Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Despre Seriale...

Recommended Posts

Mi-am mai amintit de-aun serial care mi-a placut mult: The Fugitive (ala vechi)

 

Si eu: Daktari :D

Share this post


Link to post

Aaaa, am uitat sa va spun...Frumoasa Monica s-a saturat de numele ei cu iz de oras moldovenesc si si-a schimbat numele in Monica Dean :) )

Share this post


Link to post

Daca vrei sa vezi un serial de comedie bun, incearca 2 barbati si jumatate. E super tare, si e plin de faze una mai tare ca cealalta!

Share this post


Link to post

X Files si Seinfield

Share this post


Link to post
Daca vrei sa vezi un serial de comedie bun, incearca 2 barbati si jumatate. E super tare, si e plin de faze una mai tare ca cealalta!

Pe ce program si cand poate fi vazut? De la Seinfeld n-am mai vazut un serial de comedie bun. Poate Friends, cat de cat.

Share this post


Link to post

Neveste Disperate, ala imi place :)

Share this post


Link to post

@tommy - si mie imi place; pe langa asta, bineinteles si Lost.

Share this post


Link to post

@liliana : Pana acum 2 barbati si jumatate era difuzat pe PROTV. O alta modalitate de a viziona acest serial este de al scoate de pe net. Sunt 3 serii. Daca nu ai conexiune da-mi mie vreo 3 DVD-uri si ti-l copiez eu.

Share this post


Link to post

Multumesc frumos. Ma descurc, nu-i problema. Da' daca a fost pe PRO TV, cum de n-am prins nici un episod?

Share this post


Link to post

@liliana : Eu acolo am descoperit acest serial. Era difuzat joi seara la ora 23:30. Numai bine ce ma intorceam de la intalnirile DWC.

Share this post


Link to post

A mai vazut careva "The 4400" sau sunt singurul?Si Lost e interesant. Azi apare episodul 13.

Share this post


Link to post

MASH a fost tare, Bundy de relaxare asa, iar OCC de pe discovery e interesant si mie chiar nu imi placeau motocicletele. Cred ca e vorba si de pasiune in munca lor, se vede.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...