Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

2007 Hyundai Accent

Recommended Posts

Deocamdata doar spyhoturi, se observa pe undeva inrudirea cu noul kia rio

 

 

 

06accent0080kt.jpg

06accent0036sb.jpg

06accent0215pg.jpg

06accent0191jb.jpg

06accent0112ww.jpg

Share this post


Link to post

Mi se pare mie sau Hyundai-ul ala de langa el este un Elantra :shock: ..caz in care viitorul Accent pare sa fie mult mai lung decat actualul!

Share this post


Link to post

Ce-i asta ma Ford Focus???

Share this post


Link to post

mi se pare oribil!!!! se pare ca au o tendinta de a se intorce la stilul asiatic de design, desi ei doresc sa o faca cat mai atractiva pe piata europeana.

Share this post


Link to post

Elantra de alaturi arata mai bine!

Share this post


Link to post

1. Normal ca Elantra arata mai mine , e si mai mare

2. Mie chiar imi place , Hyundaiul Accent actual nu-sh de ce dar parca avea o forma batranicioasa (parerea mea) .

Share this post


Link to post

Mi se pare un evident progres in materie de design , fata de modelul actual.

Share this post


Link to post

Broscoi asiatic...Mai pe scurt ---urat in draci. Accentul vechi cu un interior nou mi-ar fi placut mai mult. :-&

Share this post


Link to post

Da' la spate zici ca-i Kalos , aproape aceleasi stopuri cu aceeasi asezare la portbagaj...

Share this post


Link to post

si lateralul... cu acelasi defect (cred eu) ca la kalos 4usi. tablarie multa si roti mici.

Share this post


Link to post

E misto , dupa cum v-am spus mie imi place !Arata bine si pretul banuiesc ca o sa fie ok , normal ca pe leasing !

Share this post


Link to post

Bordul e mult mai simpatic decat cel de pe vechiu' accent ...da parca gurile de aerisire centrale sunt cam de cacao puse akol. Privita din lateral fata seamana exact cu un rio modelu nou.

 

:o fftopic: Mi se pare mie sau vad 3 randuri de butonase ptr geamurile electrice ?

Share this post


Link to post

Sunt trei randuri de butoane, dar numai doua sunt pentru geamurile electrice si unul pentru oglinzi.

Parerea mea ... :-?

Share this post


Link to post

Pai ar fi patru butoane pt. geamuri, unul pt. blocarea lor, altul pt. inchiderea centralizata , iar cel mare poate fi pt. oglinzi.

Share this post


Link to post

Comenzi pe volan ..ioc ..pai se poate :-? ... si din cate vad e versiunea full prezentata

Share this post


Link to post

Sint aceleasi butoane care sint si acum: 4 pt geamuri electrice, apoi urmatoarul spre bot e unul singur, care comuta comenzile pentru oglinzi pe stg-dr sau pe neutru, si butonul de comanda petnru oglinzi (am Accent si le-am recunoscut ca fiind foarte asemanatoare)

Share this post


Link to post

Mie nu prea imi place spatele, parca ar fi mers un portbagaj putintel mai maricel.

Zicea cineva de roti, am inteles ca standard vor fi de 15", dar dat fiind daptul ca e mai masiva decit precedentul model rotile par mici (ca fapt divers: cind am vazut prima oara loganul mi s-au parut rotile infime... :D )

Edited by Zetics

Share this post


Link to post

Hyundai Accent SR, modelul in 3 usi ce va avea motor de 200 cp de 2.0l

 

 

accentsr37av.jpg

accentsr19rf.jpg

accentsr29bo.jpg

Share this post


Link to post

asta da..arata super ! presimt ca o sa fie tunabila in urmatoarele joace nfs :>

p.s. din nou exagerari cu farurile :mda:

Edited by ToPser

Share this post


Link to post
Pai ar fi patru butoane pt. geamuri, unul pt. blocarea lor, altul pt. inchiderea centralizata , iar cel mare poate fi pt. oglinzi.

Butoanele sunt asa (de sus in jos):

1. ala mare si rotund e pt oglinzi, are in mijloc un fel de joystick cu care dai in stinga dreapta (sau neutru), iar cercul te ajuta la reglare.

2. urmatoarele doua sunt lock si unlock pt usi

3. geamuri fata stinga dreapta

4. geamuri spate stinga dreapta

Share this post


Link to post
Butoanele sunt asa (de sus in jos):

1. ala mare si rotund e pt oglinzi, are in mijloc un fel de joystick cu care dai in stinga dreapta (sau neutru), iar cercul te ajuta la reglare.

2. urmatoarele doua sunt lock si unlock pt usi

3. geamuri fata stinga dreapta

4. geamuri spate stinga dreapta

 

Trust me, la nr 2 este selectia comenzilor pt oglinzi. Lock/unlock este manetutza aia scurta de deasupra celei care deschide usa (ca si la modelul actual).

La nr 1 nu are nimic in mijloc, are doar 4 butoane dispuse cumva pe un cerc pt sus-jos-stg-dr. (o fi altfel la Santa Fe, dar la Accent asa e)

Share this post


Link to post

Dont trust me...trust NFS...am spus niste prostii... #-o dar n-am putut sa mai modific postul

Share this post


Link to post

arata chiar super sexy accentul sport dupa cum se vede

 

v(15).jpg

Share this post


Link to post

daca asa o sa arate modelul de serie fara alte modificari promit ca iau 3 la toata familia!!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...