Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Liana, daca ai gasit clapeta, se ridica putin capota. Tre sa bagi degetele (ca o doamna, da de) si simti (la mine-i exact in mijloc, deasupra numarului) o alta clapeta suspendata de capota. O tragi spre tine si se deschide. Eu am ford.

In caz de urgenta, ia toporul, nimeresti sa deschizi pana-ntr-un final

 

Tare de tot :) )

Share this post


Link to post

Mie mi-au placut!

Is tare simpatice :P

Share this post


Link to post

Mey baieti, vai de copiii cu asa mame si asa tati! :) )

Share this post


Link to post

@Tommy

Ce m-ai tepuit... nu am bagat de seama ca e topicul de caterinca si am pus botul... Vroiam sa verific daca se regasesc ultimele doua puncte incasate de subsemnatul pentru viteza... Azi noapte m-am culcat la 2.30 si m-am sculat la 5.30, tot aceeeasi zi... Mi-am luat-o, recunosc :>

Share this post


Link to post

Site de matrimoniale in Afganistan

post-498-1195726009_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Pe care ai ales-o?

Share this post


Link to post
Aia cu terminatii aia doi care stau in mijlocul strazii si vine o masina care se transforma in apa.

Care terminati domle'? =))

Share this post


Link to post

Nu.

Share this post


Link to post

Iti mai dau doua litere: MO

Share this post


Link to post

Ma miram eu de ce pica leul intr-o nebunie! :) )

Share this post


Link to post

@sictirel, dar cum de ajuns tu ca din aiurelile din linkul ala, sa asociezi pe Zal de acolo cu unul de pe la noi?..Te vad prospatura pe forum, posturi numai la caterinca, masina nondaewoo.

De cine iti aduce tie aminte Zal, sa ma luminez si eu.

Share this post


Link to post

M-am luminat un pic, insa vreau sa stiu cum a ajuns @sictirel sa se gandeasca la zeii nostri?! ki ki ki

Share this post


Link to post

Poate ca a primit de la adminul (?) unui forum traditionalul, deja, mesaj de intampinare: "ia zi c.o.a.e. ...". Omu-i usor de identificat, e greu de recunoscut, desi afilierea de peste 1 an la filosofia abjectiei devine o explicatie plauzibila.

Share this post


Link to post

Cele 5 porunci: - Sa nu gandesti. - Daca gandesti, sa nu spui. - Daca spui, sa nu scrii. - Daca scrii, sa nu semnezi. - Daca semnezi, sa nu te miri...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...