eu bine). Si inca ceva- nu am dat id-ul meu elevilor. E destul ca imi stiu nr de telefon si ei nu fac abuz de asta. Da, la tara mai exista rusine si respect. Cat de cat.

Oricum, oricine e binevenit in lista mea de ignore... nici nu tre sa se straduiasca prea tare. Nu stiu eu in lista cui de ignore oi fi...

Dragos, da de ce le-ai dat copiilor id-ul de ymsg? Taaare n-ai ce face...

Share this post


Link to post

Auzi? Dar daca nu era sictirita si avea timp... ce faceai?

Share this post


Link to post

Tu ce crezi?!

La varsta si statutul meu, nu-mi mai arde de prostii. In ultimul timp, abia am timp sa ma odihnesc. Alerg sa fac un ban, nu-mi arde de pustoaice.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Poate avea ea bani, mai. :D

Share this post


Link to post
Oricum, oricine e binevenit in lista mea de ignore... nici nu tre sa se straduiasca prea tare. Nu stiu eu in lista cui de ignore oi fi...

Pai... Da-mi mie add! :rolleyes:

Share this post


Link to post

Pai, da-mi id-ul :) )...

Share this post


Link to post

Ei si, inca una incercata de dilema gainii (daca fug zice ca-s proasta, daca stau zice ca-s curva, mai bine fug si ma-mpiedic)... Nu sa-mpiedicat acum, o s-o faca cu alta ocazie.

Share this post


Link to post

Eu tot nu inteleg ce cautati pe forumurile alea? :D

Share this post


Link to post

Fomei care vor sa si-o traga cu ratati...

Share this post


Link to post

Idulmeu de mess incercam sa il tin secret mai Luciane, nu stiu de unde l-au luat :wallbanger:

Share this post


Link to post
Fomei care vor sa si-o traga cu ratati...
Simt o oarecare und de invidie in reactia dumneavoastra, domnule alx? sunteti insurat cumva? Edited by sictirel

Share this post


Link to post

Si daca ar fi ce are una cu alta? 8-|

Share this post


Link to post

De ce domnu Sictirel il intrebati pe alx daca e insurat? Sunteti din categoria alora amintiti de el? :mrgreen:

Share this post


Link to post

Paii:

1. "Fomei care vor sa si-o traga cu ratati... "" e o jignire total gratuita, deci ceva il deranjaza pe dansul

2. Nu m-ar deranja sa fiu numit ratat, daca in felul asta imi dublez "achizitiile", de pe net sau din afara lui :P

 

...iar din reactia dvs. imi pare ca si dvs. sunteti insurat...e un fel de lege nescris a barbatilor insurati, de a se ajuta reciproc in caz de atac al burlacilor, nu? :P

Share this post


Link to post

Nu vad de ce. Mai bine ii incurajezi.

Toata lumea ii acuza pe ei si tu te desfasori in voie :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...