EM!L Posted May 15, 2009 Share Posted May 15, 2009 (edited) Damn ugly sow Edited May 15, 2009 by EM!L Link to comment
Aty Posted May 16, 2009 Share Posted May 16, 2009 Deci, am avut 7 minute de ras cu sughituri http://blogderas.ro/2009/05/tehnici-avansa...-supravietuire/ sincer...ma asteptam ca la final sa apara un carton cu urmatoarul text: " Noul Perwoll iti pastraza hainele ca noi, indiferent de ce faci!" Link to comment
DGT Posted May 16, 2009 Share Posted May 16, 2009 Damn ugly sow Vai,mi-ai stricat ziua! Link to comment
Dan55 Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 Parcare de parcare http://www.youtube.com/watch?v=irYHMDBf4t0 Link to comment
ileana Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 @Dan55, cand ai luat o poza de la noi de pe forum si ai postat-o pe blogul personal, de ce nu ai mentionat sursa? Nu ma deranjeaza ca apar in poza respectiva, dar totusi trebuia sa mentionezi. Link to comment
Mircea Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 http://www.piticu.ro/2009/05/15/solutii-de...iune/index.html Link to comment
pantera Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 Frate, cum sa pui "antifurt" pe unt ?!?!?! Mai era si "camuflat" de o alta bucata de hartie Link to comment
augustinionut Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 Frate, cum sa pui "antifurt" pe unt ?!?!?! Mai era si "camuflat" de o alta bucata de hartie Ai auzit de atacul popo ? aia fura , ca au nevoie Link to comment
pantera Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 Margarina nu le mai place lor ...acum vor President! ...Sau asta e pentru "burghezime" ? Link to comment
Englishman Posted May 19, 2009 Share Posted May 19, 2009 http://blogderas.ro/2009/05/daaa-este-femeie/ - muzica face 50% din filmulet ) Cine ma lamureste si pe mine de ce aia intorceau cand ajungeau langa fomeie, in loc sa o ocoleasca si sa treaca pe langa ea? de frica, oare? care e schema? Damn ugly sow Pentru D-zeu...hai bre, eu voiam sa dorm la noapte, ce naiba...gata, mi-a pierit pofta de orice woman pentru fo doua saptamani. Unde naiba e emoticonul ala cu "puke", ca nu-l mai gasesc... Link to comment
Brainiac Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 Probabil ca drumul era blocat ceva mai incolo, aia intorceau pentru ca...trebuiau sa intoarca. Tanti incerca si ea acelasi lucru, dar ceva mai temeinic Link to comment
claz Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 Damn ugly sow Hai, mai... cum dreaq sa nu va placa?! Nu vedeti lucirea aia jucausa in ochi? Cred ca se reflecta farurile de la un tir care vine cu viteza Link to comment
EM!L Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 Paraziţii: Ăla nu-i chilot... e o husă drăguţă de camion Link to comment
NFS Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 (edited) 12 sau 13 ? PS. Click pe poza, altfel nu merge. Edited May 20, 2009 by NFS Link to comment
sebian Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 http://www.youtube.com/watch?v=69ghUCz9WmI Roxy&Marian Valorosu-Esti barbatu vietii mele Esti barbatul vietii mele Pe tine am rupt multe nuiele Nevasta lasa-ma cum vreau Ca o tai si la caini o dau Sunt barbat de cinci stele Si mi-am luat a dracu muiere Io sunt barbat bine Si-o plimb cu a mea caruta Zi de zi pe ulita Solo, din partea mea Marian Valorosu pentru Iliescu si Elena se stie. Din Lulumbeni Stramba. Barbate nu mai comenta Ca va fi vai de steaua ta La noapte te culc in cotet Si te bat cu al meu facalet Ca esti foarte glumet Link to comment
