Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

USB In Masina

Recommended Posts

errrr voi va luati un MP3 player pen' soft sau pen' muzica? Eu le-am folosit pe amandoua. crek pot sa fac o comparatie.

Share this post


Link to post

LG / LAC-M 6500RS , AUTO CD/MP3/WMA cu USB inclus - vezi poza. se poate cumpara de pe net la

Edited by sorin77

Share this post


Link to post

puteti avea si mama IPOD-ului cu 100 dB s/n geaba, ca in momentul in care il conectati la slotul USB e folosit doar ca mediu de stocare, chipul decompresor utilizat este cel pe care l-a pus VW sau producatorul RCD cu intrare :)

 

de unde se pot cumpara brichetele acelea cu intrare in RO?

Edited by mil

Share this post


Link to post

Hm, corect, la asta nu ma gandisem :)

 

Ce brichete ?

Share this post


Link to post
Ce brichete ?

 

Cineva vindea chiar pe aici o scula care se infigea in bricheta si avea mufa USB si emitea pe FM. Bagai MP3 player-ul sau un USB stick in scula aia si prindeai pe radioul masinii. Mi se pare mult mai inteligenta...

Share this post


Link to post

am gasit mesajul, ma interesa la oficial cineva care da si un pic de garantie...

Share this post


Link to post

Pai nu se gaseste in Paris nimic similar ?

Share this post


Link to post

nu...culmea ca nu :) apoi masina e in RO, tata are nevoie...eu conduc la Paris o bicicleta marine

 

nu am completat avatarul la sto, chiar stau la Paris, ma stie conu' Flex :)

Edited by mil

Share this post


Link to post

Bravo chineziii!!! Nu e totuna insa, asta e mai desteapta are Firewire (ceea ce e mai scump)...insa celalta avea intrare analogica ceea ce ma coafeaza daca am un CD-MP3 player portabil sau alt device (DVD, notebook) care scoate analog.

 

merci de link, referinta de pret 20 de para, deci nenea care cerea 50 de euro pe o chestie similara exagera. Astept cu interes sa ajunga in RO in stocuri mai mari...

Edited by mil

Share this post


Link to post

io cred ca o sa imi iau un input adapter sa folosesc si ipodul in masina si gata...

sincer conectat pe inul de la statia de pe spate suna impecabil!

Share this post


Link to post

ce naiba mey pana si alpineul meu stie conectare la ipod ... defapt invers un ipod conectat la playeru` meu si am terminat balciu.

 

playeru` meu plus ipodul colegului de banca de 40 gb si am terminat povestea :)

Share this post


Link to post

Mare faza.Ce chestie au inventat astia de la Volkswagen!!Culmea e ca am si eu la Aveo asa ceva,doar ca nu e USB ci iti trebuie un cablu special si poti sa pui casetofonul pe AUXILIAR.Au descoperit si astia de la Volkswagen apa calda =))

post-3523-1147967386_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Buna dimineata domnu' Sebi... BUNA DIMINEATA!!!

VW au mufa USB iar sist audio stie sa decodeze MP3 din sursa externa. Daca tu vari in jack-ul ala un usb s-ar putea sa-ti spargi bordul...

 

Domnu, putintica atentie!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...