Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Freedom For Lucianm

  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@alezz: Hotaraste-te: ori esti muiere plangacioasa ori esti manelist smecher... Ai luat warn pentru ca nu ai adus un strop de informatie utila pe acest forum de cand te-ai inscris si pt ca tot ce ai facut e sa bati campii si sa-ti manifesti frustrarile. Ai facut comentarii de doi lei la adresa unor alti membri, care intamplator sunt posesori de logan, doar asa de aiurea. Te-ai plans de 100 de ori de acest lucru, ti s-a explicat de ce ai luat warn ,, de la planeta moldova'' dar oricum la tine este inutil, nu vei invata niciodata nimic.

Share this post


Link to post

@Tolin:

Nu, ca e dat inainte de a posta eu.

Probabil s-a redus cu 80%, s-a lasat 20 ca sa-mi aduc aminete de ce trebuie sa NU mai fac... cel putin asa cred eu. Mircea poate spune daca ma insel.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post
Urmeaza inchiderea topicului... bineinteles daca nu cumva se doreste continuarea caterincii!

 

 

Si daca tot continua... Freedom for Sebian!

Share this post


Link to post

Am inteles, asta-i pretul "bunavointei", cuvantul trecut la motivarea avertismentului.

Share this post


Link to post
Si daca tot continua... Freedom for Sebian!

 

Exact!

Daca tot s-a deschis sezonul de deblocat conturi, eu propun sa se debloceze si contul lui Sebian! :thumbl:

Edited by mike.omega

Share this post


Link to post

Daca suspendarea este precedata de scuzele publice fata de moderatorul implicat, da.

Share this post


Link to post

Jignirile au fost adresate public?!

 

Stiu o sa-mi spui ca regulamentul prevede ambele situatii...

Edited by MCojo

Share this post


Link to post

Nu, dar i-a afectat imaginea ... sebianului, iar imaginea se spala in public.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Chiar crezi ca il intereseaza pe Sebian ce imagine are? O stim destul de bine cu totii!

 

PM-uri cu jigniri aduse userilor obisnuiti circula zilnic intre moderatori, regulamentul e doar pentru unii catei...

Share this post


Link to post

Strict (dar strict!) on-topic:

Un cioban arunca o piatra...

Continuam topicul pe tema "nume predestinate"?

Share this post


Link to post

Corect Claz...

 

Laurentiu Ciobanu a aruncat piatra...

 

Continuam topicul pe tema "nume predestinate"?

 

Asta am intrebat si eu aici ... si daca tot s-a continuat si avem precedent...

Share this post


Link to post

Despre ciubeni, numai de caterinca! :D

Share this post


Link to post
Chiar crezi ca il intereseaza pe Sebian ce imagine are?

Atunci de ce sa activeze tot sub alias-ul Sebian ? E o contradictie la mijloc, cel putin pentru mine.

 

Oricum, cazul lui n-are legatura cu topicul acesta si nici nu apeleaza la "bunavointa" cuiva. Mingea este la el in teren, s-o joace cum stie el mai bine.

Share this post


Link to post

Sut si bara, la o adica.

 

Pot sa'mi manifest... uimirea fata de clementa acordata? Pot, nu? Ca doara d'aia-i (inca) deschis topicul. Deci "WOW".

 

@Lucian: baute, ne-baute, prietenii (virtuale) 'au ba, macar de ti-ai fi invatat lectia. Ca, uite, acuma nu te mai pot reporta si tot ce pot spera e sa merite ;)

 

 

As mai avea eu puncte de vedere (ba cum sa nu?!) si despre 'transformarea forumului intr-o comunitate de mistocari', dar asta intr-o 'razmelita' viitoare...

Share this post


Link to post

Pentru>Lucian M<.Asa sa faci colega (PROMIT CA NU MAI POSTEZ LA TOPICUL CU LOGAN (acolo mi-am luat-o destul- gata) :D .Calm.Nu are rost .Bravos Mircea =D>

Share this post


Link to post
Acesta este Lucian. Un om care a recunoscut ca a gresit din secunda 2 in care am dat suspendul si i-am trimis mail-ul de informare.

 

Cu ce ajuta asta?

Da, isi incepea posturile pentru care a luat warn de la mine cu scuze si cu recunoasterea greselei pe care o face. Dar tot o facea. Cu ce ajuta?

Pe de alta parte, nici suspendul nu ajuta, a mai primit si tot nu a reusit sa isi dea seama cum ar trebui sa se comporte.

Asa ca sa fie bine primit. Inca nu s-au inventat metode de corectie pentru un asemenea om.

 

 

PM-uri cu jigniri aduse userilor obisnuiti circula zilnic intre moderatori, regulamentul e doar pentru unii catei...

 

De aia voiai tu sa fi moderator, Mihai?

Sa injuri userii obisnuiti (aia neobisnuiti cine sunt?) si sa fi catel (regulamentul este SI pentru moderatori)?

De aia pozezi in Che acum? Ca nu ai ce modera?

Share this post


Link to post

Tu asta ai inteles tu Cataline din propunerea pe care am facut-o forumului?!

 

Sincer mi-ai lasat un gust amar... sa fii crezut ca se poate mai mult?

 

Nu mi-a stat bine niciodata in Che si nici nu ma intereseaza postura.

Am spus-o clar ca atata timp cat se doreste continuarea caterincii si avem un precedent, de ce sa nu facem acelasi lucru si pentru Sebian!

Edited by MCojo

Share this post


Link to post

Lasa-l pe Satori, ca e intr-o pasa proasta, o sa-si revina el. Cat despre continuare, eu nu ma mai bag.

Share this post


Link to post

Nu vad raspunsul la intrebarea mea si am fost suficient de clar. Nu cred ca o sa il primesc, asa ca nu mai conteaza.

 

---

 

Sebian nu are ce cauta pe topicul asta sau pe oricare altul.

Topicul asta e "ne vrem inapoi ... care ne distra", iar Sebian nu e asa ceva. Acum o aveti, deci topicul de inchide.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...