Jump to content
Sign in to follow this  
iuli34

Cot Racire Plastic

Recommended Posts

Salutare!

post-19050-0-73396500-1460722748_thumb.jpgAm si eu nevoie de acest cot de plastic, in care vine returul de la radiator, la un motor de Leganza 2.0 DOHC. Ma poate ajuta cineva?

Va multumesc anticipat!


WOW! Se pare ca e cam asa de mare!

post-19050-0-29801100-1460739472_thumb.jpg

Edited by iuli34

Share this post


Link to post

Incearca la Radacini

Eu de acolo am luat

Share this post


Link to post

Daca nu gasesti la Radacini, am vazut eu acum vreo sapt intr-un magazin din Cta. E vreo 35-40 de lei.

  • Like 1

Share this post


Link to post

La Radacini nu am gasit. Mi-ar prinde bine un contact de la acel magazin, pe privat. Ms.

 

Share this post


Link to post

La radacini gasesti de toate cu conditia sa stii codul piesei. Am gasit pentru Spark niste clipsuri de plastic pe care nu ma asteptam sa le gasesc pe nicaieri. Si da, noul site e varza rau de tot.

 

A, si ca mi-am adus aminte, incearca si la astia, au preturi bune, eu am gasit un tampon de motor pt Epica la jumatate de pret (275lei) fata de radacini (565 lei):

http://www.piese-auto-hyundai.ro/daewoo.php

Share this post


Link to post

Dupa cum am spus, la Radacini nu am gasit si nici la King. Am rezolvat cu S.H. Deocamdata nu mai este urgenta. Daca intre timp gasesc ceva nou... e binevenit.

Va multumesc!

Edited by iuli34

Share this post


Link to post

eBay sau Aliexpress :)

Share this post


Link to post

eBay sau Aliexpress :)

Am vazut. Ms.frumos! Din pacate nu stiu cum se fac cumparaturi pe aceste saituri si nici nu am card de cumparaturi. Cred ca o sa apelez la Mike 1. Sau sa intreb la Radacini daca il pot aduce ei, pe comanda. Dar, deocamdata am rezolvat si avand in vedere sarbatorile ce vin, orice cheltuiala in plus, nu da bine la buget. Cu siguranta am in vedere pe mai tarziu caci nu stiu cat de copt este si cel S.H.

Edited by iuli34

Share this post


Link to post

Am gasit nou in Oradea. Comandat, sosit, platit, montat => problema rezolvata! :banana:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...