Jump to content
Sign in to follow this  
strumfuadi

Bandouri laterale Matiz

Recommended Posts

Cine comanda 2 seturi? (adica si pt mine, avand in vedere ca nu cred sa le primim exact  saptamana viitoare, iar dup-aia n-o sa mai fiu in tzara, decat cine stie cind, in concediu... da' vreau a le am)

Dau banu la viitoare reuninune (joi 29 april), sau ma rog, daca e cazu, ma intalnesc cu respectivu' pe undeva si-l dau si mai devreme...nu ma kitroshesc... :)  

Eeeee? Care sare?

 

Daca se leaga baza sunt EU

Share this post


Link to post
Trimite-ti numele si adresele voastre pe mail lazarescu.alexandru@romtelecom.ro. Ma duc sa vorbesc la magazin sa vad daca le pot trimite ramburs.

...asteptam incordati! (ce, credeati ca nu vreau si io?) Omu', cum apare mesaju' tau, sarim cu adresele... :thanks:

Share this post


Link to post

se gasesc elemente de exterior la magainele auto, insa pt altceva decat pt Matiz. putin ajustate cu un cutter doar. cele de clio nu credeti ca arata bine? sau cele de laguna 2 (am o poza alaturi, au si semnalizari integrate)

laguna2_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Poate ca ar arata bine, unele poate chiar s-or potrivi... dar sa ma apuc sa le ajustez cu cutter-ul... no way Jose!

Share this post


Link to post

In poza si montate ok arata foarte bine, insa sa te apuci sa le ciopirtzesti , mai ales daca treba asta o faci pe o portiune mai lunga iese chiar nasol. NU o sa tai de 2 ori la fel.

Share this post


Link to post

Good news! am gasit omul care poate sa ne ajute cu transportul Iasi-Bucuresti si eventual retur SAPTAMINAL! Cei interesati pot lua legatura cu mine pentru detalii pe MP!

 

Si daca va ginditi bine stiti si voi despre cine vorbesc ...

Share this post


Link to post

Imi plac testele de perspicacitate... cred ca m-am prins de cine e vorba daca tinem cont ca tu te mai dai si pe alte forum-uri.

 

Si crezi ca daca-l insarcinam, le aduce pina simbata?

Ca eu duminica dis-in-za-morning plec!

Share this post


Link to post

El e omul, NFS!

 

PENTRU TOTI CEI INTERESATI:

 

Tehnologia este urmatoarea: trimiteti cumva bani lui lalexis (mandat postal, telegrafic, transfer in cont, etc.); lalexis trebuie sa primeasca banii pina miercuri, sa zicem, joi/vineri achizitioneaza, simbata se intilneste cu omul cumva in Iasi (pentru a obtine nr. lui de telefon lalexis trebuie sa ma contacteze pe MP!) si luni dimineata eu ma intilnesc cu foarte amabilul nostru prieten si intru in posesia marfii, eu distribuind mai departe la intilnire.

 

Omul face in fiecare w/e drumul Bucuresti-Iasi si retur, asa ca nu e nici o problema daca pierdeti o tura, saptamina urmatoare vine rindul oricum.

 

REPET: intiii intelegeti-va cu lalexis cu banii, apoi lalexis se intelege cu mine pentru datele de contact, eu intru luni in posesia marfii si joi distribui la cei interesati.

 

@NFS: tu trimite banii lui lalexis, dupa aceea le depozitez la mine si cind te intorci din deplasare ti le dau.

Share this post


Link to post
Am sunat. Costa 595.000 setul. Sunt poloneze. Alea pe care le vedeti in poze. Sunt prim montaj la Daewoo Polonia. Se autolipesc. Au cica un fel de banda dublu adeziva foarte buna. Daca vreti informatii direct de la sursa, magazinul se cheama AutoSenna cu Octav sau Cezar la raft. Nr. de tel. 0232/233860. Daca vreti eu va cumpar (pentru ca toti de aici sunteti fratii mei :lol: )

 

De curiozitate a sunat cineva?

Share this post


Link to post

A cazut afacerea???????????????????????????????

Share this post


Link to post

VORBITI CU LALEXIS! DE EL DEPINDE TOTUL!

Share this post


Link to post

Am fost acum la magazin si i-am rugat sa ma lase sa le fotografiez. Din pacate le-am fotografiat cu telefonul meu (Ericsson T68i), pentru ca nu am mai trecut pe acasa sa iau aparatul. Incerc sa le atasez.

