Jump to content
Sign in to follow this  
emi2009

Poze tuning Daewoo

Recommended Posts

Aoleu...toti mi-au zis sa le scot p-alea...si chiar azi o sa le scot ...

O sa ma duc sa-mi iau altele sau nu imi mai pun deloc...Dar daca as vrea sa pun altele unde sa le pun ?

p.s. Stati mha linistiti ca stiu de katerinca :) ) =))

Edited by ToPser

Share this post


Link to post

Daca vrei sa fie cat de cat si folositoare pune-le cat mai aproape de sosea... trebuia daca tot ti-ai facut buza aia special de tico sa te fi gandit la loc de proiectoare cam cum e la mine.

Share this post


Link to post

Le-am dat jos...si o sa-mi cumpar unele cum are pepino bagate acolo in bara sub capota ...

@ remix...azi am dat odorizantele toate jos ...am luat unu da` bun si am facut curat in majinutza sa nu mai miroasa a tigara :P

Share this post


Link to post

bravo mojule, sa-ti traiasca noua atmosfera interioara. sa ma hazardez sa-ti recomand a te lasa de fumat pentru a scapa de muuuulte probleme sau as pasi pe teren minat ?

Share this post


Link to post

@ topser: frumuusica masina, vine chiar bine prelungirea bara fata.

la interior cred ca mai bine se potrivea un volan sport de cat sa il

imbraci pe al tau. Oricum felicitari si nu lua in seama pe toti rautaciosii.

@ vialy : nu sunt la concurenta cu nimeni; fiecare incearca sa-si personalizeze masina asa cum poate. Oricum luna asta o sa mai apara cateva modificari si la a mea.

Share this post


Link to post

se simte vr-o diferenta la viteza cu eleronul ala?

Share this post


Link to post

@remix ... Mersi ...O sa ma las de fumat cat de curand ;)

@Silviu ... De unde volan sport de tico ?? Ai dat vreodata volanu jos sa vezi cum e ? :thumbl:

@ZLI ... Absolut nici una !

Share this post


Link to post

Se poate pune volan sport fara nici o problema. Iti gasesc cu 2.200.000 daca vrei cu tot cu butuc de adaptare si claxon!

Share this post


Link to post

hmmm..

sorane pui si tu o poza?

poate ma intereseaza...

Share this post


Link to post

Deocamdata mai stau cu volanu asta...

Dar Sorine daca poti pune si tu o poza te rog ca sa vad si eu cum e ca model ;)

Mersi :lavolan:

Share this post


Link to post

Mai nu eu le aduc...nu e afacerea mea :) Am gasit eu intr-un loc, vroiam sa-mi iau dar am facut sunetu mai intai. O sa iau unu cat de curand pentru mine si o sa va pun o poza. Megahertz are montat pe masinuta un volan care mie imi place mult!

Share this post


Link to post

@ topser: iti caut eu un volan + butuc la noi ft. convenabil.

Am 2 variante: momo sau imitatie ieftina - amandoua cu claxon pe ele.

Share this post


Link to post

pret la momo si la butuc separat daca se poate

Share this post


Link to post

Nu le vand eu, un prieten de-al meu le aduce din italia.

Are decat volanul, fara butuc, 2.200.000.

Butucul se gaseste in targ la vitan.

Share this post


Link to post

Ce-ar fi să vă mutaţi voi pe privat şi aici să rămânem la subiect, adică "Poze tuning - Tico şi Matiz" ? :-W

Share this post


Link to post

Intr-adevar superb dar prea multe luminitze :) >-

Share this post


Link to post

@Mario1985 Daca stateai si citeai tot topicul vedeai ca pozele alea au mai fost puse!!! [-X

Share this post


Link to post

Acum asta mare tragedie. Nu-i nimic, le revedem.

Share this post


Link to post

mai dragilor, eu poze n-am de postat dar pot sa le pov.

 

cel mai misto matiz din buc e al unei tipe. e vopsit mov, iar de la nivelul geamurilor in sus argintiu. jante (BBS cred) de 14". Beton. Are ceva ce nu au multe matizuri tunate: bun gust.

 

Alta chestie interesanta pe care am vazut-o, culmea - tot la o femeie - portiunea din plastic negru a bordului era vopsita in culoarea caroseriei. Da binisor.

 

Oricum, cea mai grea chestie e sa nu o dai in kitch.

Share this post


Link to post

tipa sta la doua blocuri de mine ( sau cel putin a stat ca nu am mai vazut-o) si este intr-adevar foarte misto. jantele mi s-au parut alessio pe 14 cu 185 parca...

Share this post


Link to post

... si sa vezi ce portbagaj are! ;)

Share this post


Link to post

sa stii ca alessio sunt. am gresit eu. dap, alea cu 5 spite late. chiar sunt curios cat a bagat in ea (masina) ca mi se pare ca ce-i facut e de calitate.

 

ma rog, acum sa bagi intr-un matiz pana face cat un 206 iar nu mi se pare normal :D

 

oricum pe don'shoara am remarcat-o si eu.

 

matizu ala l-am vazut cand aveam audi si chiar nu consideram matizu' o masina si tot mi-a placut. ete ca lucrurile s-au schimbat

 

in legatura cu faza cu bordul vopsit. presupun ca tre' dat jos, nu?

Share this post


Link to post

Nu se da jos decat partea aia care se vopseste. Sunt poze cred chiar in acest topic cu bordu lu Maniaku care arata f bine vopsit cum zici.

Si mie mi-a placut Matizul acela vopsit gen smart insa intr-o zi tipa era impreuna pe la mine prin zona impreuna cu un domn care era cu un 600SEL :) banuiesc ca poate el a sponsorizat Matizul ;)

Share this post


Link to post

Habemus volan...

 

...TypeR, din targ. 1900000 cu montaj cu tot. Daca maifac niste reglaje, o sa stea si drept si o sa si claxoneze :)

 

Altminteri dragutz!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...