Jump to content
Sign in to follow this  
ovidiuc

Bancuri

Recommended Posts

Avand in vedere cum se destrama masina ta, postul cu ajunsul la Cluj este cel mai bun banc :) :) :)

Share this post


Link to post
ganditi-va la ceva si Vader va va citi gandurile.

 

Amaratul ala nu a auzit de "sex" =)) . Bine...ca nu a reusit sa ghiceasca nici "mingea de fotbal", asa ca ma gandesc ca este posibil ca Vader sa fie de fapt vreo calugarita undercover... :-?

Edited by Brainiac

Share this post


Link to post

pai cine s-ar gandi mai Brainiac ca tu vrei sa faci sex cu mingea de fotbal???

Share this post


Link to post

La vama, masina unui arab e perchezitionata in cele mai mici detalii pana cand deja exasperat, vamesul gaseste o punga cu praf alb. O desface tacticos in fata arabului, ranjeste sadic, trage o limba zemoasa prin continut si ranjind catre arab satisfacut:- Cocaina? cocaina?- Nu zhefu, antrax, antrax!

 

Cind NASA a inceput trimiterea de astronauti in spatiu s-a descoperit ca pixurile nu functioneaza in imponderabilitate. Pentru a rezolva problema, oamenii de stiinta americani au cheltuit 12 miliarde de dolari si s-au chinuit zece ani ca sa realizeze un pix care sa scrie chiar si in lipsa gravitatiei, tinut cu susul in jos, sub apa, pe orice suprafata, inclusiv sticla si la orice fel de temperatura, de la conditii de inghet pina la 300 grade C. Rusii au folosit un creion.

Buna, sunt un virus romanesc dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog sa fii dragutz si sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat. Iti multumesc pentru intelegere

 

Little birdie in the sky, You look up and it shits in your eye

You don't mind and you don't cry, You just thank God that cows don't fly...

Share this post


Link to post

Eu o stiam asa:

Birdie birdie in the sky

Dropped a poopy in my eye

I don't worry i don't cry

I'm just happy that cows can't fly...

Share this post


Link to post

Porcuşorul isteric o întâlni pe zâna cea bună. Aceasta îi spuse:

— Porcuşorule, pentru că m-ai văzut o să îţi îndeplinesc trei dorinţe.

— Rupe-ţi o mână!

Zâna îşi rupse o mână.

— Mai rupe-ţi o mână.

Zâna îşi mai rupse o mână.

— Fă-mi o l*b*!

Share this post


Link to post

Pfu, ala e un umor scremut, n-au cum sa fie perle, pentru ca enunturile de fapt sunt perle ;)

Mi-aduc aminte ca s-a scris intr-o zi un banc aici, deja cu inca o zi inainte umbla pe mail,

(ceva cu un concurs de "potrivite perfecta" intre soti, el raspunde ca au facut dimineata sex in bucatarie, ea in c..)

si a doua zi Domnul Buzdugan face farsa .. in direct =))

Share this post


Link to post

Coperta refuzata la revista Maxim =))

post-261-1151325622_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Combinatia perfecta:

fata desteapta+baiat destept=dragoste;

fata proasta+baiat destept=sex;

fata desteapta+baiat prost=casatorie;

fata proasta +baiat prost=bebe

... luati aminte!

Share this post


Link to post

Putina matematica...

post-1786-1151340422_thumb.jpg

post-1786-1151340433_thumb.jpg

post-1786-1151340444_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Iulia, eu nu mi-as pune tezele pe forum asa ca tine... chiar daca esti blonda... :P

Share this post


Link to post

Alx, nu stiam ca asa aratau tezele tale...imi pare rau ca te-am facut sa te deconspiri. ;)

 

Pentru mine sunt doar bancuri...

Share this post


Link to post

Tot perlele astea au mai aparut pe undeva, numa' ca scria in română si, vezi Doamne, ar fi fost de la bacu' de anu' trecut :)

Edited by Immortal

Share this post


Link to post

Porcusorul neprietenos se plimba cu bicicleta. Iepurasul alerga pe lînga el:

- O sa cazi, o sa cazi, o sa cazi!

 

Deodata porcusorul cade intr-o groapa, cu bicicleta cu tot. Iepurasul, de sus:

 

- HA! Ai vazut, ai vazut?

Din groapa se aude o voce ragusita:

- Parchez unde vreau eu!!!

 

...

