Jump to content
Sign in to follow this  
BestTiresShop

Depozit Anvelope Si Jante-Reduceri Pentru Membrii Club Gm

Recommended Posts

S.C. Best Tires Shop SRL a fost infiintata in 2008. Datorita experientei in domeniu a conducerii si a angajatilor sai putem asigura din stoc sau la comanda orice tip/dimensiune de anvelopa atat pentru autoturisme cat si pentru autocamioane sau utilaje la preturi competitive.

Firma noastra va ofera anvelope de cea mai buna calitate, maci consacrate, orice tip sau dimensiune, pentru toate anotimpurile, gamele de viteza, anvelope care asigura control in diverse conditii, aaderenta si tractiune la cel mai inalt nivel.

 

S.C. Best Tires Shop SRL importa anvelope de la cei mai importanti furnizori si producatori din Europa si Asia si comercializeaza marcile Michelin, Dunlop, Goodyear, Nokian, Pirelli, Fulda, Continental, Kormoran, Semperit, Sava, Barum, Matador, Bridgestone, Firestone, Mitas, Firenza, Nexen, etc.

 

Datele companiei:

S.C. Best Tires Shop SRL

RO 23159685

J40/1502/2001

Cont: RO21 RZBR 0000 0600 1013 9813

Raiffeiesen Bank - Agentia Berceni

 

Service roti:

Service-ul de roti se afla in Berceni, B-dul Metalurgiei nr. 21, sectorul 4 Bucuresti (vis-a-vis de Carrefour Grand Arena)

 

Program:

Luni - Vineri - 08.30-20.00

Sambata - 09.00-15.00

Duminica - Inchis

 

Informatii /comenzi prin e-mail:

office@best-tires.ro

vanzari@best-tires.ro

 

Informatii / comenzi prin

Yahoo Messenger: vanzarianvelope

 

Pentru membrii forumului, sunt aplicabile urmatoarele reduceri:

 

-discount fata de preturile de pe site-urile noastre cuprins intre 3-15% in functie de model, dimensiune, marca anvelopei (expetie fac ofertele speciale unde nu se mai pot aplica alte reduceri)

-discount pentru manopera 20%

-se mai poate oferi montat-demontat anvelope gratuit pentru anumite produse.

 

Pentru oferta completa de anvelope cu preturi acutualizate si poze va rugam sa vizitati :

http://www.vanzarianvelope.com/

iar pentru oferte speciale:

http://www.vanzarian...te_speciale.php

 

 

Pentru orice alte informatii va rog sa ma contactati aici, pe PM sau:

Telefonic: 0766449688

E-mail: iustin@best-tires.ro

Y.M.: yus4ucar

Share this post


Link to post

nu crezi ca ptr. anvelopa 155/70r12 vara de tico 183 roni este pret foarte mare , daca ai 2 rinduri de roti :lavolan: face mai mult anvelopele vara+iarna decit masina

Share this post


Link to post

nu crezi ca ptr. anvelopa 1570r125/ vara de tico 183 roni este pret foarte mare , daca ai 2 rinduri de roti :lavolan: face mai mult anvelopele vara+iarna decit masina

 

 

 

Intr-adevar pretul este cam mare pentru un Tico, insa aceasta dimensiune este din ce in ce mai rara, din cate stiu noi nu mai avem pe stoc, voi face tot posibilul sa gasesc o varianta de pret pentru anvelope de Tico, eu personal fiind posesor al unuia.

 

Intre timp, iata o lista cu oferte speciale:

 

http://www.vanzarian...te_speciale.php

Share this post


Link to post

Buna ziua,

Caut sa cumpar 2 anvelope noi de iarna 215/50/17. Astept o oferta, multumesc.

Share this post


Link to post

La fel si eu doresc sa cumpar 4 anvelope noi de iarna 215/50/17.

Astept o oferta, multumesc.

Share this post


Link to post

Doresc sa incalt cele 3 matizuri de la firma cu anvelope de iarna.

Ceva preturi pentru 12 anvelope?

...si cat costa montatul lor?

Dimensiunile 155/65R13 sau 155/70R13, exclus variante resapate!

 

PS: modelul care mi-ar place ar fi Vredestein 155/65 R13 Snowtrac 3 73T, dar imi poti oferta si altceva.

