Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Despre Seriale...

Recommended Posts

Daca mai pui fro povestire a vreunui episod din lost nevazut de mine sa te feresti de mine la intalniri... Iti rup toate lojeroanele. Tale. Nu ale masinii...

Share this post


Link to post

La noapte vine 2-ul :D

Share this post


Link to post

okkkkkkkkkk, am reusit sa dau jos (in 15 min) toate cele 3 episoade din seria a doua cu tot cu subtitrare in ro. Clar ca maine am program de vizualizare, ca in vremurile bune.

Share this post


Link to post

hmmmm...hai sa scriu si eu...sunt disperat si am colectie la urmatoarele seriale comedie: Maried with children, Friends, Seinfeld, Joey(continuarea lui friends), M.A.S.H.

Share this post


Link to post

curios intreb: oare ce a facut ca friends sa aiba atata succes? Ca mie mi s-a parut un serial anost, prea exagerat cu comportamentul personajelor.. Frasier e mai pe gustul meu parca..

Share this post


Link to post

mi se pare cel mai reusit serial de comedie din toate timpurile...parerea mea este ca nu trebuie sa fie real comportamentul sau intamplarile din serial...tre sa fie comice sa aibe acel ceva care prin care izbucnesti in ras...vreau sa spun ca macar 1 ora jumate pe zi trebuie sa ma binedispun cu aceste seriale...de obicei o fac cand mananc(cate 1 episod/masa) :)

Share this post


Link to post

Cu toate ca nu ma uit la tv aproape deloc imi aduc aminte de "timpurile bune" cand vedeam FRIENDS...with my girlfriend :D . Da ...era super meserias serialu. Am si-un prieten care are peste 100 de episoade pe cd-uri daca nu si mai mult. Daca-as avea timp le-as lua pe toate la rand sa le mai vad. merita!

Edited by Lucian79

Share this post


Link to post

Pt. mine "Joey" (desi cam seci glumele) , Oz - inchisoare federala , + La limita imposibilului , Zona crepusculara , Povestiri din cripta , etc.

Share this post


Link to post
Pt. mine "Joey" (desi cam seci glumele) , Oz - inchisoare federala , + La limita imposibilului , Zona crepusculara , Povestiri din cripta , etc.

 

 

Si "Amintiri din casa mortii"!!! :) )

Share this post


Link to post

k, am vazut episoadele 2 si 3, cu traducere, si parca incepe sa redevina interesant serialul, desi in unele cazuri nu stiu pe unde vor scoate camasa producatorii serialului. se arata o parte mai umana al lui locke, se pune intrebarea: daca un om poate fi conditionat ai sa faca un lucru, fara a i se arata ca obiectivul pentru care face acel lucru e real.. plus ca e interesant sa vedem ce va fi cu gagica asta noua.. si daca ceea ce spune desmond e adevarat. Pe mine serialul m-a lasat si mai in ceata.. dar in asta ii sta atractivitatea. Pacat ca trebuie sa astept de fiecare data o saptamana pana cand apare un episod nou si nu stiu cat pana apare o subtitrare.

Share this post


Link to post

pls, baga un mic rezumat la episodul 3

Share this post


Link to post

baga un rezumat PE PM LUI SHENCK ca daca il postezi aici ti-o iei... Am sa te caut si in gaura de sharpe cu okii rosii...

Share this post


Link to post

trimis pe pm :) >- Daca vrei iti trimit si tie :mrgreen: Oricum abia astept urmatoarele episoade..

Share this post


Link to post

@maximus: lasa ca lu' Alx ii povestesc eu :D

Share this post


Link to post

Oameni buni, aţi văzut aseară farsa lui Jugaru la service-ul din Iaşi? Ce faţă a făcut cel care era cu maşina când i s-a spus că nu este corectă seria maşinii, başca a mai avut de înfruntat şi nesimţirea, nu departe de realitate, a mecanicului?

Share this post


Link to post

Eu sunt un fan inrait Stargate SG1! Pot spune ca sunt chiar dependent de acest serial. Am toate espisoadele din Stargate pe DVD-uri in format Divx/DVDrip. Sicer sa fiu si Stargate Atlantis a inceput sa-mi atraga atentia. Inceputul este promitator. Astept cu nerabdare seria a II-a.

 

Sa nu uit in tineretile mele am fost super fan de Baywatch, mai ales cand aparea Pam Anderson. :D

Share this post


Link to post

vreau si eu : everybody loves raymon sau rosseane sau dadaca(sau toate)...dau la schimb alte seriale

Share this post


Link to post
Sicer sa fiu si Stargate Atlantis a inceput sa-mi atraga atentia. Inceputul este promitator. Astept cu nerabdare seria a II-a.

 

Seria a doua este deja la episodul 10 (pe care il am :D ). Momentan sunt in pauza pana in ianuarie, atat SG1 cat si Atlantis.

 

PS. Sg1 este la seria 9 episodul 10. (il am si pe asta :) ) )

Share this post


Link to post

ATENTIE :banana:

 

Ultimul episod din Lost, aparut in 19.10.05 "...and found" zace la mine in calculator :D

 

Vreti sa vi-l povestesc? ;)

Share this post


Link to post

Stargate SG 1 toate

Lost

Dragul de Raymond

Doi barbati si jumatate

Dadaca

A da si comedia de pe acasa Lacrimi de crocodil a pardon de iubire...

Trazniti in nato si La bloc(dar sau cam prostit!)

Share this post


Link to post

Southpark. De gasit pe net, dat la TV la unele posturi straine.

 

Imi dau singur un avertisment pentru asta!!!! :mda:

 

In plus, star trek. Enterprise, the new generation, voyager.

Edited by mr_

Share this post


Link to post
ATENTIE :banana:

 

Ultimul episod din Lost, aparut in 19.10.05 "...and found" zace la mine in calculator :D

 

Vreti sa vi-l povestesc? ;)

 

:D NU

@alx: exista deja ep 4 si 5 (fara sub), dar din pacate nici azi nu ajung la intalnire.

hehe, ati vazut ca se complica iar treaba cu lostu? am citit ca abia luna cealalta apare episodul 6 si ca atunci va disparea iar unul din eroi "for good"... ma rog, in alta ordine de idei, io zic ca mai mult de 2 sezoane de acum incolo nu are rost sa il lungeasca. cred ca o sa devina plictisitor la un moment dat.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...