Jump to content
Sign in to follow this  
SORAN

Modificare iluminare habitaclu Tico

Recommended Posts

Da Sprite are dreptaate. Domne cui nu-i place albastru eu am alte 3-4 alternative. Bani sa aveti!(nu foarte multi) :)

Share this post


Link to post

bai sorine, lasa ma ca daca vrea cineva ceva stie unde sa te gaseasca.

 

acu e mai bine domnule NFS?

Share this post


Link to post
oare la vw nu e obositor?

Ba sincer, daca ma intrebi pe mine, DA!

 

bai sorine, nu te mai strofoca atita cu astia mici...ca ei fac economie. cu banii de ti-i dau tie pe un bord se duc la mare si la munte... :lol:

Nu-i frumos ce zici, sa stii!

N-ai nici un drept sa ne judeci si cu atit mai putin sa tragi concluzii pripite.

Nu s-a vaitat nimeni ca n-are bani de beculetze! Comentam pur si simplu dpdv estetic.

Si daca nu-ti place sa mergi la munte si la mare cu banii de beculetze, sa stii ca mai sunt si alte forumuri pe net.

Share this post


Link to post

nu te mai supara si tu atita mai underground :twisted: ... faceam si io o gluma.

 

daca nu o inghititi imi pare rau. nu am vrut sa va judec...

vroiam doar sa-i atrag atentia lui sorin intr-un mod mai subtil ca a transformat toate topicurile in care posteaza intr-un fel de tirg... ceea ce nu prea e frumos, nu?

 

sa stii ca ce face el fac si eu, lucram impreuna

 

on topic: am inteles. la matiz se vrea a fi un alb prin folosirea acelor prezervative albastre.

 

oricum am montat leduri alb neon pe matiz si se vede mult mai bine decit cu becurile originale

Share this post


Link to post

"oricum am montat leduri alb neon pe matiz si se vede mult mai bine decit cu becurile originale"

 

..Deci cum adica ce se vede mai bine unde sunt led-urile in locul farurilor sau unde de ce se vede mai bine si ce se vede mai bine!

Share this post


Link to post

suntem la topicul pe care se discuta despre lumina din bord... WAKE UP

Share this post


Link to post

Daca e s-o iau senso strictum atunci discutam numai despre lumini albastre la bord ca asa e topicul !...(vezi daca ma trezesc ce fac??!!!)...

Share this post


Link to post

Si cat costa sa-mi faceti bordul cu led-uri din astea alb neon !?!?! (adica si ca timp si ca bani!)

Share this post


Link to post

400 k lei, 3 ore. vorbiti cu sorin

Share this post


Link to post

Bai va rog frumos scuzatzi-ma!Dar eram la sala(pentru ca deabia azi mi-am luat calculatoru din service) si eram super grabit ptr ca-mi expira timpul!Dece sa inchis topicul?Cine l-a inchis?

 

CITAT MODERATOR:

 

Decisamoaracicibalerinadacaamintelescevadincescrimataleacolo

 

1.Invata sa folosesti corect limba romana, respecta regulile minime de ortografie si punctuatie pentru a te bucura de un raspuns pe masura!

2.Citeste intii prin forum si apoi arunca intrebarea, specificind cit mai exact ce vrei!

3.Se inchide!

Share this post


Link to post

Stitzi vreun site cu preturi la matiz!Cu preturile la optziuni?Se merita sa dau gauri in matiz sa-i pun eleron sus?tinand cont ca sar putea sa cam rugineasca gaurile alea cu timpu?a?eu nu stiam ca matiz-ul nare turometru dabia azi am observat!cam cat costa o alarama cu inchidere centralizata!avetzi idee?

Share this post


Link to post

vezi ca esti cam off topic. citeste te rugam noi frumos regulamentul...te imploram...ocupam spatiul degeaba cu prostii. cauta pe forum si vei gasi toate raspunsurile. doar daca nu gasesti baga-te la topicuri noi...

Share this post


Link to post

Ai dreptate!Dar daca fac un topic nou voi m-il inchidetzi :?

 

Nu tre' sa deschizi topicuri doar de dragul de a deschide topicuri atata timp cat nu vrei/intereseaza ceva concret. Informatiile pe care le-ai cerut tu in topicul de Tuning Matiz..sunt informatii generale care pot fi gasite in aceasta sectiune(Tuning-Tico si Matiz)

Share this post


Link to post

CITESTE NENOROCITUL ALA DE http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules][url=http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules]regulament[/url]'>http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules][url=http://www.gmclub.ro/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules]regulament[/url]'>, ca a fost facut de baieti destepti. daca aveai putina rabdare sa citesti prin forumul asta si prin nu ai mai fi fost in situatia de a ti se inchide topicul

 

din cite stiu nici scrierile cu tz, sh sau alte asemenea scrieri nu prea sunt acceptate

Share this post


Link to post

Doamne, da' disperat mai esti! Nici nu ti-ai luat masina si ai de gand s-o si modifici :? ! Citeste pe-ndelete toate topicurile si o sa gasesti raspuns la toate intrebarile. Succes :twisted: !

Share this post


Link to post

offtopic:

incep sa apara side-effects la purtatul abtzibildurilor in geam.. ar fi trebuit sa fie un "club", nu un "obor"...

asta este..

Share this post


Link to post

imi poate spune si mie cineva ce fel de becuri si cate imi trebuie pentru bordul de matiz si de unde le pot procura, pt ca am vazut ca cel ce monteaza asa ceva pe matiz e din Buc. iar eu nu .

Share this post


Link to post

Nu sunt bec-uri sunt LED-uri e o diferenta mare...eu l-e aduc de la firma KINGBRIGHT din Germania.Aici gasesti da mai slabe ca putere...

Share this post


Link to post

daca vrei becuri originale de matiz, cauta becuri de pozitie de dacie...sunt la fel

Share this post


Link to post

SAlut

 

 

Soran+dsign ati facut rost de leduri alb neon?Sunt nerabdator sa mi le pun! :-D

 

Deci eu am cielo si vreau bord alb-neon +acele rosii(am inteles de la Soran ca se poate)+ clima alb neon +butoanele de geamuri leduri rosii +butoanele din jurul ceasurilor de bord rosii!!!

 

Dau multe beri daca il facem! :-D :-D :-D :-D

Share this post


Link to post

se face pe weekend. suna-ne

Share this post


Link to post

pai nu am tel...vorbim maine la intalnire...zicea Soran ca imi da mesaj!

 

IN weekend...YUPI de abia astept!

Share this post


Link to post

LED-urile sunt problema in rest se face tot :P Noi lucram ne interesam...

Share this post


Link to post

avem ledurile. alta e problema... daca e frig nu mai merge cu bere, merge cu tuica fiarta :beerchug:

Share this post


Link to post

sau vin fiert... io am vinu tu aduci fiertul si scortisoara

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...