Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Top Gear Vine In Romania

Recommended Posts

Cica se asteptau la tigani, carute&cai si la Mamaia au dat de masini mai tari decit a lor =))

Share this post


Link to post

Dacia aia lovita si-a luat-o de doua ori. Cand inca e intreaga se vede roata din spate, e pe janta :)

Share this post


Link to post

"Thank you Romania for having this! Can we stay? For ever!"

Yes, please do!

Share this post


Link to post

Sa nu ne imbatam cu apa rece,... sezonul trecut voiau sa ramana in Taiwan :D

Share this post


Link to post

Ca tot e sezonul, ma intreb daca au fost platiti cu bani de la buget ca sa faca asta...

Share this post


Link to post

Dacia aia lovita si-a luat-o de doua ori. Cand inca e intreaga se vede roata din spate, e pe janta :)

Nu cred! Priveste mai bine!

Share this post


Link to post

Eu va recomand sa vedeti filmele de pe Youtube cu filmarea propriuzisa, mergeau masinile super incet, nimic iesit din comun, se vede clar ca e un show, unul bun de altfel dar vorba lui Sato` parca asa au zis si in Vietnam cand s-au plimbat cu scuterele .

Share this post


Link to post

Nu cred! Priveste mai bine!

 

Ar fi bine sa crezi. Uita-te, cand se indeparteaza May de masina, la roata spate stanga.

 

Eu va recomand sa vedeti filmele de pe Youtube cu filmarea propriuzisa, mergeau masinile super incet, nimic iesit din comun, se vede clar ca e un show, unul bun de altfel dar vorba lui Sato` parca asa au zis si in Vietnam cand s-au plimbat cu scuterele .

 

Normal ca merg incept. Post production rulez :)

Dupa ce astia recomanda un drum, se intampla accidente misto pe drumul ala. Misto pentru ca sunt cu masini scumpe. Mi se pare ca chiar pe Stelvio a cazut un Ferrari in rapa dupa ce l-au "recomandat" ei, chiar ei au aratat imaginile in emisiunea urmatoare.

 

 

Asta e Stelvio, apropo. Stelvio.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...