Jump to content
Sign in to follow this  
strumfuadi

Bandouri laterale Matiz

Recommended Posts

i`am trimis mesaj lui mircea astept un raspuns. nestiind cum naiba se cheama caucioacele alea normal ca dadea 0 la search :)

Share this post


Link to post

in iasi mai exista pe undeva? am cautat la daewoo in pacurari dar mi-au spus ca de 2 ani nu mai au - si au avut de la poloneji care se fixau in portiera cu bolturi sau autofiletant.

Share this post


Link to post
in iasi mai exista pe undeva? am cautat la daewoo in pacurari dar mi-au spus ca de 2 ani nu mai au - si au avut de la poloneji care se fixau in portiera cu bolturi sau autofiletant.

 

 

Se mai pot aduce din Ungaria.La vreo 125 Ron.

Share this post


Link to post

Poti pune o poza cu ele Nicu? Sau sunt cele obisnuite? Vazusem pe net unele calumea, ceva in genul astora de pe matizul 2 din attach. Astea de se gasesc pe la noi cu 80 de lei nu mi se par cine stie ce ,desi vad ca scrie pe ele si 'matiz', plus ca sa dai pe 4 plastice 80 de lei...nu prea ma incanta in momentul asta :)

Edited by banzay

Share this post


Link to post
Poti pune o poza cu ele Nicu? Sau sunt cele obisnuite? Vazusem pe net unele calumea, ceva in genul astora de pe matizul 2 din attach. Astea de se gasesc pe la noi cu 80 de lei nu mi se par cine stie ce ,desi vad ca scrie pe ele si 'matiz', plus ca sa dai pe 4 plastice 80 de lei...nu prea ma incanta in momentul asta :)

 

 

Incerc sa-ti caut o poza pe maine.

Share this post


Link to post

Pai nu pentru mine, pentru colegii forumisti in general... Eu deocamdata sunt pe 'stop' in ceea ce priveste achizitiile =))

Share this post


Link to post

Mi-as pune si eu la masina asa ceva, asteptam poze.

Share this post


Link to post

Am luat si eu zilele trecute bandouri laterale, tavita portbagaj si covorase pt. matizache de la Mircea (themircea de pe forum.4tuning.ro, tel.0256/275273 0722.259258).

Sunt multumit de calitatea lor.

Preturi: tavita 134 ron, covorase 117 ron, bandouri 130 ron. Am primit reducere cate 10 lei la fiecare produs si taxele de curierat au fost 0.

Pt. bandouri are 2 modele. Eu l-am luat pe cel din poza (nu e masina mea :) )

http://forum.4tuning.ro/attachment.php?att...mp;d=1238049063

Edited by Julius

Share this post


Link to post
covorase pt. matizache

 

Sint speciale pt. Matiz sau sint "universale" ? ... poti pune, te rog, ceva poze ?

Share this post


Link to post

Va rog ramaneti on topic. Despre covorase se discuta in alta parte.

Share this post


Link to post

La Tunning100 se gasesc accesorii pt Matiz inclusiv bandouri:

http://www.tuning100.ro/products.php?id=2043

Au ei acum o promotie:

Deflectoare de aer (paravant) fata spate,

Bandouri protectie usi ,

set de patru bucati,

bandourile sunt inscriptionate "Matiz"

si totul costa 301,67 Ron

Edited by adisoru

Share this post


Link to post

M-am gandit sa-mi pun bandouri de Logan.Stiti cum sant prinse acestea? :(

Share this post


Link to post

La ce sa-ti pui bandouri de logan maestre? La matiz, la oltcit, la dacia, la ce?

Share this post


Link to post

Curiosii sti ce fac? ;) nu trebuie sa-ti mai spun ca sti tu prea bine. =)) =)) =))

Share this post


Link to post

Da' moderatorii stii ce fac cu mincinosii?

Share this post


Link to post

Si cu cei ce cauta polemici cu lumanarea :tongue:

Share this post


Link to post

Continua. Da-mi motive.

Share this post


Link to post

Am achizitionat si eu un set de paravanturi cu adeziv .Am dat pe ele 100 ron se gasesc cam la orice magazin daewoo.

Bandouri laterale le gasesti in targ vitan tot cu 100 ron sau am mai gasit acest site http://www.alfaromtrans.ro/index.php?targe...;product_id=548 dar cu transport cred ca cu transport ajung la pret de targ

Share this post


Link to post

Va rog , in Constanta unde se pot gasi bandouri laterale ?

Share this post


Link to post

http://rimi.ro/bandouri-protectie-daewoo/1008-bandouri-laterale-daewoo-matiz-f12.html

http://www.ptc-auto.ro/bandouri-laterale-daewoo

 

Merita? A mai pus cineva? Ma tot gandesc sa cumpar, pentru ca am pierdut numarul semnelor de usi, facute de babuini. Cam scump totusi... Primul site are livrare gratuita, al doilea 20 lei.

Share this post


Link to post

Am pus acum 4 ani cred. Nu s-au dezlipit

Share this post


Link to post

Am sa cumpar si eu, dar la primavara; cica se aplica la 18 grade. Pana atunci sper sa nu se mai inmulteasca semnele. La vara masina va sta toata ziua in soare, n-am incotro, m-as mira sa reziste lipiciul.

Au protejat caroseria cumva la tine niki?

Edited by vrazvanc

Share this post


Link to post

De zgarieturi , lovituri cu piciorul nu. :rambo:

Dar schimba estetica masinii.

Hab nu am daca poti sa le aplici acum. Dar de dezlipit (ale mele) nu se dezlipesc. Soare, apa, zapada , inghet de 4-5 ani sunt la locul lor

Share this post


Link to post

OK, multumesc mult.

Cum adica lovituri cu piciorul?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...