Jump to content

CATERINCA


steph

Recommended Posts

Nu, astea-s la canal, filozofu e mai la vale.

:) ) Or fi, că e "raiul" lor Canalu' (al ăstora cu turnuleţe, în special de la Ştirbei până la intersecţia cu Tabaci, la ambulanţă acolo).

Apropo, trecând ieri prin faţă pe la filozof p'acolo, constat cu uimire că una din "căşi" îşi schimbase culoarea într-un verde ţipător. Motivul l-am aflat câteva ore mai târziu... pe propetar îl blestemase vecină-sa, ca atunci când termină lucrul la casă s-o mierlească şi de-atunci omu' lucrează mereu la "liceul" respectiv =))

Edited by EM!L
Link to comment

Pai ce treaba are sula cu prefectura? :P . E limuzina bre. Motorul ala cu o cutie bine gandita o "misca". =)) .

 

PS. Se pare ca semnificatia cuvantului "limuzina" scade de pe-o zi pe alta. Ce sa-i faci, marketing-ul asta. Mai cunosc eu cateva reclame, nu dau nume de firma dar poate le recunoasteti "dependent de confort?" sau " greu de prins in service" =)) .

Edited by Dj_Dark
Link to comment

Ce dracu de farsa vedeti in asta?

E vorba de acceptul de a primi sau nu mesaje comerciale din partea partenerilor cosmote.

Bine ca nu ati bagat-o si aici pe aia cu "Romania", fraierii aia incearca doar sa respecte legea.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 

×
×
  • Create New...