Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Cumpar clipsuri plafon Cielo, cod 90240288

Recommended Posts

La noi par ca nu se mai gasesc, am gasit pe niste situri din Ucraina da' tre' sa ai telefon local pentru inregistrare 🙂 poate mai are cineva uitate prin vreo cutie. Multumesc.

 

1586508864454_default.jpg

1586508862274_default.jpg

Share this post


Link to post

Nici nu stiu ce-s astea, nu am vazut niciodata dar daca zici mai multe poate reusesc sa dau jos de pe bej cateva.

Te-am inspirat sa te apuci de espero? 😄

Share this post


Link to post

Au inceput sa nu se mai gaseasca piese importante, m-as mira sa se mai gaseasca acareturi din astea. De aia strang eu acum tot ce pot de pe unde pot 🙂. 

Era cineva in Oradea care mi-a adus anul trecut chestii pe care nu le mai gasesti pe nicaieri, poti sa-mi lasi un PM si-ti dau eu datele de contact. Mai poti incerca si la dezmembrari, se gasesc o groaza de raritati acolo, se lasa cautate ce-i drept, dar se gasesc 🙂.

Share this post


Link to post
3 hours ago, Dj_Dark said:

Nici nu stiu ce-s astea, nu am vazut niciodata dar daca zici mai multe poate reusesc sa dau jos de pe bej cateva.

Te-am inspirat sa te apuci de espero? 😄

Sunt de Cielo, nu de Espero. Sunt clipsurile care se prind pe sinele alea de pe plafon, unde vin capacelele de portbagaj aerian.

Ma repet: de Cielo, nu Espero 😛

42 minutes ago, Horica00 said:

Au inceput sa nu se mai gaseasca piese importante, m-as mira sa se mai gaseasca acareturi din astea. De aia strang eu acum tot ce pot de pe unde pot 🙂. 

Era cineva in Oradea care mi-a adus anul trecut chestii pe care nu le mai gasesti pe nicaieri, poti sa-mi lasi un PM si-ti dau eu datele de contact. Mai poti incerca si la dezmembrari, se gasesc o groaza de raritati acolo, se lasa cautate ce-i drept, dar se gasesc 🙂.

Exact asta am observat si eu, speranta ramane in Rusia ... unde cred ca se mai produce inca Nexia.

De la dezmembrari nu cred c-am sanse sa le scot intacte, fiind pe plafon se coace plasticu' ala de nu se poate. Am incercat sa le fac la imprimanta, a iesit _ceva_ ... sa vad cum se descurca 🙂 daca ai putea sa-mi trimiti datele pe PM, ar fi perfect, multumesc.

Share this post


Link to post
1 minute ago, VAXXi said:

Sunt de Cielo, nu de Espero. Sunt clipsurile care se prind pe sinele alea de pe plafon, unde vin capacelele de portbagaj aerian.

Ma repet: de Cielo, nu Espero 😛

De-aia nu le stiam eu 😛

Acu stiu despre ce vorbesti.

Share this post


Link to post

Iaca si varianta alpha-1 ... ce pot face 2 maini dibace.

c1.jpg

c2.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post

Din astea nu gasisem nici acum 4 ani, cand am vopsit Cielo... le-am scos cu grija, am reusit sa rup doar 1-2.

  • Sad 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...