Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Si tu esti simpatic, multumesc, dar se pare ca "Gazeta de perete" ar trebui sa fie redenumita "Lectia de Limba Romana ", sau "Unde-i virgula ca-ti pun 4". Nu va suparati, nu e cazul de warn dar nu mai are nici un farmec topicul asta. Ne vanam unii pe altii pentru virgule si un i lipsa, ce naiba? Aici ar trebui sa apara combinatii hazlii, expresii care in context devin haioase, la care autorul nu s-a gandit cand a scris postul, si altele de genul asta. Parerea mea, ca oricum am fost anuntat ca-s pe apropape de-un warn. :) >-

Share this post


Link to post
Sunteti simpatici, dar pe mine ma cam sictireste (e in dictionar oare?) topicul asta, de fapt nu el, ci ceea ce a devenit. Asa ca, chiar cu riscul de a fi adus "cu forta" aici sau de aprimi warn o sa ma bat putin pentru "specificul" acestui forum.

Cei ce "traiesc", mai mult sau mai putin, postand pe aici vor avea mai mult sau mai putin de... suferit :D

Asa ca, Xenna si oricine mai vrea, sunteti invitatii mei :)

 

Era iarasi sa uit: pentru cine nu stie "surube" este forma de baza de la diminutivul "surubele". Deci, Xenna, daca preferi chestii mai marunte, uita de... surube :D

 

Te cam autoflatezi #-o

Salutar scopul tau, ca multe altele de altfel :mrgreen:

Fii sigur ca in topul preferintelor mele nu se gasesc.. surubase, surubele, si alte .. dopuri :D

Edited by xenna

Share this post


Link to post

Offf, ia cititi primul post de la Gazeta de perete!

 

Bai, nu va mai incape tastatura de mandrie ce aveti...

 

Gura mare nu va face mai barbati!

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Ramane cum am stabilit si gata, ca am terminat berea :D

CU soon (bleah, prostii anglo-saxone).

Share this post


Link to post
Fii sigur ca in topul preferintelor mele nu se gasesc.. surubase, surubele, si alte .. dopuri :D

In sfarsit o combinatie hazlie! Pai de cand surubasele,surubelele fac parte din categoria dopurilor? :P

Share this post


Link to post

De cand? De cand lipsesc surubasele din capul dopurilor.

Share this post


Link to post

Sau invers :) Cine mai tine cont :D

Share this post


Link to post
Propun sa facem cotizatie pentru cumpararea unui sac de box si in fiecare joi membrii sa-si poata revarsa mania si refularile pe el . Astfel poate si forum-ul se va mai curati de posturi inutile ! Si da , este un topic pt glume si da , este liber la glume si cine raspunde este "un frustrat" dar oare in ultima vreme nimeni nu mai are probleme cu masina si toata lumea cauta nod in papura altor persoane ???

Suntem o comunitate saraca, nu avem bani de sac de box. Propun sa fim cu randul sac de box. Si fiindca d-nul Eugen a venit cu salvatoarea si brilianta propunere, sa fie el primul! Cum presupun ca va fi coada (asa cum de fapt si ingeniosul initiator prevedea in preambulul expunerii ideii sale) deschid oficial lista amatorilor "de descarcat manii si refulari" in sacul de box in persoana d-nului @marius_eujen"!

1. ileana

 

p.s. Nu e o rusine sa fii manios din cand in cand. Acum cum i-o fii norocul sacului!

Share this post


Link to post

Reclama hazlie!

worms

Share this post


Link to post

Nu m-am putut abtine sa nu postez consecutiv :D

post-498-1151589366_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Cea mai cautat centura de siguranta..

Rade ciob de oala sparta ! =))

 

Ileana , DACA ai fi citit tot postul ai fi observat ca m-as fi abonat si eu la acel sac ... Nu ma consider o persoana violenta , dar trebuie sa recunosc ca nu-mi place sa fiu calcat pe coada ! Daca doresti sa ai dreptul ca comunici cu "sacul de box" poate ca ar fi un inceput bun salutarea acelui sac la intalniri , macar din cand in cand si poate va suporta mai multe lovituri din partea ta .

P.S. Nu-mi mai poci numele !

Edited by marius_eugen

Share this post


Link to post

Ma lipsesc de dreptul acesta. Deci imi rezerv dreptul sa nu te salut. De fapt nu aveam cum sa te salut, fiindca nu te-am vazut. Probabil din cauza lipsei de interes pe care mi-o inspiri.

Aici am incheiat polemica pe forum cu tine. Daca vrei o discutie deschisa, te invit joia viitoare la Polivalenta.

Share this post


Link to post

Si totusi.. se pare ca 3 stele are.

post-1549-1151909160_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Super tare, dar nu m-am prins: e filmat sau nu in .RO ca nu-mi dau seama...

Share this post


Link to post

Tare mult mai rau a-mi placea mie limba asta romina acum, mai ales cind o scriiu. Habar naveti voi de cunostinetele mele de limba romina si de corectetea cu care pot vorbii. Sant mindru ca sant romin si ca stiu sa vorbesc corect fara cacofoni. Si s-a nu ancercati voi sa m-a corecta-ti pe mine care stiu sa scriu mai ales. Asa ca termina-ti cu corectarile. Eu scriu cum aud si aud cum scriu...cred...ca am un creon zgomotos :banana:

 

căruia :-W

 

Si ca s-a t-e corectez...se spune: "lui care iam dat".

Share this post


Link to post

Alt sentimental...

post-2315-1153495656_thumb.jpg

 

Si fratele meu daciot :D

post-2315-1153495676_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...