Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Kitsch-URI

Recommended Posts

absolut deloc.

argumentatia? e de prisos..

Share this post


Link to post

Am mai vazut prin Bucuresti o Vectra A sau B cu acelasi tip de plasa in loc de grila radiator...nu mi-a placut nici aia...

Share this post


Link to post

Passat-ul ala e oribil parca i-a adaptat o gria de tir american. Cred ca am vazut ceva de genul prin Iasi si sincer e ORIBILA.

Share this post


Link to post

arata ca un bot de morsa.. :-&

Share this post


Link to post

Parerea mea. Gretos. Tot.

Share this post


Link to post

E MULT prea mare plasa aia, si nu are suport, asadar arata ca o plasa de tantari aruncata peste o gaura (ceea ce de fapt si este). :-& bleah. O sa se duca la kitsch-uri.

Share this post


Link to post

Pacat de Passat-ul ala. Am vazut o idee de genu cu o grila mare cromata pe un Seat in Spania dar era cu totul altceva...mie sincer mi-ar fi rusine ca rade lumea de mine cu masina aia. . .In alta ordine de idei: tare culoarea la Espero.

Edited by SORAN

Share this post


Link to post

Nu-mi plac amandoua.

Cat despre spoilerele tale nu sunt originale tinand cont ca s-a plecat de la un model existent

Share this post


Link to post

fraate. cum poate cineva sa-si bata joc in halul ala de un passat? :) ) am ramas masca. nu as face in viata mea asa ceva unei masini, oricat de mult as vrea sa se rada de mine pe strada :P

 

cat despre espero-ul albastru, imi place cum se vede fata de usa, nu stiu daca si de aproape efectul e asemanator...in rest e un dezastru total, parca nimic nu se potriveste pe masina aia...no offense

Share this post


Link to post

Acum am observat ca sub toata plasa de tantari se ascund ... 2 neoane albastre ! =))

Share this post


Link to post

izvoru` minunilor =)) =))

post-285-1138206747_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Acum am observat ca sub toata plasa de tantari se ascund ... 2 neoane albastre ! =))

Pai vede tantaru' lumina, vine la ea si se prinde in plasa si din cauza vitezei moare.

Mai pune si deseurile de la un wc ecologic si mai vanezi si muste in acelasi mod. =))

Share this post


Link to post

Mamaaaa, Passatul ala este rezultatul unei actiuni de tipul : Ce pot face cand am prea multa plasa, prea putin creier si ma si plictisesc de moarte ?

 

Cat despre prima masina, mi-e greu sa ma pronunt ca nu inteleg mare lucru din poza.

 

Iar la Dacia aia cu minunile, mi se pare mie sau mai nou toate daciile au acelasi tip de spoiler tunat facut undeva in serie ? Deja e a 12-a Dacie cu acelasi spoiler, diferentele intre acestea fiind de vopsire a lui. Voi ati remarcat chestia asta pe strazi ? E acelasi spoiler oriunde te-ai uita pe strada. Chiar si la mine la bloc e un vecin cu o dacie tunizata in halul asta. O sa-i ard niste poze zilele astea si le pun aci sa va "oribilez" si pe voi.

Edited by remix

Share this post


Link to post

E cronica treaba la reno, mai demult am postat si eu un clio cu d-astea.

Share this post


Link to post

Cum vi se pare Loganul?Apartine unei firme de tuning.

post-1025-1138358620_thumb.jpgpost-1025-1138358683_thumb.jpg

Asta ce marca mai esteIl pun aici pentru ca nu stiu ce este ...

post-1025-1138358740_thumb.jpgpost-1025-1138358771_thumb.jpgpost-1025-1138358794_thumb.jpg

Edited by MariusZMC

Share this post


Link to post

eleronul cred ca e de la dacia berlina model 85-91, pina s-a trecut la indoirea portbagajului.

(mult le-a trebuit ilustrilor ingineri sa-si dea seama ca rugineste dedesubt, de fapt, ala cu ideea le-a luat si banii)

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Nissan 300

Share this post


Link to post

le-as fi postat dincolo dar cred ca e mai bine aici.. la tunning :)

post-1549-1138393722_thumb.jpg

post-1549-1138393745_thumb.jpg

post-1549-1138393796_thumb.jpg

post-1549-1138394150_thumb.jpg

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Solenza mi se parea o masina reusita(fata de logan)...Nu inteleg ce a stricat aspectul masinii cu niste farurile astea de logan.

poze de pe daciaclubpost-1025-1138395034_thumb.jpgpost-1025-1138395056_thumb.jpg

Edited by MariusZMC

Share this post


Link to post

Ala rosu a trecut si pe la noi pe la garaj , i-am facut bordul ;) Aia galbena e 300ZX Nissan si la aia am lucrat :) )

Edited by SORAN

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...