Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Despre Seriale...

Recommended Posts

bogdane bogdane... multumesc pentru ajutor (btw iti sunt dator niste discuri...) dar sa stii ca ne suparam daca incepeti sa povestiti din lost, mai ales acum cand nu am timp sa vad episoadele care mi-au ramas de vazut... (glumesc, in proportie de 50%...)

Share this post


Link to post

'Orange County Choppers' si 'American Hot Rod' pe Discovery. In rest nu am timp sa ma uit la tivi.

Share this post


Link to post
bogdane bogdane... multumesc pentru ajutor (btw iti sunt dator niste discuri...) dar sa stii ca ne suparam daca incepeti sa povestiti din lost, mai ales acum cand nu am timp sa vad episoadele care mi-au ramas de vazut... (glumesc, in proportie de 50%...)

Chiar, alx, sar'na pt pont...am reusit sa vad intr-o saptamina toate episoadele de pina acum si intr-adevar LOST merita Emmy-ul pe care l-a luat :thumbl:

Share this post


Link to post

Shaize!!!! Era sa uit: 'Wheeler Dealers' tot pe Discovery.

Share this post


Link to post

Acuma mi-au starnit interesul urmatoarele episoade:

 

A car is born

Fiare vechi

Distrugatorii de mituri

Mega razboie din fiare vechi

Vrajitoarele de pe TVR2

Orange County Choppers

Edited by NightClub

Share this post


Link to post

Aţi văzut ţâţele lăptăresei aseară la "Lacrimi de iubire"? Mare tre să să fi fost şpaga data la ăia cu buline. Nu ştiam cum să-l gonesc mai repede pe ficioru-miu când am văzut cum se dezlănţuie nesimţita aia la TV.

Share this post


Link to post

ioi... ce-am pierdut...

nu a inregistrat nimeni episodul?

Share this post


Link to post

in mod sigur e deja pe de ce++ :D asa cum se exista si un fragment din episodul in care laptareasa si cintaretzul se agitau prin pat :D

Share this post


Link to post

Pei sincer Lacrimi de crocodil a pardon de iubire este cea mai proasta telenovela posibila. Scenariul lasa de dorit, iar actorii sunt pur si simplu penibili. Oricum este o buna comedie m-ai ales pentru mine, varmiu si frati mei asta cand n-avem ce face prin casa :dizzy: :D

 

:o fftopic: Nicoleta Luciu este cea mai penibila din tot filmu...

Share this post


Link to post

Pana la urma nu are nimeni Andromeda toate cele 5 serii si Enterprise parca 2 sezoane???

Share this post


Link to post

Andromeda am eu.Entreprise nu e complet.

Le am pe un hard din pacate, nu am avut timp sa le pun pe niste discuri.

Share this post


Link to post

Si cam cate discuri iti trebuie :-? .Cat ocupa pe hard???

Share this post


Link to post

are cineva Two and a Half Men?...and btw a aparut ep 206 din lost...

Share this post


Link to post

Am luat Lost 2x06 ... moare... :(

 

Apropo, a vazut cineva serialul Ghost Whisperer? Am vazut ca are 8.5 pe TV.com si m-am apucat sa il iau si eu de pe de ce++...sunt doar 8 episoade pina acum

Share this post


Link to post

dap...moare...chiar nu ma asteptam :D

Share this post


Link to post

LOST 2x07 ... interesant. povestea celor 48 de zile traite pe insula de cei din coada avionului...povestea tine de cand s-au prabusit pina cand a murit $@#!!#$ (vezi episodul 206) :(

 

...si inca o intrebare, daca tot nu mi-a raspuns nimeni la Ghost Whisperer...a vazut cineva serialul Numb3rs?

Edited by sebian

Share this post


Link to post

:X

Monica Birladeanu este in al noualea cer de fericire: acum cateva zile a fost anuntata ca a obtinut un rol in "Lost", serialul care a innebunit America si care poate fi urmarit de romani la televiziunea nationala si pe AXN.

 

De la sfarsitul saptamanii trecute, Monica "s-a mutat" in Hawaii, unde a inceput filmarile la serialul "Lost", productie difuzata in SUA, pe ABC, la ora de maxima audienta. Serialul, care a castigat anul trecut sase premii Emmy, prezinta povestea a 48 de naufragiati pe o insula din sudul Pacificului. Pentru rolul bogatei italiance Gabriella Busoni, Monica a avut de trecut mai multe auditii.

 

Libertatea, 23 nov 2005

Share this post


Link to post

Dragul de Raymond

MASH

Cheers

Star Trek

Dosarele X

News Radio

Friends

 

P.S. Care dintre ele se pot gasi cu subtitrare?

Share this post


Link to post

Pentru X Files, Star trek si Friends se gasesc subtitrari pe de ce++

Share this post


Link to post

seinfeld - dupa parerea mea cel mai tare serial all time

friends

mash

salvati de clopotel - prima serie(pe vremea aia mi se parea extraordinar,acum nu stiu cum l-as percepe...)

monk - pe procinema...destul de bun

lost

...

Share this post


Link to post
Dragul de Raymond

MASH

Cheers

Star Trek

Dosarele X

News Radio

Friends

 

P.S. Care dintre ele se pot gasi cu subtitrare?

eu am friends sbtitrare in rom si am inceput sa caut la Dragul de Raymond...la mash inca nu m-am apucat de cautat subtitrare dar cred ca o sa gasesc ceva...

Share this post


Link to post

X Files - Am pierdut doar vre-o 10-11 episoade

Omu Invizibil

Quantum Leap

Share this post


Link to post

Miercuri a aparut episodul 11 din sezonul 2 Lost...Partida de vinatoare. L-am vazut si...surpriza, apare Birladeanca. Frumushika dar cam atit. Are o prestatie care pe mine m-a enervat. Fooooarte teatrala, de parca ar fi pe scena, la teatru, si nu intr-un film...cam atit

Share this post


Link to post

Mi-am mai amintit de-aun serial care mi-a placut mult: The Fugitive (ala vechi)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...