Jump to content
Sign in to follow this  
alfabit

Gata, L-Am Vindut !

Recommended Posts

Matiz euro3, vindut, client foarte multumit. Tocmai cind aflasem care e pinul de turatie din ECM Siemens D3, si nu am mai apucat sa-i montez turometrul, singura imbunatatire pe care nu i-o facusem, ca sumatoare abramburiste nu mi-a mers niciunul.

Asadar de acum o sa va salut dintr-o alta masina care sa nu intre in limitare asa cum apesi acceleratia.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Pai si nu te lauzi cu-a noua ?

Share this post


Link to post

Asadar de acum o sa va salut dintr-o alta masina care sa nu intre in limitare asa cum apesi acceleratia.

Felicitări, dom' inginer! Mă bucur nespus :thumbl:

Da' ce nu pricep eu, referitor la viitoarea maşină, este următorul aspect.. ce trebuie apăsat ca să "intre în limitare"? :scarpin:

Share this post


Link to post

dintr-o alta masina care sa nu intre in limitare asa cum apesi acceleratia.

 

Dacia 1300? b-(

Share this post


Link to post

Mai rautate, in loc sa intrebi de pinul ala al ECU care se leaga teoretic la turometru...rolleyes.gif

Share this post


Link to post

ce trebuie apăsat ca să "intre în limitare"?

acceleratia, cind apasam acceleratia sa nu ma faca loganul la stop intra in limitare.

Pinul de turatie... L-am intrebat pe tolin ceva, in topic-ul despre turometre, intrebare care a ramas fara raspuns pentru mine pina exact in ziua in care am dat masina, raspunsul la intrebarea pe care i-am adresat-o lui tolin. Acolo se afla pinul de turatie in acele documente pe care il rugasem eu sa se uite, poate nu le avea, acum eu le-am gasit si cu ocazia asta si pinul de turatie.

Alta masina inca nu, dar macar 100cp si a/c. ( conditii minim obligatorii )

Share this post


Link to post

Deci, ori ai baut prea multa bere, ori nu vrei sa ne zici ceva ce nu stii .

Share this post


Link to post

Io` nu stiu cine e Alfabit :scarpin:

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Am ramas singurul care isi pune intrebarea "Ce e in neregula cu topicul asta ?" :scarpin:

Share this post


Link to post

Eu banuiesc ce e in neregula cu altceva.

Share this post


Link to post

404 - Not Found

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...