Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Freedom For Lucianm

  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

reflecta dejectiile debitate despre mine.

Gresesti mult sa stii,nu ma asteptam la asta din partea ta.Nu era vb de tine...

Share this post


Link to post
Mai conteaza cine sau ce zice?Doar mi-am spus parerea,atat.Nu stiu de ce a sarit atat Satori pt ca nu am de gand sa fiu scos tap ispasitor pt topicul asta.Si cu asta am incheiat.Nu imi bat capul,nu merita.Am lucruri mai importante de facut :( .

 

 

Cum ai putea sa pari tap ispasitor a unei chestii cu care nu am nici o problema? Adica acest topic?

Dar nu conteaza, important e sa arunci tot felul de bombe pe gura si apoi sa o stergi tacticos, parand interesant!

Share this post


Link to post

Opresorule :mrgreen:

Edited by sictirel

Share this post


Link to post

Yeah. Shoot me.

Share this post


Link to post

Si eu tot DA! am votat.

Nu stiu de ce i s-a dat Ban, iar atata timp cat nu e de o saptamana, probabil a facut ceva rau.

Sa inteleg ca nu e la prima "abatere"?

Oricum, eu zic sa-i dam drumul inapoi, presimt ca nu o sa mai faca (cel putin in viitorul apropiat)...

Share this post


Link to post

Hai liberareee :heavydrinker: . Dom'ne macar acu' cand si-a curatat omu' warnurile puteti sa'l "liberati" =)) Pa'eea mea.. Hic :drinkers:

P.S. Isi ia singur "freedom" dupa ce trece perioada :) .

Edited by EM!L

Share this post


Link to post
Sa inteleg ca nu e la prima "abatere"?

Oricum, eu zic sa-i dam drumul inapoi, presimt ca nu o sa mai faca (cel putin in viitorul apropiat)...

Siigur. Eu deja am pierdut numarul suspend-urilor care le-a avut lucian_m. Cate o sapt, cate doua si intotdeauna a revenit cu forte prospete in a spurca loganul pe toate topicurile de pe forum (chiar daca nu avea nici cea mai vaga legatura cu topicul).

Share this post


Link to post

LucianM este la al 3-lea suspend pe acest forum daca nu ma inseala memoria.

Suspendul actual l-a luat de la mine, dupa ce avea deja cumulat 80% din warn-uri anterioare, majoritatea luate pentru offtopic sau atac la persoana. Inainte de a-i acorda finalul de 20% I-AU FOST IERTATE 4 (patru) offtopicuri, toate pe topicul de Dacia Logan, inclusiv unul care continea injuraturi.

In situatia data, consider ca sanctiunea este dreapta si poate sa astepte 30 de zile pana la a intra pe forum. Poate asa se va gandi totusi de doua ori inainte de a apasa butonul Add Reply.

Share this post


Link to post

Si eu am votat DA! Pt LucianM

 

Pt a nu mai exista suspiciuni de genul "reglari de conturi" intre moderatori si useri, ar fi bine venit un topic asa cum a zis cineva mai sus.

Edited by elprypas

Share this post


Link to post

Da, Che, ai dreptate. Crunti moderatorii astia.

Vezi ca, de fapt, Mircea ti-a spart masina. Chiar el. Din razbunare.

 

 

PS: Ai editat. Eu nu o sa o fac, treaba ta.

Share this post


Link to post
... "reglari de conturi" intre moderatori si useri ...

Tu vorbesti din experienta sau din auzite ?

Share this post


Link to post

Breeee, campania se vroia o chestie relaxata! Duceti-va la paintball!

Share this post


Link to post

Nimic din ce este pe forum impotriva moderatorilor nu este o chestie relaxata. Azi cer "freedom pentru LucianM", maine dau report de offtopic...

Share this post


Link to post

Nu vad motivul pentru care fiecare echipa de moderare/administrare sa nu-si poata alege propriile reguli din ograda.

LucianM e caz notoriu in a-si cere avertizari, si probabil daca nu lua acum un suspend intra in sevraj.