_cid__0003_thumb.jpg

_cid__0002_thumb.jpg

_cid__0001_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Eu nu vad utilitatea acestor accesorii. Nu se poate numi tuning asa ceva. Daca eu imi pun abtzibild cu Donald Ratzoiul pe masina, asta inseamna ca i-am facut tuning ? :rtfm:

Share this post


Link to post

Esti carcotas prietene !!....Da'oke aia ce utilitate au sau alte minuni praguri false sau mai stiu eu ce spoilere !..SUNT F MISTO BANDOURILE SI DA AI DREP{TATE AR TREBUI SA VINA CU ELE DIN FABRICA NU SA LE TUNAM NOI!!!!!!!!

Share this post


Link to post

Era vorba la un moment dat ca e exagerat titlul de "Tuning" pentru aceasta sectiune a forumului, cind de fapt e mai mult vorba de o accesorizare a masinutzelor noastre ... oricum, nu conteaza, zic eu ...

Share this post


Link to post
Era vorba la un moment dat ca e exagerat titlul de "Tuning" pentru aceasta sectiune a forumului, cind de fapt e mai mult vorba de o accesorizare a masinutzelor noastre ... oricum, nu conteaza, zic eu ...

 

Atata timp cat dau bine nu conteaza...

 

Nu numesc tuning ori-ce fel de briz-briz pus pe mashina, mai repede accesorizare interioara-exterioara(dar..)

Share this post


Link to post

Pina la urma va plac ori ba? Cum vi se par? Oricum le-am tinut in mina :lol: Sa stiti ca mi s-au parut de cea mai buna calitate. Oricind vreti vi le pot trimite. Nu va grabiti daca nu aveti bani sau chef acum. Chiar de nu mai are, poate aduce. Are un link la polonezi, pentru ca nu am mai vazut in alta parte si toti care au in Iasi montate pe masini le au de la magazinul asta.

Share this post


Link to post

Bey mie unu'imi plac f mult si o sa-mi iau pe 10 mai!!!!!

Share this post


Link to post

Par destul de OK! sincer ma asteptam la ceva un pic mai spectaculos, cam ca cele din fostul avatar al strumfului, dar merg si astea ... in sfirsit o sa scrie Matiz pe undeva si pe E-klasse-le meu! dupa 15 mai ma bag si eu!

Share this post


Link to post

mai felix pai alea sunt pe masina vor fi spectaculoase vei vedea

Share this post


Link to post

mai baieti, nu va suparati, insa bandourile alea nu sunt altceva decat niste bucati de plastic din bazar pe care s-a aplicat o inscriptie. si pe a mea dsn am bandouri IDENTICE cu cele din pozele de mai sus si au costat doar cateva mii/metru liniar. NU AS DA 600k pe cateva bucati de plastic. in noua mea calitate de moderator, nu sfatuiesc pe nimeni sa dea atatia bani pe niste plastice de la rushi+inscrpitie (ce-i drept, e ceva drag sufletului nostru). va fac poze la bandourile de pe srn si sa-mi spuneti mie cutzu daca nu-s identice cu cele de pe forum! si NU am dat 600k pe ele! sa-mi fie cu iertare pt dumping, insa e JAF la drumu' mare preturile alea de magazin.

Share this post


Link to post
Pina la urma va plac ori ba? Cum vi se par? Oricum le-am tinut in mina :lol: Sa stiti ca mi s-au parut de cea mai buna calitate. Oricind vreti vi le pot trimite. Nu va grabiti daca nu aveti bani sau chef acum.

Sunt carcotas... cred ca ma bag la seria a II-a... dupa ce le vad la cine si-o lua primu'. Sunt un pic desumflat... mi se par cam prea de dacie... Ma gandeam ca arata nitel mai finut , adica asa:

laterale_matiz_thumb.jpg

Share this post


Link to post

cred ca ma enervez, scot masina din garaj si va arat eu "bandouri". asteptati cateva minute, vin imediat!!!

am modif mesajul, am facut pozele, ia luatui de va uitati, bandouri :lol: originale:

Share this post


Link to post
am facut pozele, ia luatui de va uitati, bandouri :lol:  originale:

Sint naspa rau. Uita-te si tu la ce a postat sprite.

Uite cum vin pe usa, rotunjite etc. Astea de la dacia parca e o bucata de izolirband.

Share this post


Link to post

din alta pozitie, dar oricum seamana cu cele din pozele facute de prietenul nostru lalexis, (la el ma refeream). iar cele din poza lui sprite sunt de la Matiz II (pe cand cele ale lui lalexis NU sunt). nu vreau sa ma cert, spun un lucru evident, anuma ca bandourile lui lalexis seamana izbitor de tare cu cele de pe srn (care seamana izbitor de tare cu cele din bazar). nu mi-e rusine cu masina mea, asa am luat-o (de noua arata asa cum se vede, doar ca muuuult mai curata - numai astazi a facut ~500km).

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...