Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

... O stiu pe aia de la mine de la facultate ca ma bateau la cap profesorii cu ea ...

Ce metoda didactica originala de asimilare a materiei, bati studentul la cap cu biblioteca ! =))

Share this post


Link to post

Frateeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post

<<<ANUNT UMANITAR>>>

Daca vedeti prin Craiova un Fiat Ducato alb cu bule albastre pe el (B-67-ZOU), sunt IO, dati-mi si mie prioritate, un blitz, ceva, un claxon, ca de obicei sunt grabit :D Apropo, daca ma gasiti oprit va dau pahare de unica folosinta cu Cumpana pe gratis...numai sa vad autocolantul pe masina :>

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post

Ca tot e post.. cum se spune.. spovada sau confesiune? :) )

Share this post


Link to post

Nu e chiar caterinca, dar in fine...

Share this post


Link to post
http://ie.youtube.com/watch?v=qAg37BG4CyI =)) =))

 

PS: Ia sa vedem cati din bucurestenii cu Chevy sau Opel recunosc persoane pe aici? :D

 

 

Caterinca sau nu ?!

 

 

Nu-i caterinca! Si in film e si Dinu, inginer la serviceul DiBas. Dezamagitor brand are :) )

Share this post


Link to post

Kostinel amantul oltean:

 

post-2690-1196670451_thumb.jpgpost-2690-1196670489_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Din seria "vecinul de langa casa"...

t_img063m_6a3cf4d.jpg

Share this post


Link to post

O adevarata doamna :D

post-2771-1196761753_thumb.jpg

post-2771-1196761772_thumb.jpg

Share this post


Link to post

 

M.L., românca emigrata de 15 ani in Canada, cetatean model al noii sale patrii, duce peste Ocean o viata linistita, mic-burgheza. Isi vede de serviciu, de familie si de casa enorma, cu piscina, pentru care plateste la banca rate care ar cocosa zece români la un loc. Pentru ca, in Canada, cei mai cunoscuti români sint Leonard Doroftei si Lucian Bute, nu Mailat si compania, originile ei sint privite cu bunavointa si chiar cu simpatie.

Pina intr-una din zilele trecute, cind româncei emigrata in Canada i-a inghetat, pentru citeva secunde, inima-n piept. Seful ei, un italian emigrat, la rindul sau, in Canada, a navalit peste ea in birou si i-a pus o intrebare pe care spera din tot sufletul sa n-o auda niciodata:

“Ai auzit ce-au facut românii tai?”.

Femeii, care-si facea treaba excelent la slujba, motiv pentru care fusese promovata in mai multe rinduri, i s-a urcat tot singele-n cap.

“Da` italienii tai ce-au facut, ma, cind au venit in America? Cine a inventat mafia americana? Bai, da` ce tupeu de macaronar nenorocit ai! Poate-mi spui si mie ce fac italienii tai prin România. Vestejiti libidinosi si tepari, astia-s italienii din România. Va` fa`n culo, fraiere!”.

Fiind vorba, totusi, de seful ei, românca n-a spus toate astea decit in gind. Cu voce tare, s-a prefacut ca habar n-are:

“Nu stiu. Ce-au facut?”.

Mirat ca asemenea vesti n-au ajuns pina in Canada, italianul a lamurit-o:

“Cum nu stii? V-ati calificat la Euro. Felicitari!”.

“Ai dracu` italienii astia”, a suspinat femeia, in urma lui. “Intotdeauna galanti…”.

Share this post


Link to post

asta sigur o stiti , o stiu toate tarile , au facut si parodie dupa asta

 

 

Share this post


Link to post

Haewkeye, poate am eu un simt al humorului mai redus.. dar mie imi pare articol de pupincooorist de pe vreamea lui ceasca ramas fara objectul muncii.

Share this post


Link to post

Da, e tare ce ai gasit tu, dar nici cu asta nu mi-e rusine.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...