Jump to content
Sign in to follow this  
alx

Gazeta De Perete

Recommended Posts

Fratele meu nul incuraja ca intra in mare bele.Iar tu cu statia. Ai de grije ce faci cu ia si pe ce fregvente intri.Ca intri pe dispecerate de taxi nar fi mare problema ,atita timp cit nu le iei comenzile dar daca intri pe alte frecvente(politie, avioane) si mai si vorbesti ai sanse ca intro zi sa te trezesti cu niste baieti nu tare draguti la tine la use si cind incepe nenea PROCURORUL sati citeasca niste legi pe care le-ai incalcat ti se ridica parul in cap.ACEA STATIE NU ESTE O STATIE CB.Deci nu te supara pe mine,dar sfatul meu este caci daca nu iesti taximetrist sa o folosesti numai pe firma la care lucrezi m-ai bine scapa de ia .DORMI NOAPTEA LINISTIT (fara cap spart si fara mascati)

Un sfat prietenesc.

Sireaca limba romana... Bine macar ca stie legile. Sau macar lasa impresia asta...

  • Like 1

Share this post


Link to post

Daca mai pui o restrictie in plus asta nu inseamna ca fortezi lumea sa respecte regulile deja existente care in cazul in care ar fi fost respectate nu s-ar fi ajuns la accidente...

 

/ :)

  • Like 2

Share this post


Link to post

Din categoria 'pront, caci am' sau 'forum, maculator de limba romana':

 

sergiuhusca - sa sti caci am cumparat de la m-ai multe firme dar ca proptitudine ca mondoplastul nu a fost nici una.Am dat comanda la una si mi- venit statia dupa ce am venit din Austria(ajunsesem de risul femei).Deci parerea mea este caci sint pronti,

Edited by tolin
  • Like 5

Share this post


Link to post

Ai făcut tu vreodată treaba cu mânuţele tale, ca să vezi ce am văzut eu?

 

Facem apel la decenta .. nu in public.

Edited by Tommy
  • Like 3

Share this post


Link to post

S-a inventat o noua categorie de autovehicule: "run-plat".

 

... Stiu că unele cutii au chiar etichetă pe ele, precizând acest lucru, dar în forumurile străine se dezbate permanent ce înseamnă asta, şi că se referă doar la condiţiile normale de folosinţă, pe când dacă urci un deal deja nu mai este condiţie de folosinţă normală, etc. ...

Edited by tolin
  • Like 3

Share this post


Link to post

:wallbanger: Buna cine stie in timisoara sau o firma de piese auto online, unde as pitea gasi comprecorul princimal, cel care este legat de cureaua de distributie pe acolo

 

41000000.gif
  • Like 1

Share this post


Link to post

Nu a esit lumina ca la cel care nu a vrut sa dezvaluie "marea filozofie" deoarece culoarea este mai inchiza.

 

Cine stie ce o sa intre...dar am o idee.

Share this post


Link to post

Din categoria Ghita Fular:

 

Ai uitat că al 2-lea citat e de la tine; nu e contradicţia mea...

 

Ati inteles ? Cand cineva citeaza pe altcineva, afirmatia nu mai apartine celui citat ! Chemati brancardierii !

  • Like 2

Share this post


Link to post

De la "Cercul de lectura in grup a manualului de utilizare":

 

Salut cum anume AC se opreste din meniu?

Din care meniu mai exact?

  • Like 3

Share this post


Link to post

Din ciclul mana mea e cea mai tare...

 

 

:wallbanger: pentru o confirmare mai aprofundata, ceea ce faci tu cu mana ta este mai sanatos, decat ce iti face altu

 

O fi..daca asa zici tu.. :mrgreen:

  • Like 1

Share this post


Link to post

Din categoria "Sunt fericitul nefericit":

 

... Sunt fericitul posesor al unui Cielo Executive euro 3 cu instalatie GPL. Din nefericire ...

Am cautat si in manual de service dar din nefericire ...

  • Like 4

Share this post


Link to post

La categoria "din dilema asta nu aveti cum sa iesiti ... decat cu spatele":

conduceti innaite sa dati cu kkt,dcide 110cai se infige de rupe am fost la test drive si nu se simtea nimic .casi cum ar lesina.

