Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Freedom For Lucianm

  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da, apostroful in loc de liniuta este limbaj IRC. Cand s-o modifica gramatica limbii romane, o sa-l consider si eu altfel, pana atunci, folosirea apostrofului in loc de liniuta este limbaj IRC

Share this post


Link to post

Bre, injurati-va, dar sa fie corect gramatical ! Ce DEX-ul meu ...

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Si tu folosesti limbaj de irc vrei sa iti arat? Daca e sa punem problema asa toti folosim limbaj de irc. Hai sa dam la tot forumul cate un warn pe tema asta. Da-ti si tie ca tocmai am calectat cateva argumente. Poti? Sunt de accord sa imi dai warn si suspend dar da-ti si tie

Edited by elprypas

Share this post


Link to post

Bey, n-o scoate chiar acum !

Share this post


Link to post

Eu? Arata-mi!

Primul meu post pe acest forum a fost in IRC, dat fiind ca ma lovea puterea obisnuintei. M-a tras Shenck de mana si a fost de ajuns!

Share this post


Link to post
Primul meu post pe acest forum a fost in IRC, dat fiind ca ma lovea puterea obisnuintei.

 

 

Nu vreau sa zic nimic in postul asta, decat sa subliniez ceva. :D

Share this post


Link to post

OK. Deci priveste. Dar eu nu am zis de posturi am zis ca si tu folosesti.

 

...247 km/h e o viteza prea mare pentru .Ro Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare...

'freedom my ass. Vedeti voi pe 'al cu coarne, avocatii diavolului ce sunteti!

 

Ai folosit apostrof in loc de liniuta si prescurtari tipice irc-ului, deci e limbaj de irc. Vezi ? Nici nu a trebuit sa ma agit.

Share this post


Link to post

Sigur nu esti agitat?

Share this post


Link to post

Bre... apostroful e asta " ' " ... "`" -> e altceva.

Share this post


Link to post
OK. Deci priveste. Dar eu nu am zis de posturi am zis ca si tu folosesti.

 

...247 km/h e o viteza prea mare pentru .Ro Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare...

'freedom my ass. Vedeti voi pe 'al cu coarne, avocatii diavolului ce sunteti!

 

Ai folosit apostrof in loc de liniuta si prescurtari tipice irc-ului, deci e limbaj de irc. Vezi ? Nici nu a trebuit sa ma agit.

Man... esti de-a dreptul penibil!

'al cu coarne, in loc de cel cu coarne este folclor. .Ro, .de, .it etc sunt domenii de net, universal folosite.

Cand ma vei vedea scriid s'au in loc de s-au sa vorbesti de irc. Pana atunci mai este cale lunga sa se ajunga

@Zmeu, da nenea, nu-mi este rusine sa recunosc! Cum nu-mi este rusine sa recunosc nici ca aveam ''tunning'' cu abtipilde cu Mobil one pe fosta mea masina :aloooecineva: , pentru ca altfel as fi ipocrit! A nu recunoaste greselile pe care le-ai facut in trecut si progresele pe care le-ai facut invatand ceva nou e o prostie si tine de mandrie exacerbata.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

@mircea se scrie "ãl cu coarne". . Oricum, ce a vrut elprypas sa spuna e ca toata lumea foloseste IRC si tu tocmai i-ai dat dreptate cu "universal folosit". ;)

Share this post


Link to post

Gata, ati terminat de perturbat mitingul nostru de solidaritate cu situatia in care se afla colegul nostru ? Ce faceti acum, i-ati luat locul, sa nu avem noi pierdere ? Daca-i asa, faceti-o cu umor, macar, fie si involuntar, primim !

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Imi cer scuze, m-am offtopicat singur. Lucian ar fi mandru de mine. :D

Share this post


Link to post

Eu zic sa strangem 100 000 de semnaturi pt. eliberarea colegului prizonier/captiv (pur si simplu captiv, nu va ganditi la altceva > :) ).

Share this post


Link to post
@mircea se scrie "?l cu coarne". . Oricum, ce a vrut elprypas sa spuna e ca toata lumea foloseste IRC si tu tocmai i-ai dat dreptate cu "universal folosit". ;)

Normal. Sunt chestii intrate in obisnuinta, cum ar fi sa scrii 50k km in loc de 50.000 km, .ro in loc de Romania etc. Dar s'au in loc de s-au, da'ti in loc de da-ti nu e uzual si nici n-o sa fie. Despre utilizarea diacriticilor s-a mai discutat, ar impiedica folosirea cautarii.

Em!l, strangeti daca nu aveti ce face :D

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Consider ca Em!l e offtopic avand la semnatura "Free Willy".

Share this post


Link to post

Sa primeasca Ban, sa putem schimba semnatura noastra in "Freedom for LucianM & Em!l" !

Share this post


Link to post

Si uite asa dintr-un topic serios am ajuns la unul de caterinca... =))

Share this post


Link to post

Da' de ce? Si eu tin cu Willy. Si Willy era simpatic, dar, la un moment dat, putin obositor :D

 

LE: Da da, a fost CEL mai serios topic. Ever.

Edited by Immortal

Share this post


Link to post

Un leu a fost trimis in directia lui...

Share this post


Link to post
Si uite asa dintr-un topic serios am ajuns la unul de caterinca... =))

 

Te mai mira ceva? Pe mine nu :) ) Tipic romanului facem haz indiferent de situatie :P

 

 

Am vb cu cei de la protectia animalelor sa ajunga inainte leului sa il salveze pe willy

Edited by elprypas

Share this post


Link to post

Aoleo! Inca un ganditor despre romani!

Share this post


Link to post
Aoleo! Inca un ganditor despre romani!

 

 

Nu, Nu, ganditor la saracul captiv willy si fratiorul lui =)) . cat despre romani era o simpla remarca ,

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...