Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Zona Libera

Recommended Posts

Cine se plange, ti-ai pierdut umorul ? La cererea unui prietem as adauga si un alt shortcut: matrimoniale.deiuclub,ro

  • Like 1

Share this post


Link to post

Sa nu-mi spui ca vrea sa se insoare T.?!

Share this post


Link to post

Uite cine are simtul umorului dezvoltat :D Face glume si la 3 dimineata :D

 

T insurat =)) right =))

Share this post


Link to post

Cine-i bre T.?

Share this post


Link to post

1. T-Mobile :scarpin:

 

2. Mi s-a intamplat cea mai penibila chestia de cand sunt pe forum. Am luat 20% warn pentru ca am dat cu + si - la cetateni. fara avertizare, fara un mesaj, ceva. Penibil de-a dreptul

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

2. Mi s-a intamplat cea mai penibila chestia de cand sunt pe forum. Am luat 20% warn pentru ca am dat cu + si - la cetateni. fara avertizare, fara un mesaj, ceva. Penibil de-a dreptul

 

Nu te mai plange si citeste regulamentul cat timp iti editezi postul si adaugi ce ai "uitat" convenabil sa spui, adica faptul ca ai dat plusuri pe posturi cu intrebari strict tehnice din cauza ca nu-ti placea personajul care-a scris. Plangaciosule.

Share this post


Link to post

Esti cam incoerent. Reciteste ce ai scris si reformuleaza te rog, pune niste virgule, schimba + cu - ca nu inteleg ce vrei sa spui.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Eu sunt tare curios care e topicul ala tehnic unde am dat +, - sau ce-o fi fost...daca e vorba de topicul cu antene de satelit atunci e de cascadorii rasului warnul meu

  • Like 2

Share this post


Link to post

warn va rog pentru Dl. Tommy ca a dat doi de plus nejustificat :mrgreen: da' repede, pana nu se insoara :mrgreen:

  • Like 3

Share this post


Link to post

La acelasi post :) ) Bre, ++ este +1, cum ti-am dat si tie pentru ca calitate mai buna e greu de gasit.

Rolul plusilor si minusilor, este bine definit, si e desigur un upgrade la ipb. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post

Mah oi fi eu baiat funny dar stii ce scarba ma apuca cand vad aceeasi oameni cu aceleasi apucaturi de 7 ani incoace? Macar de le-ar provoca o amarata de erectie, ceva, cand fac abuzuri in lumea lor micuta...ma refer la warn-uri, ban-uri si alte rahaturi.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Da' de ce te superi asa rau din cauza unui warn? Erectia din lumea plusurilor si minusurilor e calitativ superioara?

  • Like 5

Share this post


Link to post

OOO, s-a autosesizat "prietenul" meu :D Care-i problema, te frige degetul sa ma mai taxezi c-un warn? :D

 

Nu mi-a zis nimeni pana acum de problema cu mutatul posturilor asa ca...

  • Like 1

Share this post


Link to post

Tata habar n-are de existenta gmclub asa ca...

Share this post


Link to post

Eu sunt de acord cu Sebian, reputatia e o chestie tare subiectiva si ar trebui lasata asa.

Pe de alta parte, si el mananca cacao fermentata, nu e chiar cea mai penibila chestie care i s-a intamplat, sunt sigur ca mai sunt.

  • Like 1

Share this post


Link to post

N-am voie cacao, si cu atat mai putin fermentata, sunt la regim :D

Share this post


Link to post

Iar? :scarpin:

Share this post


Link to post

De data asta e pe bune, cu nutritionist, vizite saptamanale cu modificarea dietei in functie de rezultatul din saptamana anterioara, chestii d-astea :D Am deja 8 kg down ;)

 

M-a convins Alx-ul, dupa ce l-am vazut ca a ajuns schija :D

Share this post


Link to post

8 kg down in cat timp?

Share this post


Link to post

Sub 3 saptamani. intreaga dieta se intinde pe 13 saptamani si garanteaza minim 20 de kg date jos. Eu nu m-am bagat pana n-am vazut exemplu concret de cunostinta care a dat jos 23 de kg si dup-aia a reusit sa se si mentina.

Share this post


Link to post

Mooooa, ce copiator estem...

 

 

 

 

Io am dat jos 20 de kg in 8 saptamani, fara miscare, din pacate...

 

 

Share this post


Link to post

Cine-i bre copiatorist? :( Platesc drepturi de autor daca e cazul :P

Edited by Sebian

Share this post


Link to post

Baga-ti si la fata un nume, un nr de telefon, o adresa ceva. Daca ziceti ca functioneaza, as incerca si eu.

Share this post


Link to post

Baga-ti si la fata un nume, un nr de telefon, o adresa ceva...

 

Ti-am baga-t eu un PM. :rolleyes:

  • Like 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...