Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Nu prea e chiar caterinca, dar..

 

De caterinca e cand iti pierzi cheia pe bune si te baga la zdup ca nu poti dovedi ca e bicla ta. / :)

Share this post


Link to post

Pentru cei interesati de conditiile meteo din Bucuresti: astazi va fi foarte frig !

 

post-3741-015662900 1287639200_thumb.jpg

 

Nimic surprinzator cu valoarea temperaturii! PC-urile mai dau si ele chix. In anii de Ultrapro, aveam teste de verificare a cunostiintelor tehnice/vanzari online lunar (notate de la 1 la 10 evident), iar cel mai bun dintre oamenii de tehnic a ontinut punctajul maxim: 11 :) ) Printscreen facut la vremea respectiva si trimis la toate magazinele, ca sa stie cine este cel mai bun, da?!...E grele cu calculele.

Share this post


Link to post

 

 

Pentru sotii care intarzie acasa, orele de "lucru" si instrumentele "muncii"

Share this post


Link to post

Zmeule, nu! Dar poate o fi util, totusi, pt. taximetristi.

Share this post


Link to post

=)) Cata mardeala si-a luat nebunu`. Cum dracu o fi sa dai intr-unul in curu` gol?! =)) Mai amuzant mi s-a parut, decat spectacolul desertaciunilor in sine, felul in care rusnacii dadeau cu pumnul. Se vede clar ca nu au avut dusmani la gradinita sau la scoala primara. =))

  • Like 1

Share this post


Link to post

Mie mi-a placut de blonda care s-a oprit in drum si se uita stand drept, regulamentar, la cum il cotogoneau ceilalti pe ala dezbracat.

 

Ah, si mi-a mai placut cum toti sunt fani ai filmelor cu Van Damme si dau cu piciorul.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Daca e nebun...asta e, nu poti sa ceri prea multe de la el, dar daca era beat eu zic ca mai trebuia putin fragezit la cate pagube a produs.

@Englezule, sa-l vezi pe unu pe masina ta ca face asa ce faci, il fragezesti putin? b-(

Share this post


Link to post

@Englezule, sa-l vezi pe unu pe masina ta ca face asa ce faci, il fragezesti putin? b-(

 

Pai ala ar iesi in 30 de zile de la reanimare, sigur as lua cu suspendare. :uff:

 

Culmea, analizand imaginile pe fullscreen, nu mi se pare ca nebunu` ar fi beat, merge prea drept si isi coordoneaza destul de bine sariturile pe masini, mai curand drogat sau sinucigas- cu toate ca e pe jos, nu rateaza ocazia de a mai trage si el cate un picior unde apuca. =))

 

Oricum, pentru mine e clipul anului. :thumbl:

Edited by Englishman
  • Like 1

Share this post


Link to post

De ce, ca a intrat in cancelarie? :D Cum au fugit tantiile alea ca sobolanii, inchizand usa in fata colegelor... =))

Share this post


Link to post

Am unu d-asta la casele de vis-a-vis de blocul meu de la Galati. Cat e vara de lunga vorbeste de unul singur, sa-l auda tot cartierul, faze gen: ce faceti? va f... in k*r? si-n ****? da nu va mai satura d-zeu de-atata f***.., sau "cu nenorocitul ala de ..., pe care l-am aruncat pe geam, da ma-sa era o curva, etc, etc" naiba sta sa tina minte ce debiteaza ala.

Curios e ca nimeni nu cheama politia cand vorbeste asta toate tampeniile, dar mie au stiut sa mi-o cheme cand am avut bauta la mine acasa acum cativa ani. Si nici macar n-aveam muzica.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...