Jump to content
Sign in to follow this  
ToPser

Se Pregateste Un Nou Matiz

Recommended Posts

Mi se pare mie ori e si pe gaz cumva, vad ca are in dreapta pe spate ceva ce semana cu un capac de la gura de alimentare cu gaz.

Share this post


Link to post

o fii hibrid...acum e moda lor...

Share this post


Link to post

Pai, dupa cum arata, incep sa cred ca schimonosirea masinilor este un criteriu de baza pentru marirea salariilor designerilor. Cum arata Matiz si la ce s-a ajuns... :(

Share this post


Link to post

Pai, cine face face-lifting, nu alea de care te-ai plictisit ? ("... o grasa botoasa pe care o lasi acasa ..." zice artistul)

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Ce frumusica era(si este) buburuza pe care am avut-o si ce ciudata e varianta asta.

Share this post


Link to post

Cand te uiti la matizul vechi, mai ca te astepti sa clipeasca. Asta este hidoasa!

Share this post


Link to post

E urata rau masina asta. Zici ca i se rupe botul. Nu as cumpara asa ceva.

Share this post


Link to post

Nu va speriati, e testata doar platforma tehnica pt o noua masina mica, care probabil o sa-i ia locul matizului/spark. Nu erau ei asa de "destepti" incat sa umble cu ea la "vedere" inca de pe acuma... si ca sa sustin teoria, vedeti cazul logan hatchback( asa parca se scrie) din care a iesit sandel :) - initial era unh logan cu fundul taiat, sau tot de la dacia, logan 4*4 - un logand cu roti mai mari...au pus si ei o caroserie pe ea sa o poata testa pe strada.

Share this post


Link to post

Intentia initiala a coreenilor era sa transfere linia de Spark la Craiova , daca ar fi reusit sa cumpere fabrica .

Probabil , face-liftul Sparkului are rolul de a revitaliza vanzarile modelului ,pina la aparitia unuia nou din aceeasi clasa , a producatorului americano-coreean .

Share this post


Link to post
Cand te uiti la matizul vechi, mai ca te astepti sa clipeasca. Asta este hidoasa!

Al meu da din coada cand ies din casa dimineata :)

Share this post


Link to post

Ciudata spre foarte urata :-S

Share this post


Link to post

ce mai acum urata ne urata tot fier e ... si tot se stramba

Share this post


Link to post

Astia cred ca l-au citit pe @closhkutza cand a zis ca ar vrea bot mai mare la matiz :D

Share this post


Link to post

Poate au marit compartimentul motor ca sa bage un motor mai mare si sa faca o varianta "sportiva" :) ) . As vrea sa vad un matiz de 150 CP. @-)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...