Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Youtube

Recommended Posts

... facuta din Lego :)

Share this post


Link to post

http://www.220.ro/funny/Hitul-Lunii-Concert-La-Injectoare/B52ihvHwvV/?rel=libertatea

 

=)) Stiu, e reclama insa e prea frumos realizata.

 

LE. Inca unul mai vechi tot cu astia.. :)

LLE am uitat link-ul :)

http://www.220.ro/umor-romanesc/Combastos-Ep-4-Bodyguarzii-Intelectuali/07BWLs4luz/

Edited by Dj_Dark

Share this post


Link to post

Link ADEVARAT de YOUTUBE ( nu de alte gonganarii ).

 

 

Un barbat isi ia nevasta pe o pista de concurs. TREBUIE VAZUT!!! Reactiile femeii sunt extraordinare

Share this post


Link to post

E prea tanar sa fi auzit de Ricardo Patrese.

Share this post


Link to post

E prea tanar sa fi auzit de Ricardo Patrese.

 

scuza`ma ... nu`mi plac baietii(barbatii)

tre` sa`i ridic statuie ?

Si daca`i asa de "ok" de ce nu l-ati pus voi inaintea mea ?

Edited by andreiorga

Share this post


Link to post

Tinere, ai tema pana maine sa gasesti de cate ori a mai fost postat filmuletul asta pe forum.

  • Like 2

Share this post


Link to post

Deci da? Sa taci bai zmeule, da? Ca te-a pus la punct, ce ghioaga lui :mrgreen: .

 

BTW, pentru cine nu stie cine este "un barbat" se poate informa de aici http://en.wikipedia.org/wiki/Riccardo_Patrese

 

@andreiorga - faptul ca nu stii un lucru nu e de acuzat, nimeni nu le stie pe toate. Insa felul in care vorbesti...

  • Like 4

Share this post


Link to post

scuza`ma ... nu`mi plac baietii(barbatii)

 

Nu mai pune link-uri cu ei daca nu-ti plac! :P

 

La cei 22 de ani (conform acestui forum), in 1993 cand s-a retras din F1, tu aveai 5 ani - normal sa nu fi auzit de el. Iar daca nu esti pasionat de sporturile cu motor, in special F1, este si mai normal sa nu fi auzit de el (mai ales ca nu are decat 6 victorii in cariera). Dar macar da un search pe google daca nu pe forum... chestiile de mai sus fiind luate de pe wiki, nu din memorie ;)

Share this post


Link to post

@andreiorga - faptul ca nu stii un lucru nu e de acuzat, nimeni nu le stie pe toate. Insa felul in care vorbesti...

 

Cocosh...felul in care vb e normal ( pentru oamenii normali )

 

Imi cer scuze ca atunci cand am postat link`ul nu v`am dat mai multe detalii despre el, detalii care cei ce`l venereaza nu le cunosc ( in ce pozitie a fost conceput, cum a dus mama lui sarcina s.a.m.d. ).

Faptul ca nu stiu istoricul nu ma face un incult si nu va face pe cei ce`l apreciaza sa ma ia pe mine in glume de "forumisti bagatori in seama"

  • Like 1

Share this post


Link to post

Cocosh...felul in care vb e normal ( pentru oamenii normali )

 

Puiule...daca prin "oamenii normali" intelegi mirc-istii agramati de care sunt pline forumurile si blogurile, atunci da, tu ai dreptate iar eu ma inclin in fata educatiei si culturii tale :osanale: . Insa ceea ce nu vrei tu sa intelegi este faptul ca acest forum nu este (momentan, cel putin) populat cu cei asemenea tie, iar apelativele de genul celui folosit mai sus, sau de genul celui cu care l-ai "onorat" pe zmeu pot fi folosite oriunde vrei tu, incepand cu familia ta si terminand cu "dusmanii tai", dar nu aici ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post

Deci da? Sa taci bai zmeule, da? Ca te-a pus la punct, ce ghioaga lui :mrgreen: .

 

BTW, pentru cine nu stie cine este "un barbat" se poate informa de aici http://en.wikipedia...iccardo_Patrese

 

@andreiorga - faptul ca nu stii un lucru nu e de acuzat, nimeni nu le stie pe toate. Insa felul in care vorbesti...

Luand in vedere urmatorul extras " mirc-istii agramati " in care ma ataci pe mine, trebuie sa-ti spun ca esti unul de-al nostru...dovada : "BTW"

 

Referitor la acest post, am multe de spus si te rog sa iti faci timp pentru ca trebuie sa fii atent ca sa nu mai gresesti si alta data

Puiule...daca prin "oamenii normali" intelegi mirc-istii agramati de care sunt pline forumurile si blogurile, atunci da, tu ai dreptate iar eu ma inclin in fata educatiei si culturii tale :osanale: . Insa ceea ce nu vrei tu sa intelegi este faptul ca acest forum nu este (momentan, cel putin) populat cu cei asemenea tie, iar apelativele de genul celui folosit mai sus, sau de genul celui cu care l-ai "onorat" pe zmeu pot fi folosite oriunde vrei tu, incepand cu familia ta si terminand cu "dusmanii tai", dar nu aici ;)

 

Referitor la "apelativele de genul celui folosit mai sus", cred ca te referi la apelativul folosit de mine mai inainte, si anume "Cocosh". Tin sa te anunt inca odata ca mie nu-mi plac barbatii/baietii si faptul ca tu mi te-ai adresat cu apelativul "Puiule" nu da bine deloc pe "sticla". Oricum...trecem peste asta. Iti respect alegerea dar nu cu mine

In ceea ce priveste "relatia" mea cu Zmeu, nu cred ca e treaba ta.... :-? defapt voi stiti :) ( No ofence Zmeu ). Ne-am ciondanit, ne-am calmat. Ca sa citez un mare dentist in viata ( Costi Ionita )...m-a prins scriind cu "dezacoarde" si am mers mai departe. Tu nu-ti ai rostul in ecuatie.

 

A! Si inca ceva! "daca prin "oamenii normali" intelegi mirc-istii agramati de care sunt pline forumurile si blogurile, atunci da, tu ai dreptate iar eu ma inclin in fata educatiei si culturii tale" . . .nu am zis nimic de oameni normal, nu m-am laudat cu educatia si cultura mea si nu vreau sa fiu apreciat pentru asta

Pentru binele tau (eventual si al societatii), te rog sa ai grija sa nu te mai faci de :) ).( asta ca sa folosesc limbajul "ala" )

Cu bine!.

 

In atentia moderatorilor: Va rog sa stergeti acest post, dupa si DOAR dupa ce Brainiac il va citi.

De asemenea, cu respect solicit inchiderea contului.

 

Cu respect ! (doar pentru unii )

Edited by andreiorga

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...