Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Bancuri

Recommended Posts

Saptamana trecuta eram impreuna cu niste amici.Discutam despre una despre alta,cand unul din noi:"Hei am citit undeva ca ar fi hormoni feminini in bere!" Avand in vedere ca suntem dotati cu un oarecare spirit stiintific am decis sa verificam. Rezultatul acestei experiente a fost stupefiant: Dupa 20 de doze: 1.Toti am prins ceva greutate in plus; 2.Vorbeam prea mult fara sa spunem nimic; 3.Am intampinat dificultati in a conduce; 4.Ne era imposibil sa efectuam chiar cel mai simplu rationament; 5.Refuzam cu incapatanare sa recunoastem ca nu avem dreptate,chiar de ce e evident; 6.Ca sa fie complet,mergeam la toaleta la fiecare 5 min,si in plus impreuna! Cred ca e inutil sa mai experimentam acest subiect. E clar berea contine hormoni feminini!!!

Share this post


Link to post

concluzia e evidenta: nu mai beti bere!

Share this post


Link to post
mui5xh.jpg

Share this post


Link to post

@ileana : Cum sa nu mai bem bere? Ai uitat ca pt noi bere e licoare vietii.

Share this post


Link to post

Un barbat la psiholog:

- Am venit la d-voastra cu o mica problema. Cred ca am o obsesie legata de

sex.

- Cum asa? Cum se manifesta?

- Pai stati sa va explic. Dimineata la 5 ma trezesc. O simt pe nevasta-mea

langa mine, ii simt caldura corpului nu ma pot abtine si...

- Foarte bine, este normal sa...

- Dar asta nu e nimc, la 7 cand ne trezim ea pregateste cafeaua si hop se

apleaca in frigider dupa una alta si atunci eu iar nu ma pot abtine si...

- Dar nu vad care...

- Lasati-ma sa termin. Cand sa iesim, sa plecam catre servici ma saruta

dulce pe buze si atunci eu simt ca nu mai pot si o mai iau o data pe

cuier...

- Va felicit aveti un...

- Dar stati ca asta nu e totul. Ajung la servici si iau toate secretarele

la rand si apoi spre sfarsitul programului le mai iau o data si dupa ce

pleaca toate o iau si pe femeia de servici la o tura...Apoi ma intorc

acasa, o vad pe nevasta-mea, nu ma pot abtine si...

- Dar nu va suparati ca va intreb, dar de cand dureaza treaba asta?

- Pai, sincer, ma gandeam sa incep de luni...

 

 

 

Dupa indelungate cercetari, la o maternitate a fost construit un aparat care

sa transfere o parte din durerile nasterii de la mama la tata. In sfarsit a

venit ziua sa se testeze aparatul, si a fost gasit un cuplu care a fost de

acord cu experimentul.

Pentru inceput, i s-au transferat tatalui 10% din dureri. Spre surprinderea

tuturor, mama s-a simtit ceva mai bine, insa tatal se simtea la fel de bine

ca inainte.

Asa ca s-a marit transferul la 30%, apoi la 50%... mama se simtea din ce in

ce mai bine, insa tatal nu dadea nici un semn de durere. S-a marit

transferul pana la 80%, insa doctorii au hotarat sa se opreasca acolo,

deoarece din studiile lor anterioare a reiesit ca barbatii suporta mult mai

greu durerea decat femeile, peste acest prag durerea putandu-le fi fatala.

-Vedeti cat de bine suport, a spus barbatul. Daca tot am inceput

experimentul, sa mergem pana la capat, sa nu ne mai reproseze femeile ca ele

sunt cele care se chinuie sa nasca!

Doctorii s-au lasat convinsi si au marit transferul pana la 100%. Femeia a

nascut fara nici o durere, iar barbatul a fost foarte mandru ca el nici

macar nu a simtit durerea transferata.

Si ar fi fost poate la fel si in ziua de astazi, daca la intoarcerea acasa

nu l-ar fi gasit pe postas mort pe scarile locuintei sale...

Share this post


Link to post

-Ce le împiedică pe blonde să ajungă la facultate?

-Liceul.

----------------------------------------------------------

Năstase, Stolojan şi Băsescu naufragiază pe o insulă pustie. O iau toţi trei prin desişuri, căutînd ceva de mîncare. După vreo patru ceasuri de căutare sterilă, Năstase dă peste Băsescu, care-şi frigea tacticos un grătar.

-Nea Traiane, să ştii că, de fapt, eu totdeauna te-am admirat. Eşti un tip tare. Şi Stolojan ăsta, vrei să ţi-o spun p-a dreaptă? nu mi-a plăcut niciodată, da’ niciodată!

La care Băsescu:

-Nu-ţi place, nu mănînci.

----------------------------------------------------------

post-1549-1143298311_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Un om moare si ajunge la Sf.Petru. Pe pereti vede numai ceasuri si il intreaba ce e cu ele. Sunt ceasurile minciunii si fiecare om are cate unul. Cand omul spune o minicuna, limba ceasului avanseaza cu o ora. Omul intreaba... si ceasul acela care nu se misca? E de la Maica Tereza. Dar ceasul lui Andrian Nastase unde e? E in camera lui Iisus. Il tine pe post de ventilator.

Share this post


Link to post

A woman was helping her husband set up his computer,and at a point in the process, told him that he would now need to enter a password. Something he will use to log on.

The husband was in a rather amorous mood and figured he would try for the shock effect to bring this to his wife's attention.

So, when the computer asked him 2 enter his password, he made it obvious to his wife that he was keying in.

