Jump to content
Sign in to follow this  
adostar

Vand Audi 100cd

Recommended Posts

Audi 100CD - 1990, 2309cmc-140CP, 210kkm, ac, abs, ITP 14.04.2012, + 4 jante originale audi echipate cu anvelope de iarna, + mutiple piese de rezerva. Masina arata si functioneaza impecabil.

Pret: 3500 euro negociabil.

post-1682-1254065846_thumb.jpg

post-1682-1254065885_thumb.jpg

post-1682-1254065910_thumb.jpg

post-1682-1254065950_thumb.jpg

post-1682-1254065979_thumb.jpg

post-1682-1254066004_thumb.jpg

post-1682-1254066037_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Eu am impresia ca incerci marea cu degetul mic, 3500e este un pret enorm! Oricum iti urez bafta la vanzare!

Share this post


Link to post

Masina nu imi apartine, atat cere proprietarul iar pretul este negociabil la fata locului.

Share this post


Link to post

3500 de EURO?? =)) Prietenul tau SIGUR are nevoie de consiliere...un pret corect ar fi 3500 de LEI.

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Daca ai stii ce tabla are masina asta si ce motor nu ai mai comenta inutil, nu e cutie de conserve. Cu 3500 lei poate iti cumperi un moto scuter :D

Share this post


Link to post

Prin zona mea, tabla groasa se vinde la kilogram sau se da moca la fier vechi...nu se cumpara cu banii pe care ii dai pe un Golf 4 din 99` -2000.

Si filmuletul colegului madkat arata exact cat valoreaza tabla groasa de fapt.

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Eu nu pun la indoiala calitatile masinii dar nu-mi pot explica cum e ITP-ul valabil pana in 14.04.2012 :D

Share this post


Link to post

Daca tot e bal, bal sa fie. Masina din fotografii a suferit cel putin 2 accidente in fata si unul in spate. Din cele doua din fata, unul din el a afectat contraaripa dreapta (stanga nu se vede in poze). De asemenea, daca te uiti pe partea stanga ai sa constati ca portierele nu mai pica la linie, desi poza e facuta "destept" adica de jos in sus si in unghi. A avut parte de cel putin o revopsire totala. La motor se vad scurgeri de ulei. Asa ca este oricum, numai impecabila nu...

@mike, e un ITP smecher ala ;)

Share this post


Link to post

Itp 2011, scuze am tst eu naspa, iar despre tabla nu a zis nimeni ca este groasa, este doar galvanizata. Pozele eu le-am facut si nu aveam nici un interes sa ascund ceva... cine e interesat poate vedea si negocia pretul la fata locului.

Edited by adostar

Share this post


Link to post

Nu te acuz de rea vointa, si eu mi-am furat-o recent cu o masina, vezi topicul inchis recent. Insa masina e departe de a fi impecabila. Se vad diferente de lufturi la imbinarea farurilor cu aripa, se vede contraaripa din stanga cutata, se vad pierderile de ulei, proiectoarele nu sunt originale, vopseaua nu e originala samd. In plus, impozitul la masina asta este mare si va fi si mai mare, motorul e foarte gurmand etc... Sincer, daca vecinul tau isi inchipuie ca-si ia mai mult de 3000 ron (de la vreun pasionat) pe masina aia, se inseala amarnic!

Share this post


Link to post

Pst, pst, nea' Tommy! Numara fisele sau mai bineconductele de la injectoare :D Motorul ala are 5 cilindri :P

Share this post


Link to post

Aha !!!! deci tot la vorba lu` nenea subsemnatul ajungeti, care zicea ca mormanul nu face decat maxim 3500 de lei. > :)

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Eu i-am zis ca cere exagerat de mult dar omul e increzator :D

Share this post


Link to post

Hei,hei, lasati omul sa ceara cat vrea! Ce? Numai pe asta ati vazut-o la bursa ca are pretul aberant? Sau ca spune baliverne la dotari? Masina lui ,banii cumparatorului! Fiecare masina are clientul ei!

Altii cer pe Leganza 5000 euro si eu am abia am dat-o pe a mea cu 3200!

Share this post


Link to post

Dragii mei colegi :) cand vad acest anunt, mai-mai ca imi vine sa dau un update postului meu cand incercam sa vand pe al meu Cielo 1995 cu ~ 4000 euro, am fost la mustata sa o vand atunci :) )

 

@adostar, nu e un comentariu adresat tie, inteleg ca vrei sa ajuti un nene foarte optimist. Roaga-l sa revina la realitate, se face de ras.

 

P.S. impozitul anual cred ca depaseste 2000 ron.

Share this post


Link to post

Nu, nu depaseste ! Se imparte capacitatea cil. la 200 si apoi rezultatul il inmultesti cu o fractiune care ti-o dau ei pe site. Cred ca este in jur de 400 ron la modelul asta! Consumul este problema !

Share this post


Link to post

:o fftopic:

My fault, n-am numarat deloc :P

Share this post


Link to post

Pai de ce crezi ca cere atat? Pt ca a vazut anuntul ala!

PS: poate vrea un schimb pe schimb. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Am vazut anuntul p...i, crezi ca nu am alta treaba de facut? Eu doar am postat anuntul asa cum a dorit omul, mai departe nu ma intereseaza ce si cum. Cine are chef de bascalie e poftit la "caterinca", sau warn pt. comentarii la bursa :D

Share this post


Link to post

Nu cred ca e normal sa pui anunturile altora mai ales cand pretul de vanzare e de bascalie, e ca si cum ai vinde acordeon cu 6 viteze si boost controler, numai 1500 RON .

Ca idee, la banii astia iei A6 care il gasesti pe la 1900E-3000E si e alta masina alta generatie.

Share this post


Link to post

Ca sa terminam cu "bascalia", vorbeste si tu cu amicul tau si vino cu un alt pret, dar de data asta mai realist!

Share this post


Link to post

daca aia e masina de 3500 euro, atunci taica-meu cu aveo platinum aprilie 2006 cat ar trebui sa ceara pe ea?

Si eu mai postez anunturi pentru prieteni, dar numai daca preturile sunt realiste, nu imi pun obrazul pentru altii.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...