Dj_Dark Posted March 30, 2009 Share Posted March 30, 2009 Pai nici priza aia nu mai au bani sa o repare nu vedeti? Link to comment
EM!L Posted March 30, 2009 Share Posted March 30, 2009 Cred că da... vecinii "Casei Filozof" Link to comment
Satori Posted March 30, 2009 Share Posted March 30, 2009 Nu, astea-s la canal, filozofu e mai la vale. Prietenii mei din copilarie. Link to comment
DGT Posted March 30, 2009 Share Posted March 30, 2009 Ia uite ce le stie Satori prin Craiova! Link to comment
stryder Posted March 30, 2009 Share Posted March 30, 2009 http://www.marlani.ro/2009/03/24/masina-sh/ Link to comment
EM!L Posted March 30, 2009 Share Posted March 30, 2009 (edited) Nu, astea-s la canal, filozofu e mai la vale. ) Or fi, că e "raiul" lor Canalu' (al ăstora cu turnuleţe, în special de la Ştirbei până la intersecţia cu Tabaci, la ambulanţă acolo). Apropo, trecând ieri prin faţă pe la filozof p'acolo, constat cu uimire că una din "căşi" îşi schimbase culoarea într-un verde ţipător. Motivul l-am aflat câteva ore mai târziu... pe propetar îl blestemase vecină-sa, ca atunci când termină lucrul la casă s-o mierlească şi de-atunci omu' lucrează mereu la "liceul" respectiv Edited March 30, 2009 by EM!L Link to comment
Dj_Dark Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 http://www.marlani.ro/2009/03/24/masina-sh/ Oricum au muncit ceva aia . Ma intreb, masina veche a lui esperatul pe unde o rula acum ? . Si sunt n cazuri. Link to comment
Tommy Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 .. limuzina de 1.2 .. Cum poate suna asta .. limuzina de 1.2 Link to comment
Dj_Dark Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 (edited) Pai ce treaba are sula cu prefectura? . E limuzina bre. Motorul ala cu o cutie bine gandita o "misca". . PS. Se pare ca semnificatia cuvantului "limuzina" scade de pe-o zi pe alta. Ce sa-i faci, marketing-ul asta. Mai cunosc eu cateva reclame, nu dau nume de firma dar poate le recunoasteti "dependent de confort?" sau " greu de prins in service" . Edited March 31, 2009 by Dj_Dark Link to comment
EM!L Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Din ciclul "Dragostea trece prin stomac"... Link to comment
Senna Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Niste pokemoni lobotomizati (exprimare imprumutata de la Laurentiu 83 ) Link to comment
tolin Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Vacanta Mare a schimbat ceva ? Link to comment
VAXXi Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Na aici dom'le DIY... http://englishrussia.com/?p=2387 Link to comment
sebian Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Adela strikes back http://www.piticu.ro/2009/03/30/va-era-dor...dela/index.html Link to comment
sebian Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 ...aia nu-i la mine, e la iubitul meu Link to comment
rm.popa Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 N-am avut răbdare mai mult de vreo 2 minute... Link to comment
Tommy Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Never say goodbye .. hehehe http://www.libertatea.ro/stire/video-danie...ani-234985.html Link to comment
zeneseu Posted March 31, 2009 Share Posted March 31, 2009 Adela strikes back Macar are o calitate...perseverenta Link to comment
CatalinC Posted April 1, 2009 Share Posted April 1, 2009 Cosmote se tine de farse http://www.daciaclub.ro/Cosmote-t144832.html Link to comment
Satori Posted April 1, 2009 Share Posted April 1, 2009 Ce dracu de farsa vedeti in asta? E vorba de acceptul de a primi sau nu mesaje comerciale din partea partenerilor cosmote. Bine ca nu ati bagat-o si aici pe aia cu "Romania", fraierii aia incearca doar sa respecte legea. Link to comment
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now