Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Despre ce transparenta este vorba in cazul unor date confidentiale ? Eu mi-am spus parerea, n-am dat cu parul. Daca nu se intelege, inseamna ca n-a venit momentul, inca.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Pai si care au fost datele confidentiale?

- Niste nume pe care le poti afla de la Politie, Evidenta persoanelor, etc?

- Sau faptul ca a spus unde lucreaza?

Share this post


Link to post

Are rost sa-ti explic ce varsta implica distractia pe numele si prenumele cuiva ? Sau, nu cumva familia respectiva se prapadeste de ras cand va vede numele si prenumele voastre ?

Share this post


Link to post

Ce tare era la o groapa sa cada masina aia si sa il arunce pe tipul care se sprijinea de ea :) )

Share this post


Link to post

=))

Tare asta Mircea...

sa ne asteptam sa-i intalnim in trafic...mai ales la pretul ala "colosal"...

Share this post


Link to post

Are si zgomot de turbina la viteze mai mari- spre exemplu 40/h?

Share this post


Link to post

Zgomotul se rezolva cu sistemul ala ingenios de sunet care reda calitatile altor motoare... :D

Share this post


Link to post

Identificarea targetului din reclama la produs:

 

"DACA VREI CA SA FI REMARCAT ATAT DE PIETONI CAT SI DE CEILALTI CONDUCATORI DIN TRAFIN ?

DACA CAUTI MEREU CEVA CARE SA SCHIMBE IMAGINEA MASINI TALE " ... cand mai ai timp sa gandesti ? Sau nu mai este nevoie, este o iluzie si asta pe care n-o mai cumpara cineva.

Share this post


Link to post

Din seria "Doamne ce prost sunt, ce ramane de facut?", Softpedia revine

Edited by andrew

Share this post


Link to post

Daca voiam sa fiu remarcat, imi luam logan si apoi mergeam intarg sa-l tunez. de fapt, nu era musai nevoie sa merg in targ- vine tunat gata din fabrica.

 

Cum naiba isi poate pune cineva porcaria aia pe masina? Cand eram mic, imi puneam o elice la bicicleta. Cand am mai crescut, nu am lasat altceva pe ea decat stopurile, farul si dinamul. Mi-am pastrat obiceiul si la masina, acela de a nu o impopotona cu nimic decat ce a venit din fabrica.

Unii vor musai sa exceleze la toate capitolele, vor probabil sa compenseze ceva...

Share this post


Link to post

E si cromata, frateeeeee :D

 

@Mircea Apropo de numele acelea, mie nu mi s-a parut ca fac misto de nimeni sau ca dezvalui date, cum zici tu, confidentiale. Pur si simplu mi s-au parut amuzante (mie si colegilor de servici) si m-am gandit sa vi le impartasesc si voua ;)

Share this post


Link to post

Nehhh...Lucian..si eu am zis la fel...pana cand am ajuns la concluzia ca asta e nu am ce sa fac, trebuie sa o tunez...si uite asa mi-am pus detector de radar... =))

Share this post


Link to post

"toarna benzina in toaleta (10L) si da-i foc! prezervativul se va topi de la foc. nu uita sa ai geamul si usa deschisa (sa nu ai vapori de benzina in baie)!"

 

O noua dovada ca umorul nu moare si nici nu se preda.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Se poate turna kerosen?

Sau, la indemnul unui coleg- se poate turna GPL?

Share this post


Link to post

"mai ramane sa incerci cu soda caustica"

Eram sigur ca-i recomanda si asta, doar asa a topit-o Cioaca pe Elodia. Mai citesc, poate-i recomanda cineva sa bage var in wc.

Share this post


Link to post

alte recomandare

O solutie ar fi sa mananci rapid niste caltabosi cu multe muraturi, o ciorba de burta cu otet si 1,5 l danone, nedegresat - si peste ele sa torni niste inghetata de cirese.

Si nu te retine in a merge la baie, cand simti ca trebuie, dar lasa usa larg deschisa. Macar scapi de mirosul de prezervativ.

Edited by s0r|n3l

Share this post


Link to post

Da' de ce nu-si baga o mana? Sau piciorul? Asa poate sa traga/impinga jegul ala de prezervalau...

La naiba, nici cand stateam la internat n-aruncam prezervativele in buda- le inveleam in hartie igienica si le aruncam la cos.

Share this post


Link to post

A avut si recomandare cu mana stai linistit...

Cealalta parte cu "alternativa"de a scapa de el tine de educatie (de oricare ar fi ea).

Share this post


Link to post

PS sfat de la acelasi user (demential):

 

"poti sa le spui parintilor ca ai facut sex cu un barbat si ca i-a scapat prezervativul in rectul tau. ai avut scaun si uite asa ai infundat toaleta cu "plastice"...

oricum, te vor felicita pentru ca ai facut sex protejat!"

Share this post


Link to post

Pana la ora asta au aplicat 60 de candidati, adica se cauta de lucru in domeniu, nu gluma...

Share this post


Link to post

Stai sa vezi maine, ma rog... azi, luni... merge pe 200 :P

Edited by Mike1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...