Jump to content
Sign in to follow this  
laurentziu83

Freedom For Lucianm

  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Acest topic nu se vrea o instigare la flame, la cuvinte grele fata de moderatori, etc, etc, mai ales ca nu stim exact motivul suspend-ului, numar de warn-uri, asa ca va rog sa va abtineti, daca se poate doar sa votati si atat. Bine, puteti sa si spuneti optiunea voastra, sa nu fie anonima.

Sunt curios cata lume ii simte lipsa lui LucianM (cu sau fara offtopic-uri) si atat.

Eu ca intiator n-am putut vota, insa zic DA.

Edited by Satori

Share this post


Link to post

Si eu :D tot DA.Cand a fost treaba cu berbecu ala de kaos sau cum ii spunea de jugnea pe toata lumea si mai ales pe iubita mea Lucian a fost unul dintre putinii care "mi-au" luat apararea printre care si laur si closca :P .

Edited by Alezz

Share this post


Link to post
... Eu ca intiator ...

Daca o faceai de pe 24 Feb, te credeam. Azi sunt 5 zile decand cativa useri spun asta printr-un text in semnatura.

Share this post


Link to post

Freedom !! post-5587-1204266443.gif

 

L.E.: Mircea, asteptam votul tau ! :D

Edited by Amentys

Share this post


Link to post

Am votat null pentru a vedea rezultatul. Sincer nu stiu care e faza si cred ca sunt si altii ca mine.

Share this post


Link to post

Am votat si eu. Nu stim ce a facut lucian, si conform regulamentului nici nu este nimeni obligat sa ne spuna.

 

Daca despre unii "colegi" este evident ca nu au "dorit sa ramana" printre noi, cazul manele de exemplu, altii chiar sunt atasati de forumul asta,

si au calcat mai mult sau mai putin pe bec.

 

Si eu am fost banat cateva zile acum vreo 2 ani parca, mi-a lipsit, nu m-am suparat pentru ca era justa.

 

Insa ce as vrea sa spun este ca poate ar fi bine ca aceste banari, e drept foarte putine, sa fie transparente, astfel si altii ar stii cum ar trebui sa se comporte, s-ar asigura un plus de comportament decent si civilizat.

 

Un topic dedicat in care sa scrie doar moderatorii/adminii cine si de ce eu sunt de parere ca ar rezolva problema.

Share this post


Link to post

Pe DaciaClub e un astfel de topic unde moderatorii explica fiecare warn sau banare...La capitolul asta sunt mult inaintea noastra.

Share this post


Link to post

Vrei sa fie un topic mai lung decat cel de Caterinca, cel de Dacia Logan si cel de MIL aprins ? Avertismentele sunt chestiuni personale, ale userului, n-au ce cauta pe public. Banarea este o sanctiunea, ea poate fi publica, ca o transparenta.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Eu ma refeream doar la banari, astea nu sunt multe si probabil de multe ori sunt .. "la cerere".

La warnuri .. cred ca ar descuraja pe prea multi sa mai apese "add reply" :) )

Share this post


Link to post

Votez DA. Desi imi pare un tip cu o retorica obositoare si chiar m-am contrat de vreo doua ori cu el, cred ca sunt suficiente cele 5 - 6 zile de suspendare pt a-l aduce pe linia de plutire. Nu stiu motivele suspendarii, dar nu incercam aici sa dezvoltam forumistul perfect, nu ?

Share this post


Link to post

Nu transformati acest topic in mod de refulare.@Alezz: Daca ai sta sa citesti regulamentul si propriile post-uri ti-ai da seama de ce ai luat warn, nu e greu deloc.

Cat despre lucian_m e f simplu: daca nu ar exista topicul cu dacia logan el nu ar avea concedii atat de dese. Pur si simplu nu intelege sa nu se ia in coarne, de cele mai multe ori fara cele mai reduse argumente tehnice, cu sustinatorii d'acia.

Am votat NU. Daca revine si nu mai posteaza niciodata pe topicul despre logan o sa aiba o viata luga si dulce pe forum :mrgreen:

Edited by andreib

Share this post


Link to post

De ce ma jignesti???Repede ai editat...no comment.

Edited by Alezz

Share this post


Link to post

Am votat DA. De ce? E funny tipul, chiar daca o ia cam des pe campii :) )

Share this post


Link to post

Laurentiu, cum poti milita pentru ridicarea suspendului in conditiile in care nu stii ce a facut sa-l ia?

 

Esti un rebel fara cauza! =))

Share this post


Link to post
De ce ma jignesti???Repede ai editat...no comment.

Editarea a adus in plus ultimul paragraf din postul meu, ca sa justific votul, nu am sters/modificat nimic. :|

Share this post


Link to post

Nu mai conteaza =))

Share this post


Link to post
... Te pricepi sa dai cu gura... ar trebui sa te faci parlamentar. Sau ceva de genul asta.

Numai minciuni ai turnat acolo.

Nu se ascunde nimeni, ti-am explicat fiecare chestie pe care ti-ai luat-o. Poti sa negi asta? Atunci inchide gura! ...

Asta nu inseamna ca trebuie sa i se vorbeasca in termenii acestia.

Share this post


Link to post

M-am abtinut. Cu greu. E obositor baiatu', dar ma distreaza. Deci...e cu doua taisuri.

 

Stiu moderatorii (sper) mai bine ce'i de facut. Oricum, observ ca threadul nu prea mai e despre Lucian... :D

 

 

PS: Vaaai, ce lingau am ajuns :-S

Share this post


Link to post
Asta nu inseamna ca trebuie sa i se vorbeasca in termenii acestia.

 

Stiu. Sunt prea blanzi pentru el. Aia era in calitate de membru, nu de moderator sau administrator, si reflecta dejectiile debitate despre mine.

Share this post


Link to post

Mai conteaza cine sau ce zice?Doar mi-am spus parerea,atat.Nu stiu de ce a sarit atat Satori pt ca nu am de gand sa fiu scos tap ispasitor pt topicul asta.Si cu asta am incheiat.Nu imi bat capul,nu merita.Am lucruri mai importante de facut :( .

Edited by Alezz

Share this post


Link to post

Si eu sunt pentru ridicare. :D

 

Lucian e simpatic in felul lui de a se exprima. L-am cunoscut mai intai pe SP si apoi aici. Pe acolo a zis si facut mult mai multe ca pe aici si inca traieste liber ca sa zic asa. :->

Edited by Night Elf

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...