 

Multumesc.

Share this post


Link to post

Jante Kia Ceed / I30 pe 16" cu caucioace de iarna? Ar fi bune si 4 jante + 2 pneuri.

 

Daca exista o superoferta, se accepta si 4 bucati jante + pneuri pe 15", in cazul in care pretul ar fi mai scazut decat combinatia de mai sus.

Share this post


Link to post

Vreau 4 anvelope de iarna 175/60 R14 si 3 jante de tabla "14, PCD 4x108.

Care este pretul pt anvelope si jante separat..

Share this post


Link to post

buna ziua ,jante ptr. matiz gasesc cumva pe la voi ?si la ce pret ? multumesc.

Share this post


Link to post

O oferta pentru 175*70*R14 / 2 bucati, de iarna?

 

Merci.

Share this post


Link to post

Nu va mai chinuiti sa cereti date despre anvelopele pe care va intereseaza. Aceasta firma este complet NESERIOASA . Am facut comanda de 4 anvelope acum o saptamana si dupa 2 zile de la comanda am dat eu telefon pe cele 3 numere de telefon...SURPRIZA, la nici unul dintre cele 3 numere de telefon nu mi s-a raspuns. Pe messenger probabil ca e vreun pustan care e platit cu ziua si va raspunde SEC fara sa va dea vreo explicatie de ce si pentru ce nu raspunde cineva la telefon. Concluzia este NU RECOMAND ACEASTA FIRMA. Vreti sa va convingeti si voi? Comandati pe site si apoi asteptati ca sa va sune cineva pentru confirmarea comenzii, sunt convins ca va trece iarna pana va va suna .

Share this post


Link to post

Domnilor de la BestTiresShop, aveti o explicatie ?

Share this post


Link to post

VAXXi , sfatul meu pentru gmclub este sa se bage RECLAMA PLATITA, astfel vor fi eliminati colaboratorii NESERIOSI si va fi un mediu competitiv. Atata timp cat totul e moka toti isi vor face reclama.

Share this post


Link to post

Buna seara. Pt un Chevrolet Cruze ce jante pe 17 aveti?

Dmensiuni jante Cruze:

Diametru : 17"

Latime : 7j

PCD : 105

Nr. buloane : 5

ET : 40

Share this post


Link to post

Eu am o experienta proaspata cu Best Tires, acum o saptamana mi-am luat gume de iarna de la ei.

Cum a decurs operatiunea: am vazut ca-s "parteneri comerciali" cu daewooclub, asa ca am dat un email la adresa de contact din primul post cu specificatiile anvelopelor, mentionand si faptul ca-s membru dwc si intreband si de discount asa, in virtutea parteneriatului. Reducerea n-a fost extraordinara (3%), dar impreuna cu montajul gratuit, a fost mai bine decat deloc.

La service la ei, in afara de faptul ca era cam aglomerat si a durat vreo 2 ore pana m-am vazut cu gumele pe masina, a trebuit sa mai mentionez o data faza cu discountul, care a fost acordat fara alte discutii.

De lucrat, lucreaza curat si frumos, cu grija sa nu zgarie jantele de aliaj si au tinut cont si de rugamintea mea de a-mi marca anvelopele vechi cu F/S, ca sa le pot pune invers la primavara.

Eu unul am fost destul de multumit si probabil c-o sa-i mai caut si alta data daca nu gasesc vreo super-ocazie in alta parte.

 

Asa ca nu stiu cum e cu telefoanele, si nici pe site nu prea se omoara cu intratul (la ce nebunie -aglomeratie - e acolo, nici nu-i condamn)... dar emailul funcioneaza fara probleme.

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Buna ziua,

Cand mai primiti anvelope Vredestein Snowtrac 3 155/65 R13, va rog sa anuntati. Doresc sa achizitionez

Multumesc

Share this post


Link to post

Salut. Cumva Debica Navigator 185/65/R15? Sau alt all-season pe dimensiunea asta cu insemnul M+S?

Share this post


Link to post

ceva de vara pe 155/70r12 aveti pe stoc sau veti aduce pana la primavara?

Share this post


Link to post

Salut. Doresc si eu embleme ptr jante tip CMS sau Daewoo

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...