 

Un politist dirija circulatia intr-o intersectie. La stop se opreste o masina rosie. Chiar inainte de a se schimba culoarea semaforului, soferul da repede geamul jos si striga la politist:

"Impotentulee!",

dupa care demareaza in tromba, politistul ramanand in urma, fara sa fi avut macar prilejul sa-i fi luat numarul. A doua zi, aceluiasi politist, in aceeasi intersectie, i se striga din aceeasi masina rosie:

"Impotentuleee!".

Dupa program, politistul vine acasa obosit si tracasat, cu sentimentul cert ca i-a scazut randamentul din cauza infractorului din masina rosie.

Plangandu-i-se sotiei, aceasta incearca sa-l calmeze:

"Ei, spune ea, iti pui mintea cu toti nebunii.

Data viitoare fa-te ca nici nu-l auzi. Nu-i da satisfactie, vei vedea ca se va plictisi repede."

A treia zi, in aceeasi intersectie, politistul observa cu coada ochiului masina rosie al carei sofer il insultase. Scrasnind din dinti, isi zise in sine:

"N-am sa-i dau satisfactie porcului de data aceasta. Ma fac ca nici nu-l vad.".

Chiar inainte sa se schimbe culoarea semaforului, soferul masinii rosii ii striga:

Paraciosulee!

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Pe siteul antena 3. Compania americana windows... =))

post-1228-1151479355_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Un ursulet alb catre maica-sa:

- Mama, de ce avem noi culoarea alba?

- Noi suntem ursi polari - o specie adaptata la frigurile extreme care caracterizeaza arealul nostru de raspandire. Culoarea ne ajuta sa fim mai putin vizibili, iar blana ne apara de cele mai crunte geruri.

- Aha... Mama, deci tu esti urs de-asta alb, rezistent la frig?

- Da! Nu vezi blana?

- Ba da... Da' vreau sa te mai intreb ceva: tata e tot urs de-asta alb, rezistent la frig?

- Da, fiule: tatal tau este cel mai frumos urs alb pe care l-am vazut vreodata.

- Aha... Da' parintii tai au fost tot ursi albi?

- Da, puiule. Si parintii mei si parintii lu' tac'tu si toate neamurile noastre au fost si sunt ursi albi. Da' de ce intrebi?

- Auzi, mama, eu imi bag picioarele in neamu' vostru, ca mie mi-e frig!

 

 

Un tip si-a cumparat un papagal, l-a pus intr-o colivie si, in fiecare seara, se aseza in fata coliviei si spunea:

- Poti sa vorbesti? Poti sa vorbesti? Hai, spune si tu ceva... Te rog... Poti sa vorbesti?

Si asa, seara de seara, luna de luna...

Dupa un an, ca de obicei, se asaza in fata coliviei si incepe:

- Poti sa vorbesti? Poti sa vorbesti?

La care papagalul, super-sictirit, raspunde:

- Da bai, eu pot sa vorbesc, da' tu poti sa zbori?

Share this post


Link to post

Pe aceiasi tema domestica iata un "Flush out Toilet" :butt:

 

PS la imaginea de sus ce te-ai gandit sa schimbi, o noua pereche de kinderi sau un nou set TV?

post-2099-1151868586_thumb.jpg

Edited by safari hunter

Share this post


Link to post

Off Topic: Nrares, n-am mai ras asa de nu mai tin minte. Acum ma duc sa duc vopseaua la boxa preventiv!

Share this post


Link to post

Un tip merge la un bordel si cere cea mai tare curva a casei

- 3000 de dolari, i se spune, plateste si merge in camera

Aici era o femeie superba. Tipul se dezbraca si incepe sa se masturbeze, la care tipa il intreaba:

- Ai inebunit??? Ce faci?

- Tu, sa taci!! Pe banii mei numa'io ma distrez!!

Share this post


Link to post

La Miss World, intrebare de departajare pentru o blonda : Numiti 3 piese de William Shakespeare. La care ea spune: "10,15, 20 de cm". Prezentatorul ii spune ca acestea nu sunt nume de piese de teatru, ci marimi. Blonda il lamureste: 10 la mine inseamna "Mult zgomot pentru nimic", 15 inseamna " Cum va place ?",

iar 20 inseamna "Visul unei nopti de vara"...

Share this post


Link to post

Nu e banc dar imi declanseaza un ranjit pe fatza, deci ...

post-3313-1151936404_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...