 

+P...S+

 

His wife fell off her chair laughing when the computer replied:

"PASSWORD NOT LONG ENOUGH"

post-2099-1143402101_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cum se completeaza corect datele de identificare ale participantilor la raliu. > :)

post-79-1143447382_thumb.jpg

Share this post


Link to post

@Laurentiu83, copilotul sa inteleg ca erai tu ?! :) )

Edited by MCojo

Share this post


Link to post

Noooo, noi am lipit permisele de conducere acolo, nu era masina noastra.

Share this post


Link to post

Doi discuta pe strada: - Tu ai facut vreodata sex în trei ? - Nu! - Atunci, du-te repede acasa, poate mai apuci ! ))) repedeeeeeeeeee

Share this post


Link to post

Sursa A.M. PRESS

 

10 martie 2006

Angajat la primarie, dupa un concurs la care a scris ca elementele calculatorului sunt „televizorul” si „anusul”

- Pentru aceste raspunsuri, candidatul a primit note de 9 si 10, plus postul de referent-

Un barbat în vârsta de 59 de ani a fost angajat cu felicitari la Primaria din Oniceni, judetul Neamt, dupa un concurs pe care l-a sustinut cu brio scriind ca elementele din care este format calculatorul sunt „centrala”, „televizorul”, „difuzoarele” si... „anusul”. Faptul este cu atât mai de neînteles, cu cât Ioan Bâgu ar fi avut prilejul si timpul suficient pentru a retine macar termenii de monitor, boxe si mouse, în cei peste zece ani în care a fost primar al comunei, apoi viceprimar si în cele din urma consilier local. Paradoxal, candidatul a primit pentru raspunsurile date note de 9 si 10, plus postul râvnit, respectiv acela de referent la Serviciul Impozite si Taxe. Singurul care a fost împotriva acestui lucru si a refuzat sa semneze procesul verbal, a fost Sorin Tutu, secretarul Primariei Oniceni si unul din membrii comisiei de examinare. „Este inadmisibil ca într-o primarie si într-un astfel de post care necesita cunostinte în informatica, sa fie angajat un om care scoate asemenea perle. Eu am notat raspunsurile candidatului cu 0, însa ceilalti membri ai comisiei i-au dat note de 9 si 10, astfel încât acesta a obtinut postul cu punctaj foarte bun”, a declarat secretarul Tutu. Primarul Neculai Rotaru s-a aratat, în schimb, deosebit de îngaduitor fata de greselile facute de candidatul Bâgu, pe care le-a considerat minore si pe care le-a pus pe seama emotiilor din timpul examinarii. „Cred ca omul a avut emotii de a încurcat notiunile între ele, precum cea de mouse cu cea de anus. Oricum, acestea nu sunt motive serioase pentru a respinge un om care are, totusi, experienta în administratia publica”, a spus primarul din Oniceni.

 

Later edit:

http://www.geordan.lx.ro/2006.html

Edited by Leutzu

Share this post


Link to post

Sondaj de opinii

Jack si Betty sarbatoresc 50 de ani de casatorie.

- Betty, ma intrebam m-ai inselat vreodata?

- Oh Jack, dar de ce imi pui o asemenea intrebare, tocmai acum? Nu vrei sa afli raspunsul...

- Ba da, Betty, chiar vreau sa stiu. Te rog.

- Bine, fie. Da, de 3 ori.

- Trei? Si cand s-au intamplat?

- Pai iti aduci aminte cand aveai 35 de ani si voiai neaparat sa-ti incepi propria afacere si nici o banca nu-ti dadea un imprumut? Iti aduci aminte cum intr-o zi chiar presedintele bancii a venit la noi acasa si a semnat hartiile pentru imprumut, fara a pune nici o intrebare?

- Oh, Betty, ai facut-o pentru mine! Te respect acum mai mult ca niciodata! Si numarul 2?

- Pai, iti aduci aminte ca la ultimul infarct aveai nevoie de o operatie si chirurgul nu voia sa se atinga de tine? Iti aduci aminte cum profesorul DeBakey a venit pana aici ca sa te opereze personal si apoi ti-ai revenit?

- Nu pot sa cred! Betty, ai facut tu asta pentru mine, ca sa-mi salvezi viata? Nu exista o alta sotie ca tine. Asta imi dovedeste ca ma iubesti foarte mult. Iti sunt recunoscator. Si numarul 3?

- Pai, iti amintesti ca acum cativa ani, cand voiai neaparat sa fii presedintele clubului de golf aveai nevoie de inca 17 voturi?

Share this post


Link to post

Cica joi seara Steaua si Rapid joaca pe Tvr 1, iar Dinamo pe Playstation 2 ... =))

Share this post


Link to post

:spumelagura:

joaca pe giulesti nu te tvr1

si difuzarea e pe antena 1 nu pe tvr1

Edited by tribunul

Share this post


Link to post

Da' Dinamo tot pe Playstation joaca > :) =)) > :) =)) > :)

 

PS Nu-s nici stelist, nici rapidist nici .. un alt fel de suporter ... da' prea-i buna poanta

Share this post


Link to post

Dinamo la ce ora joaca? :tongue:

Share this post


Link to post

Dinamo deocamdata isi jelesc suporterii, dupa ce le-au inmuiat oasele baietii mei de la Jandarmerie =))

Edited by sebian

Share this post


Link to post
Dinamo la ce ora joaca? :tongue:

 

 

Se pregatesc pentru shampion lig...

Share this post


Link to post

Ah.. aia care se joaca la Saftica?

Share this post


Link to post

Nu, in Branesti :D

Share this post


Link to post

:spumelagura:

 

Rautatile voastre vor fi platite: Dinamo va juca direct in Championship la anu! :D

Share this post


Link to post

In Championshipu' de bob sau de saniuta?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...