Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Stiati ca...

Recommended Posts

Stiati ca... daca mergi in marsharier cu Matiz-ul, kilometrajul se da inapoi !?! :shock:

Share this post


Link to post

gogoritze, gogoritze

Share this post


Link to post

Joi seara test.

Share this post


Link to post

Pina atunci nu mai dai cu spatele deloc? :)

Share this post


Link to post
Stiati ca... daca mergi in marsharier cu Matiz-ul, kilometrajul se da inapoi !?! :shock:

 

pai asa poti s-o aduci la 0 km :-?

Share this post


Link to post

la mine nu se reseteaza kilometrajul nici de-al naibii :) ) as vrea eu c-as merge iasi-bucuresti cu spatele numa sa se reseteze..n-am avut eu bafta asta

Share this post


Link to post

Looool...

Hai mah NFS...kiar asha de luzari sa fie ashtia de la Daewoo???

 

Pai asha urc mashina pe rampa shi bag marche-arriere (greu de scris, indeed..) shi o fac noo again :lol:

E drept ca nu e rentabil, dpdv al consumului..

Mai bine scotzi cablul shi dai la bormashina..

Hai k ne aberam... :wink:

Share this post


Link to post
Looool...

Hai mah NFS...kiar asha de luzari sa fie ashtia de la Daewoo???...

Ai incercat, inainte sa ma contrazici? Si eu am ramas cu gura cascata cind am vazut...

Uite, si pui de drac zice ca la el nu-i asa, dar am senzatia ca a lui nu e model economic!

Share this post


Link to post

Peace, man, nu te'am contrazis...

Iar cand am zis k ne aberam , ma refeream ca shi io ma aberez cu bormashina aia..

nu te simtzii ofensat, io zic sa ne mai shi distram pe aici... :wink:

 

Numai bine!

Share this post


Link to post
...nu te  simtzii ofensat, io zic sa ne mai shi distram pe aici... :wink:

Sa traiesti! Si eu sunt de aceeasi parere! :)

Share this post


Link to post

Da' de curiozitate: kilometraju' indica viteza in marsarier, sau sta la 0 km/h ?

Share this post


Link to post

Da, vitezometru'. La mine sta la 0 km/h.

Share this post


Link to post

uite ca nu m-am uitat de obier cand merg rear ma uit in spate nu la vitezometru ..Ki ki ki!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post

Pai si eu la fel, tot in spate ma uit, dar am facut un efort - eram curios :) .

Share this post


Link to post

Voi de-abia acu ati aflat ? Eu stiam asta de pe vremea cand avea taica-miu Oltcit shi nu mi se pare deloc aiurea sa se intimple asa. Oricum in intreaga viata a unei masini (100k-200k etc) nu se foloseste marsarierul mai mult de 100 km (dar nici atat) asa ca...

Share this post


Link to post
Voi de-abia acu ati aflat ? ...

De curiozitate, o sa ma uit la cineva cu Oltcit... eu am avut un Club din 85 (frantuzesc) si n-am remarcat treaba asta in 120.000km cit avea cind l-am dat.

Share this post


Link to post

Da, taica-miu avea chiar Oltcit facut in septembrie 85 cu cutie frantuzeasca cu marsarierul in locul treptei a 5-a. Poate la altele...

Share this post


Link to post

n-am matiz E de la economic ci matiz S de la sarman...si nici de-al dracului nu se reseteaza kilometrajul :) ) cat despre chestia cu indicatul vitezei..o sa vaz...probabil ca ai vreun angrenaj care copleaza rau in mecanismul ceasului,sau ceva de genul asta...

Share this post


Link to post

bajetii au verificat la intalnire pe un Matiz E si se reseteaza... joi, poate incercam si pe al lui Zeus (SE) ... daca ne da voie.

Share this post


Link to post
n-am matiz E de la economic ci matiz S de la sarman...

 

Ce spui matalutza? e S de la S-klasse! iar zeul e mai tare ca noi toti, are un SE-klasse! [©patratel, pentru conformitate]

Share this post


Link to post

da mai se klase cu un cass de kko !!...Treb neaparat sa-l skimb si uite cum nu am timp !Da' o sa ne uitam mai la Km joi !..CACI VIN LA 20.00 .Promit!!!

Share this post


Link to post
flex,am toata increderea in tine,astept parerile testului...

Adica, crezi ca noi, astialalti, te trombonim? :) Nu-i fremoz, mai... si mai si zici in gura mare ... :lol:

Glumesc bineinteles... :|

Share this post


Link to post

mai,cu tot respektul pentru ceilalti...pe flex il cunosc si am incredere in el,nu ca restu nu mi-ati fi dragi.. :kiss:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...