Lucian M Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 OMFG!!! Astia is penibili. De fapt- de-a dreptul scarbosi. Link to comment
claz Posted May 20, 2009 Share Posted May 20, 2009 (interzis minorilor)De urmarit si clipurile cu cipy, tot perus vorbitor. Link to comment
Mircea Posted May 21, 2009 Share Posted May 21, 2009 http://www.ill.ro/2009/05/20/pasajul-de-la...tiei-romanesti/ - cititi comentariile "inginerilor" de net ) Link to comment
Zmeul cel rau Posted May 21, 2009 Share Posted May 21, 2009 Astia cred ca nu au vazut pasajele din Bucuresti in care se pliaza captatorul tramvaiului. Link to comment
rm.popa Posted May 21, 2009 Share Posted May 21, 2009 Injinerii ăştia bântuie şi pe un forum vecin (de la al treilea post în jos...). Link to comment
augustinionut Posted May 21, 2009 Share Posted May 21, 2009 (edited) Scrisoare Draga fiule, Iti scriu aceste randuri ca sa stii ca iti scriu. Daca primesti aceasta scrisoare inseamna ca a ajuns cu bine. Daca nu o primesti, atunci sa ma anunti pentru a ti-o mai timite o data. Iti scriu incet pentru ca stiu ca tu nu citesti prea repede. Acum cateva zile tatal tau a citit ca marea majoritate a accidentelor se petrec la o distanta de un kilometru de casa. De aceea ne-am hotarat sa ne mutam mai departe. Noua casa este minunata; are si masina de spalat, dar nu stiu sigur daca merge. Ieri, am bagat lenjeria in ea, am tras de maneta, si de-atunci n-am mai vazut-o. Vremea pe aici nu e foarte rea. Saptamana trecuta n-a plouat decat de doua ori.Prima data, ploaia a tinut 3 zile, a doua oara 4 zile. A propos de vesta pe care o voiai, unchiul Petre mi-a spus ca daca o trimitem cu nasturi,cum sunt ei grei, o sa coste mai mult; atunci am taiat nasturii si i-am pus in buzunar. In sfarsit, l-am ingropat pe bunicu'; l-am gasit cand ne-am mutat. Era in dulap din ziua in care a castigat la 'De-a v-ati ascunselea'. Sa-ti mai zic ca alaltaieri, a explodat bucataria si tatal tau si cu mine am 'zburat' din casa. Ce emotie! a fost pentru prima data dupa multi ani cand tatal tau si cu mine iesim impreuna undeva. A venit doctorul sa vada daca suntem in regula, si mi-a pus un tub din sticla in gura. Mi-a zis sa nu vorbesc 10 minute. Tatal tau s-a oferit sa cumpere tubul acela. Si daca tot vorbim de taica'tu, te anunt ca si-a gasit de lucru, e foarte mandru de asta. Lucreaza peste aproape 500 de oameni. L-au angajat sa tunda iarba in cimitir. Sora ta Julia, cea care s-a casatorit cu sotul ei, a nascut in sfarsit, da' nu stim inca sexul copilului. N-as putea inca sa-ti spun daca esti unchi sau matusa Taica'tu a intrebat-o pe sora-ta Lucia daca mai este insarcinata. Lucia i-azis ca da,in 5 cinci luni de-acum; atunci taica'tu a intrebat-o daca era sigura ca era al ei. Ea i-a spus sigura ca da. Ce fata sigura, cata mandrie! Asa fata, asa tata! Varul tau Paul s-a casatorit si se roaga in fiecare zi in fata sotiei lui. E fecioara! Dimpotriva, nu l-am mai vazut pe unchiul Vasile, ala care a murit anul trecut... Cel mai rau e fratetu' ala' mic, Ionut. A incuiat masina si a lasat cheile inauntru. A trebuit sa se duca pana acasa sa aduca dublura ca sa ne scoata pe toti de acolo. Bine, fiule. Nu pot sa-ti trec adresa pe plic pentru ca n-o stiu. De fapt, ultima familie care a locuit aici, a plecat cu numerele pentru a le pune la noua adresa. Daca o vezi pe Margareta, transmite-i salutarile noastre. Daca n-o vezi nu-i spune nimic. > Mama ta care te adora, Antoaneta > P.S. Aveam de gand sa-ti pun si niste bani, dar deja am inchis plicul Edited May 21, 2009 by augustinionut Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now