Jump to content
Sign in to follow this  
bella

Oferte Speciale/last Minute

Recommended Posts

Avand in vedere ca au inceput deja(timid momentan) ofertele speciale pentru anul 2009 si pastrandu-ne optimismul in legatura cu posibila criza ce se anunta din primavara m-am gandit ca ar fi util un topic in care sa postam diverse "superoferte" gasite pe net sau aflate de la prieteni/colegi.

 

O sa incep eu cu o oferta de trensport la SkyEurope pentru Viena in februarie.

Share this post


Link to post

Easyjet-ul spre Madrid e vreo 30 de euro din februarie incolo, asta dupa ce BlueAirul m-a costat 150 de euro pe aceeasi destinatie cu tot cu rezervarea din timp.

Share this post


Link to post

Astea-s preturile la easy jet, cam 100 de euro Bucuresti Milano si retur de pe o saptamana pe alta :)

In schimb nici macar o cafea nu dadeau, dar e bine ca ai loc la picioare mai mult ca la altii.

Ahh, si au stuardese urate rau =))

Share this post


Link to post

Ce stiti despre situl de rezervari online booking.com?

Este ok? Sunt tepari?

Sunt probleme cu rezervarile fecute din timp?

Sunt altele preturile fata de cele afisate la care iti faci rezervarea, adica ...ajungi la hotel si te trezesti ca trebuie sa dai mai mult?

Iti iau banii dinainte de pe card sau platesti la hotel cu cardul cu care s-a facut rezervare cand faci checkout-ul?

Share this post


Link to post

@uskt2005, site-ul booking.com sunt mai mult decat ok.

Am mers in dif destinatii si sunt foarte seriosi. Acum mi-am luat ceva pt . Spania, urmareste ofertele zilnice.

In plus la majoritatea rezervarilor, daca gasesti intre timp ceva mai bune, poti anula rezervarea FREE cu pana la 1 zi inainte.

Se plateste la hotel/destinatie, cash sau cu card. De pe card iti ia banul numai daca nu te prezinti, confrom conditiilor si in cazul in care sunt oferte cu plata integrala daca nu te prezinti.

Edited by Banderas_232003

Share this post


Link to post
Ce stiti despre situl de rezervari online booking.com? Este ok? Sunt tepari? Sunt probleme cu rezervarile fecute din timp?

Personal nu pot sa vorbesc decit de bine. Nu am avut probleme cu ei. Am facut rezervari pentru Ungaria si Austria, totul a mers snur. Din punctul meu de vedere sint OK. O singura reclamatie am de facut ... imi umplu saptaminal mailul de spam :spumelagura:

Edited by Salex

Share this post


Link to post

Ok, va multumesc mult si am sa revin dupa concediu la inceputul lui septembrie cu feedback-uri despre locurile unde am stat.

 

Cat despre spamuri nu-mi fac griji ca nu mi-l umple pe al meu ci pe al sotiei =))

Share this post


Link to post

Confirm si eu seriozitatea lui booking.com. Atat eu cat si cei cunoscuti avem numai cuvinte de lauda; iar spamuRi nu primesc asa de multe.

Share this post


Link to post

Si eu confirma, booking.com este excelent.

Share this post


Link to post

Sunt ok, pe unde am fost plecat eu cu ei nu am intampinat probleme. Deci poti sa te bazezi :)

Share this post


Link to post

confirm si eu pentru booking.com, iar ,,spam,,-ul cu pricina poate fi util, de multe ori sunt oferte de ultima ora

eu am gasit cele mai bune preturi cu 3-4 zile inaintea plecarii, asta poate fi si riscant insa am gasit 5 stele la pret de 3 (ce e drept conditiile de anulare sunt cam dure, adica nu prea mai poti anula)

Share this post


Link to post

booking.com rulz.

 

Am rezervat si cu 4 luni inainte si nu a fost nici o problema.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...