@elprypas> esti gelos ca i s-a acordat atata atentie si vrei un "Freedom For elprypas"?

 

P.S. Nu am votat pentru ca nu are rost. Oricum rezultatul voturilor nu va influenta cu absolut nimic decizia moderatorului care i-a suspendat contul.

Edited by claz

Share this post


Link to post

Mai, ce nu inteleg eu, ce se vrea? Ca el e liber acu!!! Monteaza sonerii pentru nevasta, scade viteza sa se incalzeasca, face centrale (cu putere masurabila in kilotone TNT), compara logane cu Aveo in diferite variante, modereaza pusti cu prezervative blocate in locuri unde soarele nu bate...

De ce vreti sa il inchideti pe forumul asta, cu si alte astfel de prostii?

Share this post


Link to post

NU sunt gelos pe lucian, cat despre suspend`ul care l`as putea primi chiar crezi ca ma ataca cu ceva? =)) asta e, se mai intampla. Eu mi`am spus pararea iar daca a deranjat pe cineva chiar nu ma intereseaza, nu imi place sa ma dau dupa cires.

Share this post


Link to post

Pentru ca face asta? Sau pentru ca povesteste despre asta?

Share this post


Link to post

Pai, asta-i problema, ca nu stim ce face si nu mai avem motive sa dam Report pentru offtopic. N-a zis cineva ca nu merita o pauza, sa-si refaca fortele, dar o data cu el a luat si o nuanta din culoarea Forumului. Initiatorii (cei cu semnatura) si-au exprimat astfel suportul moral pentru colegul, temporar, disparut, sa stie ca nu a fost uitat.

Edited by tolin

Share this post


Link to post
Oricum rezultatul voturilor nu va influenta cu absolut nimic decizia moderatorului care i-a suspendat contul.

 

Nici nu stii cata dreptate ai!

 

NU sunt gelos pe lucian, cat despre suspend`ul care l`as putea primi chiar crezi ca ma ataca cu ceva? =)) asta e, se mai intampla. Eu mi`am spus pararea iar daca a deranjat pe cineva chiar nu ma intereseaza, nu imi place sa ma dau dupa cires.

Nu te-a amenintat nimeni cu suspend, o fac eu de ceva timp cu un warn si vad ca nu intelegi, tot cu prescurtari IRC scrii.

 

Un topic cu suspendurile ar fi util, dar doar anunturi. Asta pentru ca mai sunt suspendati care au anunturi pe bursa si toata lumea asteapta raspunsuri.

Share this post


Link to post
...Initiatorii (cei cu semnatura) si-au exprimat astfel suportul moral pentru colegul, temporar, disparut, sa stie ca nu a fost uitat.

 

 

Ar trebui modificate semnaturile in " Remember LucianM" sau "Lucian nu te vom uita"! :) )

Share this post


Link to post

Da !!.Pentru colegu.Iertati`l [-O<

Share this post


Link to post
... "Lucian nu te vom uita"! ...

Hai, dom'le, ca nu facem epitaf aici si nici nu ne putem angaja pe o perioada nedefinita.

Share this post


Link to post
Nici nu stii cata dreptate ai!

 

 

Nu te-a amenintat nimeni cu suspend, o fac eu de ceva timp cu un warn si vad ca nu intelegi, tot cu prescurtari IRC scrii.

 

Un topic cu suspendurile ar fi util, dar doar anunturi. Asta pentru ca mai sunt suspendati care au anunturi pe bursa si toata lumea asteapta raspunsuri.

 

Zici ca am limbaj de irc arata`mi cateva caractere ale limbajului de irc. ai ramas setat pe o chestie veche tare, scuza`ma ca iti spun mircea.

 

Dar daca tu consideri ca folosind apostroful in loc de liniuta, este limbaj de irc chiar imi pare rau,

Share this post


Link to post

De ce vrei sa strici bunatate de topic cu offtopicul tau sau ai auzit ca ducem lipsa de Reporturi ? Intalniti-va in parcare si procedati la o reglare de conturi intre moderatori si useri.

Edited by tolin

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...