  • Like 3

Share this post


Link to post

La categoria 'forum, ATI-ul prematuritatii mele':

 

 

da'te dreack

ok am postat varsta!!!!!!!!!! hua[/snapback]

 

eu am vorbit frumos dar pentru asa raspuns asa replica ( deschide spoilerul ). Ai fi putut sa fi civilizat si sa nu ti bati joc de om!

 

http://www.gmclub.ro/forum/index.php?/user/28107-mrblack/

  • Like 2

Share this post


Link to post

Din ciclul Transalpina atemporala...

 

pe 1 august o sa ma duc si eu pe acest traseu cu matizu dar o sa fac traseul invers de la sebes la ranca

 

 

Recomandat este sa faci traseul de la Ranca la Sebes, in coborare. Dar oricum TA nu mai este o provocare de mult, gradul de asfaltare ajungand la 80%. Mai multe informatii aici: http://www.transalpina.biz/harta.html

Pe site se gasesc toate informatiile utile despre acest drum, inclusiv poze. O sa ajung si eu acolo la inceputul lui Septembrie, sper sa nu inceapa ploile.

 

:D

Edited by zeneseu
  • Like 2

Share this post


Link to post

Adevarul doare cand e vorba despre chiptuning la Cielo:

 

"fivar treantza a drreaq ...aia e masina ma fivar cadavrul a dreaq...da nu muriti in ea de la franele alea...terminatilor,,,,,rataciti mintal ce sunteti...molestati sexual de cielo"

 

PS nu cautati postarea pe forum, solidaritatea mediocritatii este mai puternica (postarea a fost stearsa).

 

PS2 eroare: eu l-am premiat (remarcat), altul l-a pedepsit (delict de opinie).

Edited by tolin
Eroare domnu'. Omul si-a primit premiul pentru postul respectiv !
  • Like 3

Share this post


Link to post

Tht's why :) . I'll be happy with a stock LET in my Espero and i bet that he don't think that will come so far with the upgrades at the start of the project, but once you succeeded with one thing, always you want more, and more, and more... :D .

 

It look like madness now, but when i'll have 200 hp under the hood, maybe i'll want more too, who knows? :D .

 

2 fast 2 furious, nu incercati sa traduceti acasa, ca va iese poate ceva de genul: "o sa fiu fericit cu un LET stock in espero meu, dar pariez ca el nu se gandeste ca va veni pina acum cu upgradeuri la inceputul proiectului" :)

  • Like 2

Share this post


Link to post

Categoria "As vrea mai mult decat catalinC": "I'll want more too"

 

 

 

 

Din categoria, deja, consacrata "I'll want more too" sau "vraja marii de pe intregul litoral":

 

Cu domnitza Bianca mai vedem...cum se prezinta cavalerul...

 

Uau, s-a emotionat Teutonul, ajuns si el la vremea pubertatii, acum cand mai are vreo 200 km, si face 10 000. Vremea iubirilor romantice in atmosfera tomnateca...

Edited by tolin
  • Like 2

Share this post


Link to post

Presa se foloseste doar la scoaterea rulmentilor, nu si la montaj. Nu ai cum sa ii montezi cu presa ci batind cu un ciocan in dispozitivul respectiv, care poate fi si o teava potrivita.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Ehe,cine nu si-ar dorii o Leganza,mai ales ca a lui mister Salex,146hp.

Apropo;am vb noi,ce i-as face. :redface:

 

Stim ce i-ai face :)

 

Ce frumoasa e dupa baita... inlove.gifAh...mancai-as. kiss.gif

  • Like 1

Share this post


Link to post

"E super iarba, m-am dedublat, vorbesc cu mine liber..." sau "Laudă-mă tastatură, de-asta vărs pe tine băutură".

SD.JPG

  • Like 1

Share this post


Link to post

A-ti stabilit ceva [..]

Poate ENEL-ul... :thumbl:

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Pai fotografiile din articol sunt ale unei masini reale. Nimeni n-a contestat asta. Dar e un automobil-concept, de prezentare, care nu va intra in productie exact asa, ci cu unele modificari estetice.

 

Din categoria "Eu contrazic si robotul de la telefon":

 

Nu te-am contrazis, era o remarca :)

 

Dar preferam niste poze in locul unor CGI-uri, probabil nu vor sa dea totul dintr-o data.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Investitiile imobiliare n-au fost rele niciodata.

 

2008, careva?

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...